чакането ни изнервя

  • 2 522
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойно, ще дойде твоят Час... Леко добременяване и се наслаждавай на "последните" ритничета и хълцукания, когато така плътно си принадлежите още... Еххх...  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 981
И аз преносих няколко дена и бях в непрекъснато очакване! Наистина е изнервящо, но пък е по-добре бебето само да реши кога да излезе, а не с предизвикване, както стана при мен! Леко раждане и здраво сладурче!
А да не би вече да имате бебче?! Laughing

# 47
  • Мнения: 396
Не пише, дали е родила?!

Аз да се споделя, че и мен нервите не ме държат напоследък и имам чувството, че никой не ме разбира!
Постоянно ме избива на рев и се тревожа как ще се отрази това на бебето, защото знам, че не е добре да се чувствам така!
Лошото е, че се държа зле и с дъщеря ми и още по-гадно ми става...трудно ми е да се преборя!

# 48
  • Мнения: 132
Не пише, дали е родила?!

Аз да се споделя, че и мен нервите не ме държат напоследък и имам чувството, че никой не ме разбира!
Постоянно ме избива на рев и се тревожа как ще се отрази това на бебето, защото знам, че не е добре да се чувствам така!
Лошото е, че се държа зле и с дъщеря ми и още по-гадно ми става...трудно ми е да се преборя!
Ох и аз съм така и колкото повече наближава момента толкова по зле.Отнасят го сина ми и мъжа ми ама ще изтраят още малко  Simple Smile
Стискам палци на всички за бързо и лесно раждане Hug

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път и аз преносих 7 дни...накрая ми предизвикаха раждането

# 50
  • Мнения: 678
С баткото станах нетърпелива от 01 януари - все чаках и си давах някакви дати  Mr. Green Като тръгнах да раждам бях притеснена, защото беше седмица преди термин и мислех, че постъпвам с бъбречна криза  Mr. Green
Сега се притеснявам непрекъснато да не тръгне по-рано, че още не му е времето, а като вляза в деветия сигурно няма да имам търпение да се роди по-бързо. Но жените сме така - угодия ни няма  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз бях изнервена  особено след като мина предполагаемия термин. Вече и доста ми тежеше и нямах търпение да родя. Накрая ме приеха на 5-я ден от преносването и на другия ден вече бях мама. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт