Моля, споделете!

  • 1 281
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Алекс беше седалищно разположен. Даже по едно време се бях примирила, че ще ме режат.
Един лекар от "Фемина" ме успокои "о, имал съм случай бебе да се обърне на път за родилна зала". Алекс се обърна към края на бременността ми.

# 16
  • Мнения: 9 814
По принцип е нормално бебето да заеме нормалната позиция с главата надолу около 36-38 г.с.
Но, това е само по принцип.
Още в 35 г.с. моето бебе беше вече в главична позиция, само, че ден преди термина се обърна напречно, буквално й виждах крачетата в лявата част на корема, а главата в дясната. Така поседя точно ден и отново се обърна в нормалната за раждане позиция с главата надолу.

# 17
  • Мнения: 285
Момичета,много ви благодаря за съветите и подкрепата! Дано всичко да завърши нормално! Ще ви държа в течение, разбира се... Laughing
 Hug  Hug  Hug

# 18
  • Мнения: 4 335
Успех и леко раждане,без зна4ение нормално или секцио Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 809
Имаш още време да се обърне - не се притеснявай излишно. Може да се обърне и на термина ти, но едва ли ще те чакат до тогава. Не го мисли, имаш време. Леко раждане ти желая Laughing

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Имаш време , може и да се обърне , ако се наложи секцио няма страшно Peace

# 21
  • Мнения: 1 080
Аз знам, че при първа бременност се обръщат по - рано в 7 или 8 месец, а при следващи раждания може и в последния момент!!!

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има шанс да се обърне.И двете ми деца се въртяха до последно.С второто въртенето беше постоянно и сериозно и лекарите казаха, че ще чакат до раждането да видят в каква поза е.Родилните контракции подпомагат много за заставането на бебето в нормално състояние.

# 23
  • Мнения: 4 753
Имаш време , може и да се обърне , ако се наложи секцио няма страшно Peace

Точно така...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт