Мога ли да си направя тест за бременност преди закъснението?

  • 77 671
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 509
Като гледам датата на която е пусната темата, явно авторката отдавна вече е разбрала дали е бременна или не. Дори и без тест.  Wink
Темата е подновена от потребителка с подобен проблем, затова пишат момичетата по нея!  Peace

# 31
  • Мнения: 127
Благодаря на всички за отговорите,реших да изчакам няколко дена,да не ме разочарова толкова рано теста.Ако има бременност,то тя не е планирана,но при всички случаи е желана и това ще бъде дар от Бога Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 6 274
Темата е подновена от потребителка с подобен проблем, затова пишат момичетата по нея!  Peace
Не съм чела цялата тема. Признавам си без бой.  Mr. Green
Благодаря ти за уточнението.  Peace

# 33
  • Мнения: 9 973
ще чакаме да се отчетеш пред нас Hug

# 34
  • Мнения: 654
Можеш, има едни за инвитро оплождане, на същата цена са и са много благонадеждни!Късмет!

# 35
  • Мнения: 209
можеш - аз си направих теста в деня в който трябваше да ми дойде цикъла и излезе верен Simple Smile

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 894
ще чакаме да се отчетеш пред нас Hug
да Simple Smile

# 37
  • Мнения: 127
Ами добре де Mr. Green Днес си направих тест Престо,за ранна диагностика  EFN Ще изчакам лелката няколко дена и ако не се появи,ще направя и втория.От тази история поне се убедих,че много искам второ бебче preggo

# 38
  • София
  • Мнения: 17 591
Аз имах 2 отрицателни ранни. И бебе.

# 39
  • Мнения: 1 364
Да, може.
Успех Grinning

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Правенето на тест преди закъснение води до риск от грешно отрицателен резултат.АЗ имах десетина отрицателни теста преди и след закъснение , а се оказа накрая че ще ставам мама Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 9 973
само моите отрицателни тестове ли не са фалшиви? Close

# 42
  • Мнения: 1 317
На мен ПРЕСТО ми отчете сравнително ярка втора чертичка вечерта на деня, в който трябваше да ми дойде.
Успех и нека е това, което искаш  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
само моите отрицателни тестове ли не са фалшиви? Close

Е  Деси , ако знаеш колко отрицателни тестове имах преди да  забременея ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 803
Можеш, но си направи и след закъснението, за по-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт