Спешно! Отзиви за 143 ОУ Подуяне.

  • 28 961
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
Mery-chlery, би ли споделила коя е вашата госпожа? Предстои ни да избираме училище и знам, че за първите класове учителката е най-важна (както и възпитателят). Ще съм благодарна на всички, които споделят впечатления за учителките, които ще поемат първи клас догодина.

# 31
  • Мнения: 96
Дайте информация за учителките,които ще поемат първи клас тази година. В сайта на училището е обявена датата за подаване на документите - 10.03.2014г.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 270
И аз се интересувам от учителите за първи клас през настоящата година и учителището като цяло, материална база, ред и т. н.

# 33
  • Мнения: 124


И ние ще си имаме първокласничка в 143-то ОУ.Мъж ми ходи на родителската среща на 17 юни, но е била обща за всички паралелки... На 9 септември ще са по отделните класове. Имат си и сайт:
http://ou143.com/
[/quote]

Здравейте, тъй като ни предстои да сме ученици тази година, се разрових и открих вашата тема за 143 у-ще. И ние сме се спрели на него.Какво ви е впечатлението от преподаватели, матерялна база....и въобще доволни ли сте с детето? Simple Smile
Ние живеем в зад шела в Х.димитър и от всички училища в квартала, това най ни допада. Blush

# 34
  • Мнения: 124
Здравейте Мами на бъдещи Първолачета. Не знам дали ще се класираме за 143 училище, но ако това стане и приемат и вашите дечица-искате ли след класирането да запознаем дечицата–особено когато се разбере коя учителка ще е с тях? Така децата може да се почувстват на 15 септември по-спокойни, като видят познати личица. А и ние ще се запознаем Blush
  bouquet

# 35
  • Мнения: 96
Здравей TRIKSI, дано да имаме късмет да се класираме за 143 училище!

# 36
  • Мнения: 124
Случaйно дa знaете нещо зa учителите,aз съм чувaлa че имaт мъж нaчaлен учител и че бил добър кaто човек и преподaвaтел.Кaзвaл се Иво Николчев.Чувaли ли сте зa него?

# 37
  • Мнения: 124
Здрaвейте,зaписaхте ли дечицaтa в 1клaс,къде,при кой учител,когa ви е родителскaтa срещa....купувaли ли сте нещо предвaрително..... newsm78

