Вярно ли е ?

  • 2 336
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Отново някаква глупост.

# 46
  • София
  • Мнения: 324
За 40тия рожден ден съм чувала, някои хора и 13тия не празнуват, 18тия не празнува Снежанка, но за първата годинка и имен ден ... Нямам думи ... Ами нали като бебе се роди на светъл християнски празник се кръщава на Светията и в този ден си има имен ден. И какво ако не е въведено в църква?! - нали кръщенето е важното за името. И кой ги измисля всичките глупости да шашка мамите и хората?!!!

# 47
  • Мнения: 941
Чувала съм го, суеверия на които не обръщам внимание
Празнувай си, това е най-хубавия рожден ден, първия, за мен той има сантиментална стойност, а ако не бях го празнувала  щях да изпусна много сладки мигове

# 48
  • Мнения: 3 016
Вече имаше такава тема .

# 49
  • София
  • Мнения: 39 755
Чела съм тук, не обръщам внимание. Всичко си празнуваме.
Алекс има имен ден след две седмици. Защо пък да не го празнуваме? Той едва ли ще схване какво става. Празникът ще е за нас Simple Smile

# 50
  • Мнения: 101
благодаря на всички  bouquet -                 само за сведение : свеки е питала в църквата и са и казали , 4е няма такова нещо  Naughty
 bowuu

# 51
  • Мнения: 203
Аз също не съм чувала..но не смятам да не празнувам... повод си е това и то хубав!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 529
За първи път чувам подобно нещо! Доста безсмислено ми звучи!  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 617
не съм чувала, и си празнуваме

# 54
  • Мнения: 492
Не съм чувала. Но и да бях пак щяхме да празнуваме.

# 55
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз не съм чувала, ние празнувахме  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 753
Много работи чух за първи път в този форум...  На бабините деветини не вярвам...

# 57
  • Мнения: 2 090
Много работи чух за първи път в този форум...  На бабините деветини не вярвам...
И аз  Crazy

# 58
  • Мнения: 1 512
Ами то на първи рожден ден и имен ден се радват общо взето мама,тати ,баби и дядовци.Дечковците едва ли разбират  какво всъщност става.И между другото за първи път чувам,че не трябва да се празнува.Не знам каква може да е причината поради която не трябва да се празнува.Ако някой знае може да ме светне по въпроса.

# 59
  • Мнения: 318
Не, не съм чувала.
Защо да не се празнуват?  newsm78
По принцип съм суеверна,но чак пък да не се празнувам първия рожден ден на детето ми  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт