Бълхи!!!

  • 35 925
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Темата яко се отплесна..
На мен идеята ми беше, че разходка от 200 км за мазило, за което нищо не знам, съдържание, одобрено ли е за използване, цена - няма да направя.
Много несериозно звучи, че се продава в магазин за дрехи, който зареждал от Габрово.

Мога да помоля някоя майка от Габрово да ми го изпрати. Но за Габрово няма данни, де се продава. А в Бяла Слатина ще разхождам майката да търси някакви магазини за дрехи.

# 16
kakto pisax ve4e 6te pogledna v prospekta (kato se pribera )dali ima adres i telefon za kontakti i 6te vi pi6a.no imam vuzmojnost po4ti vinagi v subota i nedelq.imaite muni4ko turpenie.blagodarq na vsi4ki ako s ne6to sum vi pritesnila.vinagi se opitvam da pomogna s kakvoto moga i sum blagodarna na xorata ,koito sa pomognali na men.

# 17
  • Мнения: 9 174
Здравейте,малкият е нахапан целия от бълхи  и не знам със какво да го намажа-бихте ли ми казали вие какво използвате?
Мажа го със Финистил гел,ментов спирт,капки финистил(пие) и още едно нещо за мазане,но не се сещам как се казваше. От нищо не му минават,а той неспира да ги чеше и са станали вече на ранички,по цяла нощ ги чеша и не може да спи спокойно.Вече не знам как да му помогна,бихте  ли ме посъветвали вие как се справяте със тези гадини?

П.С. давам му също и ''ledum palustre 9ch'',но ефект 0

URGODERMIL-after insect bites /Ургодермил - за след ухапвания/ това е спасението за нас
продава се в аптеките 5гр.-около 9 лева представлява синя кутийка вутре има малко шише с апликатор кле4ка на капачката

ама как го обясних.. както и да е мазваш върху пъпката духваш леко то изсъхва моментално като го запечатва и отгоре е една прозрачна коричка не я махаш тя не се отмива от вода сле седмица пада !
не мога да ти опиша какво чудо е това !!! направо спира на секундата сърбежа!
от както го открих се родихме
всички много ни хапат бълхи и друго не помага какво ли не сме опитвали

# 18
  • Мнения: 402
Аз мазах малката с Аутан 4дена и спряха да я хапя всякакви гадини /включително и бълхи/ В момента не я мажат защото ме е страх да го ползвам продължително време, но ако започнат пак гадините ще прибегна отново към Аутана

# 19
  • Мнения: 526
И ние сме така сега моят син е на село и майка ми пак се обажда че е нахапан, благодаря за това лекарство Ургодермил. Ние сми използвали какви ли не мазила дори и Егиразин противоалгично пие се по 10 капки и го пием по 6м. щото като ни нахапят животинките спира да се храни, точно почне да се храни и почва един сърбеж до кръв. Така че ще купя този крем нищо че е по-скъпичък поне няма да го има този сърбеж и ще е по-спокоен.

# 20
  • Мнения: 5 228
Много облекчава и гелът на Ханзапласт:
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30003755&from=0&a … C0%CF%C2%C0%CD%C5

Ако детето е много нахапано и имаш съмнения, че има алергия (пъпките са много подути) го заведи на лекар, за да му предпише нещо противоалергично.

# 21
  • Мнения: 1 877
Имам опит с бълхите...Най-доброто е прЕдпазването от ухапване,тоест - превантивно мазане(пръскане) с ОФФ.

# 22
  • Мнения: 475
Извинете може ли да ми кажете какво е ОФФ. Предстои ни малка екскурзия в едно село. Миналата годи находихме и всичко беше супер, до като не установихме на трития четвъртия ден децата са нахапани от бълхи. Много ми се иска да взема и племенник ни с нас но се притеснявам защото е малка  Tired. Много ще съм благодарна ако разбера какво е това лекарство/продукт, който предпазва от ухапване от бълхи.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 39 758
http://www.offprotects.com/
Аз съм купувала спрей, в бяло шишенце.

# 24
  • Мнения: 30
Уфффффффф - тия бълхи са голяма гадост  smile3511. Аз си купувам от аптеката нещо за пръскане на всички помещения и се мажа с Псило балсам. А да не говорим, че съм алергична към тях- подувам се и страшно сърби. Но сърбежа продължава поне два-три дни. За жалост пъплят навсякъде тия гадини. В нашия блок ги влачи едно бездомно куче.

# 25
za beliq mexlem"ra4ev",pavi se ot ET"RA4EV"-LU4EZAR RA4EV ot GABROVO,no nqmq poso4en adres i telefon za kontakti

# 26
  • Мнения: 2 099
Добре бе,разбрахме ,че си пробутваш мехлема,мирясай най-после!

Във входа на блока все развъждат котки и е пълно с бълхи,пръскахме няколко пъти целия вход,не се задържа дълго без бълхи около седмица две.Пръскам каката с репелент ОФФ май е италиански.На количката не бебето долу при гумите съм накачила от кучешките каишки против бълхи Crazy то 4 месечно бебе с какво да пръскаш?Бебето не е нахапано,каката е нахапана понякога.Чеше докато стане рана,после бели струпейчетата.Ни кремове помагат ни дявол.Репелент против бълхи е най добре май.И борба с бълхите...
Ако някоя пъпка загнои от много чесане с мръсните пръсти при игра мажа с прополисов разтвор.Щипе ама върши работа!Деца какво да ги правиш!

# 27
  • Мнения: 3 313
няма спасение от тия гадинки като сме на село  ooooh!  баща ми пръска с "Бандит" ама малката все при животните се вре и я хапят  Tired   мазала съм я с какво ли не ... сега ползвам Бейби тан и и поуспокоява сърбежа

# 28
zdravei ribozom,neka se nau4im da uvajavame i mnenieto na drugite ,ne ti li se struva 4e prekali malko.ako ne ti xaresva ne 4eti tuk sme za da si pomagame nali.e...tova se opitvam da pravq.na moqta du6teri4ka ne i pomaga ni6to nito repelente,nito ni6to drugo ot ne6tata koito sme probvali.kato be6e bebe q bqxa naqli mrusnite gadini na selo i kato se subudi be6e poduta kato balon po4ti ne i se vijdaxa o4ite dori,da vidi6 samo kak se ti4a na burza pomo6t da i biqt injekciq protiv alergiq.e... ot togava ve4e 9god. ne ostavam bez tozi mexlem v xladilnika.ne jiveq v bulgariq i vupreki tova kato e na privur6vane poru4vam na blizki i mi go kupuvat.az si izlekuvax ekzema pak s nego sled kato mi bqxa izpisvali edin kup mazila ta 4ak mesoto mi se be6e proqlo.kolkoto i da ne e za vqrvane mi go preporu4a svekurva mi.moje vsi4ki da si mislqt 4e svekurvite sa lo6i,no eto 4e ponqkoga te spasqvat,nali te su6to sa maiki.uspex

# 29
  • Мнения: 471
Аз съм от Габрово и най-редовно си купувам от този мехлем. Действително CHACHE не си измисля. Ползвала съм го за какво ли не и е страшно ефективен, само че за ухапване от бълхи още не съм се сещала да пробвам. Аз му имам координатите, човека си го продава у тях в апартамента и може и да изпраща по куриер, ако се провери. Някой ако се интересува ще дам инфо.

Общи условия

Активация на акаунт