прах за пране

  • 3 152
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
въпроса ми е до кога сте прали детските дрешки с бебешки прах за пране.И коя марка прах използвате?

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 14:07 от Силвето_85

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още ги пера с детски прах, защото ми харесва как миришат после, не поради друга причина. А, докога, не съм се замисляла.

# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ивайло спрях да го пера с бебешки прах след втората му годинка. Сега Калина я пера с бебешки прах, като понякога и за дрешките на Ивайло го ползвам!

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мисля да ги пера с бебешки прах по-дълго време. Доволна съм как изпира дрехите.

# 4
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дрешките на синът ми до към 1год.и 6 месеца.

# 5
  • Мнения: 4 053
Все още ги пера с детски прах, защото ми харесва как миришат после, не поради друга причина. А, докога, не съм се замисляла.

ми, и аз  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 388
До ....пясъчника Grinning
От както взе да се рови в пясъка ''Тео бебе'' просто не съумява да пребори мръсотията Rolling Eyes и се наложи да пера с ''по-яки ''прахове.
  Няма да ходи мърлява я ,нали ни е малката принцеса Wink

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Все още пери с бебешки прах...не съм се замисляла до кога  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 305
Да си кажа нещо от детския прах не съм много доволна и добавям към него по малко нашия. Ако само с детски пера дрехите не ми се изпират ние се се мажем с каквото намерим. Но мисля след 1г да  пробвам с нашия прах само и да видя дали ще има реакция

# 9
  • Мнения: 1 091
Баткото го перях с бебешки прах до 3-тата му година.За малкия все още не съм се замисляла.

# 10
  • Мнения: 9 814
Тео бебе и Персил сензитив.

# 11
  • Мнения: 2 111
Все още пера с бебешки прах.Ползвам Персил сензитив.

# 12
  • Мнения: 2 334
Пера с Тео бебе и съм доволна Peace

# 13
  • Мнения: 1 672
а течние Персил някой пробвал ли го е вече?

# 14
  • Мнения: 441
До ....пясъчника Grinning
От както взе да се рови в пясъка ''Тео бебе'' просто не съумява да пребори мръсотията Rolling Eyes и се наложи да пера с ''по-яки ''прахове.
 
И аз така  Peace,сега използвам Персил.

Общи условия

Активация на акаунт