LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 60 451
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 2 697
Здравейте и от мен!Аз съм сравнително нова Ларедутка, но иначе много запалена! BlushИскам да питам до колко време горе-долу връщат паричките за отказана стока, тъй като искам да поръчам нещо, а мъжо ме скастри и мога да разполагам само с наличните пари в картата?

Goguna, не разбрах точно какво питаш, но по принцип вече направена поръчка не можеш да откажеш. Парите се изтеглят от Ларедут, а ти си получаваш вече поръчаното Wink Иначе, ако ларедутци ти откажат някакъв артикул, а са изтеглили вече парите за него, ти възстановяват сумата под формата на ваучер или чек, с които си намаляваш стойността на следваща поръчка. Пари обаче не връщат, това е положението.

Що се отнася до надуваемото легло - не знам някой да го е получил досега. И аз го поръчах преди седмица - ще видим каква изненада ще получа Simple Smile

# 976
  • Мнения: 259
Аз я имам сега  отивам да меря Peace

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 15:43 от erita

# 977
  • Мнения: 259
 №86 по Фр
Дължина от рамо52см,ширина 38 см,ръкав от  врата 33см

Опс изпревариха ме вече

# 978
  • Варна
  • Мнения: 170
Видяхте ли предложението за носене на тези обувки hahaha
http://www.laredoute.fr/vente-chaussettes-soft-grey.aspx?product … tegoryid=30365393

# 979
  • Мнения: 633
№86 по Фр
Дължина от рамо52см,ширина 38 см,ръкав от  врата 33см

Опс изпревариха ме вече
Чуудни сте и аз за размерите щях да ви питам ..но ме беше страх да не ям бой  Blush,значи ще е добре за 2 годишно дете  Peace

# 980
# 981
  • Мнения: 556
За момент помислих, че това е цената на обувките hahaha

№86 по Фр
Дължина от рамо52см,ширина 38 см,ръкав от  врата 33см

Опс изпревариха ме вече
ерита, дебеличка ли е дудунката, зимата с нея ли карахте? И това кой цвят е? пруне или виолет, че от снимката не се разбира много?

# 982
  • Мнения: 231
Момичета,може ли която беше купила обувки мъжки на Колумбия да каже отговарят ли си? много,много   bouquet

Да, поръчай точния номер. Ние поръчахме по-големи, и се оказаха - по-големи  Crazy

# 983
  • Мнения: 22 343

Направо е убиец. )))))

Момичета, я ми кажете за детските чоропогащници, искам да си поръчам, но се чудя кой номер.
Дъщеря ми носи обувчици от К&К 16ти номер, има и едни, които са 18ти. Да взема ли 15-18ти от ларедут, или 19-22. На 1г. е и е 74см. )

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 16:07 от Mirama

# 984
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,зная,че купувахте завеси,но тези не мога да разбера плътни ли са или прозрачни.Има ли ги някой? Cry

# 985
# 986
  • София
  • Мнения: 861
М.Илиева нямам ги, но със сигурност тези които си посочила са тънки и прозрачни  Peace

# 987
  • Мнения: 5 790
Алекс явно е на почивка - дано успее поне да си почине ... Hug

Алекс наистина е на почивка. В Пампорово  Wink Добре, че пишете повече, че има с какво да се забавлявам. Скукааааа... И всичко е на баир тук.  Laughing Добре, че съм се запасила с "форумските" адидас-ки...  Laughing
Ще го добавя утре в 1-вия пост, обещавам.  Hug И като се прибера, едно ново сайтче ще довърша, дето ще ги има всички тез неща написани по-подробно.
.....
Изтрих го  Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 16:55 от Алекс1

# 988
  • Мнения: 259
За момент помислих, че това е цената на обувките hahaha

№86 по Фр
Дължина от рамо52см,ширина 38 см,ръкав от  врата 33см

Опс изпревариха ме вече
ерита, дебеличка ли е дудунката, зимата с нея ли карахте? И това кой цвят е? пруне или виолет, че от снимката не се разбира много?
Да дебеличка е и е за зимата ,още не сме я носили ,пробвахме я  за снимката
Като я гледам не пропуска вода и вятър.Аз си купих  за мен  голяма от дамските и миналата година изкарах с нея,много съм доволна ,може да се почисва с мокра кърпичка ,това е цвят виолет

# 989
  • Мнения: 639
Алекс ти си съкровище  Hug Разтъпквай тогава адидаските и се отдавай на пълна почивка,пък после сайтчето ще го мислиш  Flutter Hug
Mirama аз сега взех на малката за зимата 23/26 - отговарят си според мен,а имат и еластичност.Незная какво да те посъветвам за номер,че моята от н.19 мина направо на 22 а сега май ще прескочим 23 и направо на 24.Тоест много бързо й пораства крачето,но при всяко детенце е различно  Rolling Eyes Дали 19-22 няма да са ви големи ,но пък и до зимата ще порастнете още  newsm78 Май с обувките и чорапогащниците е голяма чуденката.Ако ще те ориентират за н.23/26 размерите са стъпало - 13/22см/разтегнат Крачол - 38/58см Дължина на целия - 60см Ластик горе - 17/38 см - за ето тези

Общи условия

Активация на акаунт