Кога започнаха истинските целувките?

  • 1 768
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Истинска целувка получих преди месец, значи е била на около 2 г.
Казвам истинска, защото дойде сама при мен и изяви желание, което не е само докосване на устни, ами имаше и едно звучно мляс Joy Преди само подлагаше бузка когато исках да я целуна.
По принцип не обича много да я мачкаме и целуваме, но сега е в перид само на гушкане и целуване. Мног ми е сладка.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моето слънчице допреди месец, като и казвах да ми даде цунка, идваше и с отворена уста ми облизваше устните.  Hug Тогава беше на годинка. А сега не иска  Sad
Интересното е, че веднъж когато взех на ръце и гушнах бебето на една приятелка, дъщеря ми дойде, вкопчи се в мен, взе да ме гушка и да се бута сладко, сладко - направо се разтопих  Heart Eyes Ревнивка  Simple Smile
Иначе и аз нямам търпение да започне да се гушка и да ми дава целувки!

# 17
  • Мнения: 109
Моето слънчице се гуши и ме доставя задоволително количество лиги,но е много мило.Аз си го отчитам за целувка. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 784
От около годинка започна да дава целувка уста в уста, ако си поискаш (е, не на всеки, само на добре познати хора - мама, тати, леля, баба, дядо...). От преди около два месеца самичък ни целува спонтанно и то на най-неочаквани места, мен най-често по корема. В тия моменти съм разтопена от вълнение!!! Идва при мен, вдига ми блузата, едно звучно "муаааа!" по корема и изчезва с дяволита усмивка или пък се гушва в мен!

# 19
  • Мнения: 259
За моята щерка целувката е да си подаде бузката, а не тя да целуне. Инече целува за "лека нощ' на бързи обороти де каквото свари-телевизор, легло, бебето (издънка) на една драцена, разни играчки и казва 'моо'. Целува и една с друга играчките и пак казва "моо". Но за мое съжаление не си спомням тя да ме е целувала.

# 20
  • Мнения: 9 973
около 8-9м.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мокрите, бебешки целувки от рано започна да ги раздава, а в момента е една истинска целувачница. Това е едно от най-големите ми удоволствия, като се сгуши в мен, стисне м есилно с ръчички през врата и започне да ме цулива без спир!

# 22
  • Мнения: 3 929
Честно казано - не помня. Аз непрекъснато го целувам, той мен също. Все едно, че винаги така е било. Спомням си само, че в началото за него целувката беше да си докосне бузката до моята.
И аз съм така. Но в самото начало синът ми не целуваше с устни, а пращаше въздушни целувки.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Съвсем целенасочено като голям човек го направи чак към 1г и 5-6 месеца.

# 24
  • Мнения: 534
ехее толкова ли ще трябва да чакам за една целувка ,ние имаме още доста време до завтния момент

# 25
  • София
  • Мнения: 44 091
Истинска целувка...не лигавене и с отворена уста, а истинско цун, започнах да получавам, като стана на две годинки Simple Smile
иначе винаги е бил ужасно гальовен Simple Smile)))

# 26
  • Мнения: 239
Честно казано - не помня. Аз непрекъснато го целувам, той мен също. Все едно, че винаги така е било. Спомням си само, че в началото за него целувката беше да си докосне бузката до моята.

 Peace И мойта кукла правеше така. Joy
Честно да ти кажа и аз нямам спомен. newsm78

# 27
  • Мнения: 117
От много малък опитва6е да ме целува като допира6е уста до бузата ми, но като стана на 1 по4нА да ме целува истински по устата и продължително ме лигави и ми захапва устната. Като му кажа да цунка някое моми4енце4 пак го целува по устата, много са сме6ни. Аз от малък много го целувам

# 28
  • Madrid
  • Мнения: 514
Осъзнато целуване усетих,когато беше на около две годинки. Simple Smile
Дори една сутрин ме събуди с целувка и прегръдка,наистино много мили моменти са това!

# 29
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Опити има отдавна, въздушни целувки дава от 9 месечна а истински от към годинката. Сега, понеже леглото й е успоредно на моето сутрин много често ме целува, събужда се, казва мамо и се примъква да се гушне а после е целувката  Heart Eyes Обожавам този сутрешен ритуал  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт