Какво направихте със сватбените си рокли?

  • 9 220
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 682
Стои си прилежно прибрана в гардероба, мисля да си я пазя и да я показвам на внуците  Laughing
Не съм я прала - нека си е съвсем истинска, има си доста голямо петно от червено вино.

# 16
  • Мнения: 7 723
 
Подмятах я 10 години в гардероба и един ден я натъпках заедно с още много дрехи в плик и ги харизах на циганите. Сега те да му мислят...... 
Харизали са я вече.
Направили са я на пердета Whistling

# 17
  • Мнения: 2 005
Първия път - под наем... Втория - официална рокля, цвят "шампанско". Непосредствено след като родих, не ми ставаше и аз я подарих на близка - абитурентка, която много я харесваше.   bouquet

# 18
  • Мнения: 183
Харизали са я вече.
Направили са я на пердета Whistling

Божеее ако се бях сетила! Shocked Ах, къде беше да налееш малко ум.......можеше да се поупражнявам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 731
Моята беше под наем и сега го нямам и тоя ангажимент. Hug

# 20
  • Мнения: 22 427
И аз си я пазя изпрана, в плик за дрехи.- )))) Все пак само преди година ми беше сватбата. )
А и като си спомням какво удоволствие беше за мен, когато бях по-малка да се обличам с роклята на леля ми и да се правя на принцеса...))) Защо да не подаря това удоволствие и на моята дъщеря. ))) Голям кеф е. )))

# 21
  • Мнения: 919
Продадох я веднага след сватбата Peace

# 22
  • Мнения: 1 233
Моята беше под наем. Тогавами се видя безмислено да давам толкова много пари за нещо, което после ще се чудя къде да прибера. Сега съжалявам. Не, че щях да я нося, но все пак си е мил спомен....

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
Пазя си я. Изпрана и грижливо прибрана. Дъщеря ми често я облича и се гледа на огледалото, играе си на принцеси. За мене е скъп спомен и не бих се разделила с нея. На годишнината ни с мъжо се преобличаме и си правиме по някое фото. Така се виждаме през годините, колко сме се променили и понапълняли.

Идеята за снимките ми хареса, ако успея някога да се напъхам отново в нея  Crazy непременно ще се снимам  Peace. А мъжа ми ако реши - ще успее да облече костюма от сватбата ни , който също пазя .
А по темата - моята рокля е при майка ми прибрана грижливо заедно с абитуриентската ми рокля. Наскоро дъщеря ми , която е на 15 1/2 г , изяви интерес да я види и облече - та може нея да я снимам с моята рокля - на нея със сигурност ще и стане  Grinning

# 24
  • Мнения: 674
И аз моита си я пазя Wink Изпраничка и прибрана в гардероба Peace

# 25
  • Мнения: 2 199
Виси си на една закачалка, макар че е пола с блуза пак нещо не мога да ги облека по друг случай.

# 26
  • Мнения: 4 292
Стои си в гардероба, барабар с обувките и чантата.  Rolling Eyes С удоволствие бих я дала на някой, но на кой ли ще му стане - аз съм слаба и дребна, а роклята е тясна и до коляното....  Laughing

# 27
  • Мнения: 378
Моята не е изпрана,чух,че не трябва да се пере и от суеверие си стои така прибрана в гардероба в чувалче с цип.

# 28
  • Мнения: 599
И моята не е прана, и е в раклата на свекърва ми.
Сигурна съм, че и днес ще се напъхам в нея, щото съм си същата.
А сватбата беше преди 12г.

# 29
  • Мнения: 554
Пазя я, складирала съм я в майка ми, защото тогава нямаше къде да я прибера, а сега ако я взема трябва да и търся място, а само тя ми липсва Laughing Не помня прана ли е или не, но сега като се подсетих с тази тема, ще взема да я пробвам тези дни, дали ще се побера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт