Защо не се получава

  • 3 245
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
 От 6-7 месеца. По принцип мъжа ми е против такива "сметнати бебета ", както той ги нарича, но аз много се притеснявам понеже до сега не сам имала деца , най-вероятно до края на седмицата ще се опитам да намеря време да се срещна с гинеколог, но него незнам как ще обедя. Благодаря 
много за отзивчивосттта.

# 31
  • Мнения: 674
Еми ако искате да постигнете нещо трябва и да направите жертви WinkПросто му обясни,че това си е за него и че той ще се чувство по-добре ако знае,че няма проблеми PeaceОф и моя мъж го беше страх и кво навиване беше,та чак и скандали сме имали за това изследване Crazy
Желая ти много успех и дано всичко е ок Hug

# 32
  • Мнения: 975
Плами,ако до 1г не се получи тогава значи има проблем и трябва да се обърнете към клиника по стерилитет.Успех.

# 33
  • Мнения: 3 294
plami според мен посети гинеколог сега за профилактичен преглед , сподели му че опитвате за бебче , поискай микробиология и цитонамаска и да ти направи преглед , по възможност отиди в началото на цикъла . Приема се че при 1 год постоянни опити без резултат трябва да се обърнете към специалист . Може да поискаш и фоликуметрия за да уцелите точния момент . Успех  Hug

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ще се получи-само се успокой

# 35
Здравейте момичета. Вили, коя е тази докторка Катя Тодорова. Ще дадеш ли инфо за нея?

# 36
Теменужке, не се притеснявай, ще се получи. Аз също се притеснявам, въпреки че все още не сме започнали с опитите. Не знам дали ще се получи толкова бързо колкото първия път, въпреки че беше неуспешна бременност. Но ...............всичко ще се оправи. Само спокойствие и кураж. Исках да те питам за д-р Димитрова, за която питаш. Да нямаш предвид Виолета Димитрова - от МД и МЦ "Фемина"?

# 37
  • Мнения: 1 085
Плами,ако до 1г не се получи тогава значи има проблем и трябва да се обърнете към клиника по стерилитет.Успех.
Съгласна съм с Пантерка Peace

# 38
  • Мнения: 2 960
Плами,ако до 1г не се получи тогава значи има проблем и трябва да се обърнете към клиника по стерилитет.Успех.
Дано скоро се похвалиш с две чертички!!! Praynig

# 39
  • Мнения: 122
Извинявай мила Таня,имах предвед д-р Катя Тодорова,но се обърках.Преди време имах час за въпросната д_р Димитрова,чаках повече от 3м а когато отидох ми предложиха понеже не бях бремена а чакаха много да ме прегледа д-р Димитров и да ти кажа и от него съм доста доволна,но когато даи боже забременея ще я посетя защото е много добър специалист по фетална морфология.

Общи условия

Активация на акаунт