прах за пране

  • 3 157
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
пера и нейните и нашите с персил сензитив

# 16
  • Мнения: 617
След като почнахме пюретата т.е от 6тия месец започнах да пера с персил или ариел. Просто Крис не понася лигавници  и храненето ни е голямо приключение с огроомни петна. Само тези прахове ме спасиха да не купувам всеки ден ново боди.

# 17
  • Мнения: 1 919
аз дори започнах и нашите дрехи да пера с бебешки, харесва ми миризмата а и ми решава проблема с "да купя прах за бебето и за нас", така купувам 1 и си пера щом свърши купувам следващата опаковка.

# 18
  • Мнения: 8 505
Никога не съм ползвала бебешки прах.От самото начало пера дрехите и с нашия.

# 19
  • Мнения: 4 335
Пера с Тео бебе и съм доволна Peace
И аз,за сега няма с какво толкова да се цапа и добре се изпират Peace

# 20
  • Мнения: 575
Със Сано Максима пера, това Тео бебе не изпира никакви петна от пюрета. От Саното съм много доволна и мисля да го ползвам дълго време.

# 21
  • Мнения: 9 973
до 10м.-роса бебе

# 22
  • Мнения: 121
От 2 месеца вече пера с нашия прах и неговите дрехи

# 23
  • Мнения: 2 677
Започнах да пера неговите дрехи заедно с нашите малко преди годинката.

# 24
  • Мнения: 617
аз още пера с бебешки прах

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 588

И аз използвам тези прахове. Peace

# 26
  • Мнения: 491
Със Сано Максима пера, това Тео бебе не изпира никакви петна от пюрета. От Саното съм много доволна и мисля да го ползвам дълго време.
И аз съм много доволна от Сано

# 27
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Със Сано Максима пера, това Тео бебе не изпира никакви петна от пюрета. От Саното съм много доволна и мисля да го ползвам дълго време.
И аз съм много доволна от Сано

Странно, но аз изобщо не съм доволна от Сано-то. Почти на 3 месеца сме, но имам петна от повръщано мляко с които не може да се справи  Shocked! Сега купих Персил сензитив и ще видим как ще е. Е, сложих ги с предпране и с Вениш и ще чакам резултат  Wink!

# 28
  • Мнения: 1 512
Пера с Тео бебе, но до каква възрастт ще пера с бебешки прах незнам.

# 29
  • Мнения: 1 464
редувам роса,тео,сано кога както дойде.Но все още няма петна на бебето по дрехите:oops:иначе персил изпира на щерката дрехите а тя обожава да се търкаля по земята

Общи условия

Активация на акаунт