бебчо не иска биберон

  • 6 127
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Разбирам те прекрасно,моето дете беше същото като бебе.Какви ли не залъгалки купувахме,как ли не го залъгвахме да ги цока,та да се успокои  Rolling Eyes,ама не и не..Аз също го кърмих доста време и това го успокояваше,обаче няма как 18 часа в денонощието да е все на гърда все пак(докато го мъчеха коликите и почти не спеше).Капките п/в колики,чайчетата и разните мехлемчета за коремчета също не ни помагаха.Само гушкането и кърменето Rolling Eyes.Докато му държахме залъгалката на устичката я смучеше и се успокояваше(така и заспиваше понякога),обаче като я пуснем и веднага я изплюва и надува гайдата ooooh!Не искаше сам да си я смуче и това е Confused .
Започна да я търси и иска като стана на 6 месеца и започнаха да му избиват зъбките.Облекчаваше го явно,лесно започна да заспива,успокояваше се и навън като сме вкъщи.

# 16
  • Мнения: 9 814
Радвай се, че не иска биберон.
Знам, че е ужасно бебето да мрънка и да не може да го залъжеш с нищо.
Но, още по-ужасно е да се опитваш да откажеш порасналото си бебе от залъгалката.

# 17
  • Мнения: 4 335
Синьт ми не искаше биба до кьм месец и нещо,а сега не заспива без нея.Като доиде време ще видя как ще го оту4вам от биберона Wink

# 18
  • Мнения: 2 803
И моето не искаше биберон. Радвай се, хич не съжалявай за това. Много трудно се отвиква от него.

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Виктория също не пожела биберон, нито пък пожела да пие от шише  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 928
Радвай се, че не иска. Аз сега се чудя как да го отвиквам Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз съм чувала, че децата, които са кърмени не си падат особено по бибероните залъгалки

# 22
  • Мнения: 140
Радвай се. И дъщеря ми до 3-4 месец не искаше никакви, но после започнаха да й никнат зъбите и започна да смуче. И така до сега вечер винаги се сеща за " Биибата"  преди да заспи Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 531
знае си детето какво иска още от малко бе - това си е гот, браво Wink

# 24
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми също не искаше биберон и беше много по- спокойно бебе, заспиваше си винаги сама, докато синът ми свикна с него и докато заспи винаги трябва да съм до него, захапва го, изпуска го и е голямо въртене.

# 25
  • Мнения: 502
моето бебе само с залъгалка заспива. нямам идея как ще я отуча. през останалото време въобще не се и сеща за биберона, но вечер няма друг начин да заспи.
имам приятелкта, която така и не научи детето си да заспива с биберон, а много искаше, тъй като сина й много трудно заспива. според мен е добре че детето не иска биберона.

# 26
  • Мнения: 259
По-добре, че не иска залъгалка. После ще се чудиш като мен как да го отучваш.

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Моята дъщеря така  и не прие залъгалката, в същото положение съм.Навън гушкам, люшкам и така успокоявам Peace.

Общи условия

Активация на акаунт