Добра фирма за кетъринг в София?

  • 42 758
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 175
Никъде не видях да споменавате "Парти Сервиз"?
Познавам ги от 15 г - едни от първите в бранша и през годините се развиха много сериозно.. newsm78

# 31
  • Мнения: 73
Егати... Sick И ми се оплакват готвачи че нямало работа. Ако съм в България ще направя фирма и ще ви разбия всички. hahaha Joy

Ами, защо не направиш фирма там, където си и да ги разбиеш всичките?  Grinning Grinning Grinning Grinning

Защото местният кетъринг е на страхотно ниво и няма да мога да ги разбия. Laughing
Но като гледам това изобщо не важи за българския.

# 32
  • Мнения: 2
Сега се замислих...който е станал свидетел на ужасните условия в кухнята на една от фирмите...защо не сигнализирахте ХЕИ-то за това? Трябва да изпонатровят хора ли за да си свърши някой работата?

За съжаление явно да. Знаете ли колко пъти ХЕИ е правил проверки в "заведенията" на "Рене кетъринг"? Дори при повечето проверки се е стигало до заплахи, че заведенията им ще бъдат затворени ако нещо не се промени. Да ама не. Всеки път резултата е бил един и същи - нищо не се случва на "Рене кетъринг", но и нищо не се променя в кухните на тази фирмичка. Предполагам, че винаги някое служителче на ХЕИ получава някое и друго левче и си затваря очичките.
А на онези, които смятат, че това е една доказана фирма с "класни" ресторанти само ще кажа да вземат да влезнат в кухните на тези "престижни" ресторанти за да видят за какво става въпрос. Ако не вярвате на написаното тук убедете се със собствените си очи. Изключение прави само кухнята на най-новия им ресторант близо до  хотел Плиска - тя е направена като хората. Всички други са пълни дупки.

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте. А знаете ли някоя от тези кетеринг фирми да отдава под наем също маси, столове и тенти за партита на открито? И знаете ли приблизителни цени?

# 34
  • Мнения: X
Здравейте. А знаете ли някоя от тези кетеринг фирми да отдава под наем също маси, столове и тенти за партита на открито? И знаете ли приблизителни цени?

Red Devil отдават под наем, но нямам идея какви са цените при толкова много артикули, които предлагат.

# 35
  • Мнения: 2 175
Здравейте. А знаете ли някоя от тези кетеринг фирми да отдава под наем също маси, столове и тенти за партита на открито? И знаете ли приблизителни цени?

Red Devil отдават под наем, но нямам идея какви са цените при толкова много артикули, които предлагат.


Цените са им безумни..
На нас ни излезе почти същите пари да си ги закупим директно от Китай..Wink

# 36
  • Мнения: 2
Момичета, благодаря за отговорите:) Ред Девил май наистина са доста скъпи. Продължавам да търся в интернет, ако се сетите и за други такива фирми, пишете.

# 37
  • Мнения: 0
Понеже става дума за София, бих ти препоръчала Лукс Кетъринг - моя позната има много добри отзиви за фирменото им парти, а те имат доста опит с фирмите за кетъринг.

# 38
  • Мнения: 23
Здравейте мами
интересувам се към днешна дата от  добра кетеринг фирма в София естествено на поносими цени .Става въпрос за абитуренски бал. Simple Smile

# 39
  • Мнения: X
Аз отново бих ти препоръчала Еврокетъринг. Не че искам да им правя реклама, но скоро правих събитие и цената, която ми дадоха беше много добра. За съжаление, не ги избрах, защото направихме събитието в хотел и трябваше да работя с кетъринга на хотела, но като реакция на запитване, консултация и оферта бяха наистина на ниво.

# 40
  • София
  • Мнения: 16 003
Здравейте мами
интересувам се към днешна дата от  добра кетеринг фирма в София естествено на поносими цени .Става въпрос за абитуренски бал. Simple Smile
може да попиташ тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628478.0
майките сигурно са проучили фирмите.

# 41
  • Мнения: 8 857
От години организирам различен тип събития и мога да кажа, че за мен Ред Девил и Райт Рентъл са най-добрите - първите относно кетъринга и украсата, вторите заради възможността да ти сглобят всякакви шатри, барове и т.н.
Цените им са високи, но си заслужават  Peace

# 42
  • Мнения: X
може да попиташ тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628478.0
майките сигурно са проучили фирмите.

От цялата говорилня, честитене, обсъждане на рокли, фризьори, гримьори и отслабване, не успях да намеря полезно инфо за кетъринг фирма. Нещо синтезирано има ли някъде? Ще ми е интересно да си обогатя базата данни, ако има нови фирми, които съм пропуснала.

# 43
  • Мнения: 2
Здравейте, а някой използвал ли е услугите на Тропс Къща?

Много ми трябва кетъринг фирма, която да може да осигури непретенциозни закуска, обяд и вечеря, 3 поредни дни, за около 120 човека. Казвам непретенциозни, защото не е корпоративно събитие, не е коктейлно парти, а по-скоро работен уикенд.

 

# 44
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Имам добри отзиви за "Дон Вито Кетъринг" http://www.donvitocatering.com/bg/.
Цените са прилични  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт