вярно ли е че НАН запича?

  • 6 055
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте,моиичета!Явно въобще не е лесна работа отглеждането на дете,а за една майка е мъчително да гледа ,когато детето й страда под една или друга форма CryНие се храним с АМ НАН 1,което ни беше препоръчано,но в последно време срещам все по-често недоволни от това мляко-повечето се оплакват че запича децата им.Нашата педиатърка не иска да го сменим все още/защото сме едва на 20 дни/,но аз мисля,че е редно/всеки път сме с термометъра/.Моля Ви споделете,ако имате наблюдение върху това мляко и кой е другият вариант евентуално!Интересното е,че едното ми близначе я понася добре,но на другото явно не му понася Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 292
Отгледах синът си с НАН, не помня да съм била от нещо недоволна. Не бързай да сменяш млякото, не е много препоръчително.

# 2
  • Мнения: 4 335
Ние сме на НАН 1 от самото на4ало,нямала сьм проблеми.Синьт ми отказа да яде друго мляко,след изписването ни пробвах Милумил и Аптамил но не искаше,така и продьлжих с НАН,това бяха давали в АГ-то Peace

# 3
  • Мнения: 1 919
ние сме на НАН няма такова нещо, но може би е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 8 221
Синът ми ядеше НАН, не се е запичал. Явно обаче всичко си е индивидуално, защото него май никаква храна не го е запичала  newsm78

# 5
  • Мнения: 583
Смени млякото, термометъра не  е добро решение. Когато започнах да дохранвам дъщеря ми с Фризолак, повечето запознати с адаптираните млека на пазара, казваха, че запича и да взема НАН. Аз избрах Нутрилон.

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
От 1 вия ден сме на НАН хипоалергенно и нито веднъж не се е запекла.Може и от детето да си е ,но е така.

# 7
  • Мнения: 2 334
Давала съм Нан една седмица и ни запече ooooh! .Според мен трябва да се смени млякото защото този вариант с термометъра не е много добре.Дъщеря ми  имаше до 4 месец постоянно проблеми с изхождането и от както премина на Лактана био всичко се оправи Peace

# 8
  • Мнения: 110
Започнах дохранване от 20-тия ден с Фризолак - ТРУДНО СЕ ИЗХОЖДАШЕ.

Преминах на НАН - ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ ЗОР,не се изхождаше по 7 дни.

Взех Лактана - АКАШЕ ВСЕКИ ДЕН ПО 3-4 ПЪТИ.

За твое успокоение и най-вече за комфорта на бебо,по-добре смени млякото.Но знай,че трябва да мине известно време,за да свикне стомахчето с новото мляко.

Успех!!! Hug

# 9
  • Мнения: 4 753
В началото имах проблеми с НАН, но след това нещата се оправиха... До скоро акаше през ден (нормално за АМ), но откакто започнах да го издържам над легенче, започна всеки ден, дори понякога по два пъти...

# 10
  • Мнения: 4 335
А имате ли колики?

# 11
  • Мнения: 4 379
да,на моя племенник така подейства!

# 12
  • Мнения: 4 111
НАН НА не запичаше, НАН 1 запичаше, трудно взех решение за смяна, но нищо не помагаше за запека. Смених го и като стана време за НАН 2 преминахме на него, от него вече не се запичаше.

# 13
  • Мнения: 1 305
Като започнах да я дохранвам започнах с НАН Ха, към 5месец минахме само на НАН 1 и сега сме на НАН 2 Лично аз не съм имала никакви проблеми и съм много доволна засега от НАН, а и малката много си го харесва.
И от други майки съм чула, че са доволни от НАН и не са имали проблеми но ти сама си прецени може да е нещо моментно

# 14
  • Мнения: 140
И аз съм нямала проблем с НАН. Дъщеря ми я захраниха още в родилното с него, после давах НАН- хипоалергенното, после НАН-2 до към 1 г. и отказа да го пие вече, но не се е запичала Peace Не знам дали за 1 г. не са го развалили нещо newsm78 Пробвай с хипоалергенното.

Общи условия

Активация на акаунт