вярно ли е?

  • 4 020
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Темата пак е в джибрите Crazy

Ама то мила ми SLADYR4E , ако беше така, в следствието нямаше да има детектор на лъжата, а щяха да ги понапиват Mr. Green Stop Wink

# 31
  • Мнения: 984
ау, оляхте се. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 758
напълно объркана съм..........

# 33
  • Мнения: 505
Е как да си объркана. Явно младежът си пада по тебе, както и ти по него. Искаш някой да те придружи ли?

# 34
  • Мнения: 824
Ако  утре имаш среща с него,а не се виждате поради други обстоятелства,можеш да изимитираш неочакван,но неотложим ангажимент.Ако пак те потърси...,всъщност пак ще те потърси,защото ще си му още по-интересна.

# 35
  • Мнения: 758
Ако  утре имаш среща с него,а не се виждате поради други обстоятелства,можеш да изимитираш неочакван,но неотложим ангажимент.Ако пак те потърси...,всъщност пак ще те потърси,защото ще си му още по-интересна.
не точно среща,виждаме се почти всеки ден!всъщност се държим като приятели,но аз искам нещо повече,както и той(но за това не съм много сигурна) Sad Cry Confused

# 36
  • Мнения: 505
Ама с това трябваше да почнеш. Добре де, пийнете по още едно като се видите.

# 37
  • Мнения: 824
Ами какво да правиш утре като видиш пак?Нищо!Защо трябва ти да поемаш инициативата.Като се видите се дръж съвсем нормално,както преди да ти се обясни в любов.Ако той е със сериозни намерения ще направи всичко възможно да ти докаже,че е така.
Лелеее,говоря като психолог-нищо не разбирам обаче от тази професия.Всичко е строго индивидуално.И ако имаше рецепта,нямаше да има несподелени любови и всички щяха да са вери хепи.
Подозирам,че си във възраст в която трябва да направиш това,което ти диктува сърцето.

# 38
  • Мнения: 247
Темата пак е в джибрите Crazy

Ама то мила ми SLADYR4E , ако беше така, в следствието нямаше да има детектор на лъжата, а щяха да ги понапиват Mr. Green Stop Wink
Моят мъж не близва алкохол въобще.Като каже нещо е директно. Няма място за съмнение и подтекст.  SLADYR4E на пияни глави въобще не вярвам. Като мине романтичната част, ще почне да пие още повече, а и пияндетата са изключително заядливи. Каквото има да казва, да го каже  на трезва глава. Чак толкова нерешителен мъж не ти трябва в живота.

# 39
  • Мнения: 3 716
Същата история с моя най-добър приятел ooooh! Периодично обяснение в любов и опити за целувки, задължително много пиян. Аз си казвам: Човекът е пиян, не знае какви ги върши.- и отказвам. На другия ден плахо споменавам: Абе, как се напихме снощи!, а той: О, нищо не помня, извинявай, ако съм те обидил с нещо. И така- 15 години! #2gunfire Докато не си повярвах и при поредното обяснение си легнахме. На сутринта му викам: Сега помниш ли? Laughing
И досега сме си заедно  Kissing Heart
Извод: не чакай 15 години, Сладурче!

# 40
  • Мнения: 505
Да, да, при това не си казала, че ще се жените. Давай смело и да пишеш утре! Стискам палци и ти желая лека нощ!   bouquet

# 41
  • Мнения: 604
бихте ли ми казали,дали има нещо вярно в това,че когато човек е пиян казва истината?
мерси предварително!  bouquet
Зависи от човека!Аз колкото и да си пийна трудно споделям·
По- добра съм за слушател·

# 42
  • Мнения: 1 364
Идва им силата и казват доста истини.

Но зависи колко е пиян

# 43
  • Мнения: 2 448
Употребата на алкохол премахва задръжките, така че зависи колко е изпил, защото в един момент задръжки напълно липстват и направо се връща в животинския вид, от който съответния мъж е произлязъл - в повечето случаи това се оказва прасе.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 585

Много страннен начин да си правиш изводи, дали едно твърдение е истина.
Може алкохолът да му е дал мъничко недостигащата смелост да ти го каже.
Рasinet, аватарът ти пробужда всичко свинско у мен.

Общи условия

Активация на акаунт