отново суеверие, но това ме ужасява

  • 30 453
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
До преди 2-3 години и около нашия блок имаше кукумявка. Всяка вечер пищеше, но ние не й се впечатлявахме изобщо. Животно като всички останали.

# 16
  • Мнения: 2 334
Не се притеснявай и натоварвай излишно.Казвай си,4е е суеверие и толкова Hug

Точно така Peace

# 17
  • Мнения: 10 975
Суеверието те ужасява, понеже ти му позволяваш. Спри да си внушаваш глупости и гледай на суеверията откъм смешната им страна. Wink
Лека и най-вече спокойна бременност Hug

# 18
  • Мнения: 110
Суеверието те ужасява, понеже ти му позволяваш. Спри да си внушаваш глупости и гледай на суеверията откъм смешната им страна. Wink
Лека и най-вече спокойна бременност Hug

Много точно казано!!!  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 530
До нашата къща също има една изоставена сграда, където живее кукумявка още откакто сме се настанили да живеем. Чувам я всяка вечер, дори на няколко пъти я засичам на ореха в двора ни заедно с "кавалера" си. И бременността си изкарах, чувайки я. Няма проблем, и на къщата ни е кацала. Не се притеснявай, всичко ще е наред. Това наистина е само едно суеверие. Аз лично никога не съм се замисляла за това. Успех и леко и безпроблемно раждане!

# 20
  • Мнения: 534
не се притеснявай това са суеверия всичко ще е на ред

# 21
  • Мнения: 999
Не се притеснявай излишно.
Кукумявката е просто птица.
 Peace

На съседната къща до нас вторият етаж е необитаем и там от години живее кукумявка пък нито на нас ни се е случило нещо, нито на тях, напротив даже преди аз да родя и на тях се роди бебче.

# 22
  • Мнения: 4 315
Ите гадинките все някъде трябва да живеят нали.
Ще видиш един ден даже ще ти е смешно като си го спомниш Peace
 Hug

# 23
  • Мнения: 41
Няма за какво да се притесняваш..Това е просто птица.У братовчедка ми живее цяло семейство,нищо лошо не им се случи(само дето цвъкат навсякъде Laughing).Лека и спокойна бременност Hug.

# 24
  • Мнения: 4 053
И те гадинките все някъде трябва да живеят нали.

точно така  Whistling

# 25
  • Мнения: 240
Хей, на нашият покрив има дори гнездо и вече трета година подред си има и малки, въобче не се притеснявай за такива неща. Много са си милички птичките.

# 26
  • Мнения: 4 753
Срещу блока на родителите ми живеят семейство кукумявки... Любимото ми занимание сутрин рано, докато си пиех кафето на терасата, беше да ги гледам как се прибират, а вечер как излитат от комина, в който живееха... Нощните грабливи птици са едни от любимите ми животинки...  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
Все някъде трябва да живеят и кукумявките. Приспособяват се животинките към средата на живот.

# 28
  • Мнения: 9 973
не си въобразявай излишни неща Naughty

# 29
  • Мнения: X
Хаха, стига моля те. Ние сме на последен етаж и на покрива живее двойка кукумявчета, много са сладки, даже съм правила опити да ги храня, не само ги чувам и виждам постоянно. Сега са зачезнали някъде и ми липсват. Не знам защо такова лошо име им е излязло на животинчетата, но ме съпътстваха през две безпроблемни бременности, децата ми са живи и здрави.


Общи условия

Активация на акаунт