# 38
  • Мнения: 1
pruci pruci pruc

# 39
  • Мнения: 1
Сега съм 7 клас в 143-то и съм момиче. Когато мама и тате са ме записвали, са избрали това училище, защото било най-доброто от трите в района ( имам предвид 143-то, 44-то и 49-то ) поне според мама, а и сега уж се води така.. Не знам до колко е вярно, но аз лично много си харесвам училището. Всеки учител, колкото и да е мил и добър, понякога и той се кара за щяло и нещяло, затова не съм съгласна с по-преден коментар за учителите.. Не  знам преди какво е било, но какво да направя, че отговарям 2 години по късно. В 5-ти клас и на нас госпожа Савова ни се стори много строга и т.н., но оценява всеки според знанията му, не защото си има любимци и т.н... Даже на повечето от класа ми, които не са прочели нищо от урока и са за 2-ка, ги добутва някак до 3-ка, като ги пита неща и от минали уроци или им казва да кажат каквото знаят.. А който вече изобщо не е чел, мързи го и няма желание, си изкарва 2-ката, щом и до 3 не докарва.. Всички учители честно казано си имат плюсове и минуси.. И ако все пак някой родител ще записва тази година детето си там (или се чуди дали да го направи) или дори след няколко години и случайно види тази тема и моя коментар, ще ви кажа само едно-НАПРАВЕТЕ ГО! Само да добавя, че детето ви като стане 7 клас, то ще бъде с г-жа Монова по математика. Да предупредя, че е много готина, доста често пуска шеги и т.н., но пък е много добра математичка и работи бързо, а  по-слаби ученици, на които не им върви математиката, според мен не трябва да се ядосват, ако имат по-слаба оценка *дори и родителите им*, просто тя наистина работи бързо и то само с отличниците, затова според мен детето ви трябва да ходи на уроци... И само заради тази госпожа не се отказвайте от училището, не е толкова ''зла'', за каквато я мислят много хора... Дори и да не сте добри, ако учите и показвате желание, може да ви даде малко за оценката и няма да ви се кара..Само с нея внимавайте най-много... А тези, които догодина ще си записвате детето в 1-ви клас в 143-то, не знам всички учители от 1 до 4 клас, има и нови, има такива, които по принцип не познавам, но ако г-жа Наташа Иванова все още е там (сега тя е на 3-ти клас) запишете детето си при нея, ако е възможно.. Не знам как става това с класните ръководители.. Другите не ги познавам, може да са добри, но аз лично бях при нея и много си я обичам, много добра жена и ме научи на много неща.. (не само мен разбира се, целия клас) Даже тази година ще сме отново на море с нея.. Наистина много приятен, добър и възпитан човек е, не ни учи само как да пишем, четем и т.н., а и ни изгражда като личности, поне колкото може до 4 клас... Дори баща ми ми каза, че началните учители са доста по-важни, защото все пак те всеки ден те учат дете, на 7 години, да пишеш, да четеш, да смяташ... А до колкото това, къде ще кандидатствам след няколко дена-мислих и накрая реших 95-то. Просто по математика съм доста по-слаба и няма да ми стигне бала за друга гимназия.. Но не си мислете, че там положението е толкова лошо.. Майка ми е учила там, братовчедка ми, брат ми започна там от 9-ти или 10-ти клас там, понеже се премести.. Сега реших и аз.. Тате ми каза, че учителите са добри, печени, брат ми също си харесва училището... И ако някой ви каже, че оттам хора не излизат... Помислете пак, защото половината от класа на брат ми сега учат в чужбина.. В Дания, Англия, Германия и не знам още къде.. Дори брат ми беше в Дания, но се върна скоро, поради други причини, не защото не е умен.. Не знам дали изобщо някой би прочел дългият ми коментар, но ако някой е стигнал до тези последни изречения-благодаря, значи много за мен. Надявам се някой да не си помисли, че го лъжа или нещо такова, напротив...Наистина 143-то е много хубаво училище... Приятен/а ден/вечер, независимо кой месец или коя година го прочетете това.. ッ

# 40
  • Мнения: 17
Благодаря pls26. Затвърди ми решението да запиша сина си в твоето училище. Той ще бъде в 5 клас и се моля да има късмет да го вземат. Надявам се след 2 г. да имам късмета и малкия да запиша там. Правя всичко възможно да отговоря на критериите за прием, защото преди 4 г. не приеха големият, защото по адрес не сме от района Sad.

# 41
  • Мнения: 349
Има ли и други актуални мнения за учителите в прогимназията 5-7ми клас?  Rolling Eyes
Твърде малко потребители са се изказали, и твърде отдавна. Ще съм благодарна за повече информация.  Simple Smile




# 42
  • София
  • Мнения: 3 610
Синът ми е втори клас там. Имам и познати деца в прогимназията, но конкретно не мога да се ангажирам с имена на преподаватели. Като цяло не е лошо училището, наблягат на БЕЛ и мат. Сигурно има и куп недостатъци, но къде ли няма Simple Smile
За сравнение сега на седмокласниците им организираха пробни изпити , а в по известното столично училище, където е големият ми син-не Peace

# 43
  • Мнения: 349
Благодаря. Все пак е информация. Гледах в сайта на училището, имат отбори по различни предмети, което е голям плюс...

# 44
  • Мнения: 349
А само първа смяна ли учат всички? Нямаме удобен транспорт до там и се чудя как ще е, ако трябва само да се прибира вечер.

Общи условия

Активация на акаунт