Бременна съм и изплашена-помогнете!

  • 5 329
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 185
Евангелина, съжалявам мила! Кураж  Hug

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug Hug Hug
Изпращам ти цялата си положителна енергия и подкрепа!
Бъди силна Hug
Съжалявам за това, което преживяваш Sad Cry Hug

# 47
  • Мнения: 22 764
Еви,упойката най-вероятно ще е Диприван,много лека ,точно за манипулации,които не продължават дълго.Правиха ми подобна интервенция с тази упойка и наистина усещането беше приятно,все едно ставам от сън.Успех,късмет и здраве ти желая.

# 48
  • Мнения: 332
Не убивай детенцето си...
От такива постове ми се  Sick Извън наложителното премахване на плода, ти не си ли чувала за правото на ИЗБОР!
п.с. Ева, не се притеснявай, нищо няма да усетиш, бъди силна, просто в живота има и такива тежки имоменти като този, но трябва да продължиш напред.   bouquet

# 49
  • Мнения: 124
Ева,съжалявам за това,което трябва да изживееш.Моля те,не си и помисляй,че ти си виновна.Ако знаеше,че си бременна съм сигурна,че нямаше да вземаш лекарствата.
Не се притеснявай и за следваща бременност,ще я има.
Кураж мила!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 227
Не нападайте Кати. Според мен поста й беше породен от мненията на предишната страница за приемане на силни АБ и здрави бебета. Нека ме поправи, ако греша.
Мислете преди да пишете и се научете да приемате различното мнение, което явно тук не е на почит. Аман!

# 51
  • Мнения: 191
Искам да добавя, че без да знам, че съм бременна употребих доста лекарста, защото бях болна, имах синузит, след това цистит, в началото някакъв лек грип. Родих живо и здраво дете, вече на годинка. Не съм безотговорна, но реших да го запазя, док ми каза, че при употреба на лекарства в начална бременност в повечето случаи важи "всичко или нищо" за плода и ме посъветва да запазя бременността си. Докторите знаят най-добре, има списък с лекарствата и възможните последици в рзаличните етапи от бременността. Откровено казана, като прочетох какво пише на капките за очи на сина ми, бях на път да заклеймя лакарствата завинаги, толкова страшно звучи... аз се доверих на инстинкта си и сега се радвам на малък, палав сладур.

# 52
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ева, имаш цялата ми подкрепа!  Hug
След като аборта ще е по медицински причини няма за какво да се чувстваш виновна! Ти нали не си знаела, че си бременна когато си приемала въпросните лекарства?! Сигурна съм, че след време ще имаш още деца и ще им се радваш от цялото си сърце!

Кураж!

# 53
  • Мнения: 750
Еви, прегръщам те силно  Hug
По-добре аборт, отколкото дете без живот и бъдеще!
Когато дойде моментът, ще имате друго бебе  Hug

 Успех!

# 54
  • Мнения: 1 168
Мисля, че и дума не може да става за това да размисли  Naughty Сърцето ми се къса, като видя някое болно дете и си мисля, че да има дори малка вероятност плода да е увреден, трябва да се спре тази бременност, защото ако не дай си Боже е така, това не е никакъв живот нито за детето, нито за майката, а е направо престъпление!

# 55
  • Мнения: 3 268
В твоя случай абортът е най-доброто решение.Ще ти пиша повече на лични.Ооо сега виждам,че си гост.Е,писах мнението си.Сега упойките при аборт са толкова добри,че не разбираш какво става.Отваряш очи и всичко е свършило.Пожелавам ти да имаш хубаво и здраво детенце,когато си готова за това.

# 56
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
Съжалявам, че се налага аборт. И аз имам един по медицински показания. Това беше преди Констанца, т.е. не се повлияха от това следващите ми две бременности. И аз бях с пълна упойка, но това беше преди 9г., сега сигурно са по-щадящи. Въпреки това и тогава ме изписаха в същия ден, в който ме кюртираха(лежах уж за задържане).

Спокойно, нямаш вина. От къде си могла да знаеш предварително.

# 57
  • Мнения: 804
Еви, радвам се че още има разумни хора като теб. Можеше въобще да не се замислиш за изпитите лекарства, или пък от чисто егоистични подбуди да задържиш плода и да обречеш едно човешко същество на нечовешко съществуване.
Грижи се за съкровището си и когато решите ще му направите едно здраво и красиво братче или сестриче (а може и двете  Wink).
 Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 1 235
Еви, много съжалявам за това, което става с теб.  Hug Не се обвинявай, нямаш вина. Не си го направила нарочно, не си знаела за бременността. Пожелавам ти манипулацията да мине бързо и без усложнения и когато решите да се радвате на нова бременност и здраво детенце.  Peace

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 364
Не знам какво да ти пиша, мила  Sad След всяка буря изгрява слънце... И все пак - какво точно ти казаха лекарите? Що за лекарства си пила? Може би те грешат - има ли възможност да се допиташ до още специалисти? Малко странно ми звучи на толкова ранен етап да се правят каквито и да било прогнози...
Иначе ако наистина единственото решение е абортът, все пак е по медицински показания, лошо стечение на обстоятелствата... Сигурна съм, че всичко ще се оправи. Но аз бих те посъветвала да се допиташ и до други специалисти.
Не се обвинявай!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт