Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 553
  • 153
  •   1
Отговори
  • Vienna
  • Мнения: 519
 Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78

# 1
  • Мнения: 9 174
ти ги изброи дори да си помисли за колежката ...и ве4е е в изневяра

# 2
  • Мнения: 378
Според мен всичко изброено newsm78,за мислите малко се колебая да ли бих ги приела за изневяра точно,но факта,че го мисли ме дразни.

# 3
  • Мнения: 1 335
Ако се разбере особено си е изневяра и само мисленето.
Но иначе в мислите не бих се бъркала - всички си мислим разни неща, а не ги правим в действителност.

# 4
Добре... Хванахте ме... Вече няма да си мисля за г-жа Пит, щото ше вземе и Брад да си мисли за мойта жена и тогава... Не знам как ше се оправяме...  #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 128
Ами зависи от допустимите граници които всяка двойка си определи.

# 6
  • Мнения: 2 015
Ако се разбере особено си е изневяра и само мисленето.
Но иначе в мислите не бих се бъркала - всички си мислим разни неща, а не ги правим в действителност.
Peace

# 7
  • Мнения: 183
Смятам, че най-страшна е тази при която нечий друг обект тотално е превзел мислите му.
Защото в тях може да случва всичко, без ограничения.

# 8
  • Мнения: 2 448
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска любов, петинг, секс? newsm78

Тези неща, когато ги чувстваш със сърцето си по отношение на някой конкретен човек, когото познаваш, а не някой герой от екрана.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 458
Трайно и дългосрочно увлечение по друг със всичките му екстри.

# 10
  • Мнения: 1 425
Всичко което може да се нарече секс е изневяра. Ако не е секс не е изневяра.

# 11
Не мисля, че сексът е единственият белег за изневяра -  newsm78 !
Ако мъжете ви правят секс с вас, но не ви обичат - тогава какво ?
Любовта не е само секс, комплексно нещо ще да е тя ...
Когато любовта си отиде, всичко си отива и изневярата няма смисъл ...      Thinking

# 12
  • Мнения: 2 448
mea, това че някой е спрял да ни обича не означава, че ни е изневерил. Любовта може да си отиде по хиляди други причини без намесата на трети лица.

А сексът и всяко желание свързано с него е от основните белези за изневяра. Ако такова липсва каква изневяра е, ами то човек и приятелите си обича, но едва ли нормален мислещ партньор би нарекъл такава обич изневяра.

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 519
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?

# 14
  • Мнения: 2 448
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?

Това, че пожелаваш друг мъж и предприемаш стъпки в реализирането на това свое желание. Искаш да чуеш, че ако на въпросния господин му извъртиш една свирка и няма да се брои за изневяра ли? Брои се и още как.  Whistling

# 15
  • Мнения: 2 388
Всичко е в главата. Оттам започва изневярата.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 14:00 от palavata_monahinq

# 16
  • София
  • Мнения: 38 476
За мен изневяра е когато се премине към действие. И като има лъжи.
Т.е. - телефони, есемеси, срещи, секс и т.н.
Мисли и приказки не се броят. Стига да можеш да се спреш дотам.
За да можеш да стигнеш до секс със чужд мъж трябва да си предприела някои действия още преди това - например : "Мило, много работа имаме в офиса, ще закъснея".
Някъде оттам започва изневярата.

# 17
  • Мнения: 1 425
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

# 18
  • Мнения: 2 448
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 425
Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes
Няма такива хора Simple Smile поне няма над 15 години Wink
Е добре да добавим че петинг/взаимно стимулиране до оргазъм с ръце също се брои за изневяра.
Целувките по-скоро не са изневяра. Не че ще ми е приятно ако жена ми се целува с друг.

# 20
  • Мнения: 1 447
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes
Смятъй,че това си е 100% изневяра.

# 21
  • Мнения: 2 448

Няма такива хора Simple Smile поне няма над 15 години Wink

То и аз така мисля, ама като чета какви въпроси може да зададе жена с 11 години брак / поне така пише в лентичката и/ кой знае какво и е в главата. Може да си е паднала по някой и да мисли, че ако не направи нещата до края ще и е чиста съвестта, че не е изневерила. Иначе не виждам логично обяснение на така зададения от нея въпрос.

Иначе и аз не мисля, че лек флирт, в който предварително си даваш сметка, че няма да се стигне до края е изневяра. Чак толкова, всеки се увлича понякога от някоя друга размяна на думи и погледи.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 139
Етимологията на думата отдалечава изневярата от секса на светлинни години.
Изневяра означава някой да направи нещо, което другият (другите), а и той самият не е вярвал да направи, като по този начин предаде доверието (вярата), с което се е ползвал, преди да направи нещото.
Например:
Аз не вярвам, че хората са моногамни. Не изисквам партньорът ми да прави секс само с мен. Ако парньорът ми прави секс с друга жена няма да го считам за изневяра.
Аз вярвам, че стабилна връзка се изгражда от двама разнополови човека, които се уважават, подкрепят и си имат доверие, имат общ дом и планове за общо бъдеще. Ако партньорът ми едновременно поддържа връзка с мен и с още една жена и ме лъже, че е само с мен - ще сметна това за изневяра, защото този човек ще загуби вярата, която съм му имала.

# 23
  • Мнения: 2 448

Аз не вярвам, че хората са моногамни. Не изисквам партньорът ми да прави секс само с мен. Ако парньорът ми прави секс с друга жена няма да го считам за изневяра.


Но ако партньорът ти е моногамен и изисква от теб да правиш секс само с него, а ти си с такива разбирания и правиш секс и с други, му изневеряваш, защото дали едно нещо е изневяра или не, зависи най вече от това какво мисли партньора ти по отношение на твоите действия.   Peace

# 24
  • Мнения: 1 425
Какво е изневяра е най-добре да се обсъди от участниците в една връзка и да си решат за тях. Наистина корена на думата е вяра, аз съм казал кое конкретно е една от причините да изгубя вяра в един човек. Това е лично моето виждане за нещата и не обвързвам никого с него. Всеки си решава сам за себе си.

# 25
  • Мнения: 1 447
Всеки човек разбира изневярата по различен начин.Затова трябва да седнат и да се разберат хората от дадена връзка за кой какво е изневяра.Но в повечето случаи такива разговори не се провеждат и затова после има:Ти ми изневери.
А...това не е изневяра.

# 26
  • Vienna
  • Мнения: 519
е, 3асега сьм си само с помислите, но доста интен3ивно..
мерси 3а отговорите ви.

# 27
  • Мнения: 1 425
е, 3асега сьм си само с помислите, но доста интен3ивно..
мерси 3а отговорите ви.
Ами направи пълна програма, поне после няма да се чудиш.  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 7 947
Очи пълни, ръце празни Peace
За мен изневярата е свалка, докосване, целувка, милувка...И СЕКС. Всичко изброено - заедно или поотделно!
Едно е да вървиш по улицата и да си харесаш някого с мисълта - ей...тоя къв пич е или нещо подобно. Това си е естествена реакция и ако остане само като мигновена мисъл - няма проблем, но да заничаш например колежката/колегата със седмици и да расте желанието - това си е проблем вече!
Аз по принцип съм доста ревнива де Wink

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много ми е интересно как виждате 2-ма да седнат и да се разберат по този въпрос ..

# 30
  • Мнения: 7 947
много ми е интересно как виждате 2-ма да седнат и да се разберат по този въпрос ..
Ми явно така:
Тя - мили, искам да те питам една гатанка: що е то изневяра?
Той - ми майче секс.
Тя - хм, с или без презерватив?
Той - ми май без...
Тя - аре стига бе, и двата вариянта!
Той- ми ОК.
Тя - ами свирката?
Той - ми мило, както кажеш...
Тя - еми аре и нея да я включиме към изневярата
Той - ееее, ми хубаво, жалко...ама това от кога влиза в сила?
И т.н.  Joy Joy

# 31
  • Мнения: 2 448
е, 3асега сьм си само с помислите, но доста интен3ивно..
мерси 3а отговорите ви.

Ей за едните помисли си в такова притеснение, по добре не се захващай, ако нямаш някаква сериозна причина да искаш да изневериш.
Защото каквото и да си говорим има хора, които не заслужават верността на партньорите си. Ако твоя случай не е такъв, спирай на време.

# 32
  • Мнения: 1 447
много ми е интересно как виждате 2-ма да седнат и да се разберат по този въпрос ..
Ми явно така:
Тя - мили, искам да те питам една гатанка: що е то изневяра?
Той - ми майче секс.
Тя - хм, с или без презерватив?
Той - ми май без...
Тя - аре стига бе, и двата вариянта!
Той- ми ОК.
Тя - ами свирката?
Той - ми мило, както кажеш...
Тя - еми аре и нея да я включиме към изневярата
Той - ееее, ми хубаво, жалко...ама това от кога влиза в сила?
И т.н.  Joy Joy

Ей на това му викам аз разговор. Joy Joy

# 33
  • Мнения: 7 947
Дааааааам, бива ме, а  Wink
Ми верно как така ще седнем да се разберем кое е изневяра и кое не, тва за мен би предположило наличието на един от симптомите й и...бих полудяла  Crazy

# 34
  • Мнения: 1 447
Дааааааам, бива ме, а  Wink
Ми верно как така ще седнем да се разберем кое е изневяра и кое не, тва за мен би предположило наличието на един от симптомите й и...бих полудяла  Crazy

Е много ясно няма да сядате да водите сериозен разговор.
Предният ми пост беше шеговит,ама явно нещо не съм била разбрана правилно.Сори просто се шегувах.

# 35
  • Мнения: 7 947
Хммм, определено няма да седна да водя разговор, ако го надуша...

# 36
  • Мнения: 1 425
Е щом хората се уговарят да имат свободни връзки значи има начин да се обсъди това. Най-простия начин - да кажеш че някоя приятелка прави еди какво си и какво мисли партньора ти за поведението на тая приятелка и дали тя изневерява или това не се брои.

# 37
  • Мнения: 7 947
Е щом хората се уговарят да имат свободни връзки значи има начин да се обсъди това. Най-простия начин - да кажеш че някоя приятелка прави еди какво си и какво мисли партньора ти за поведението на тая приятелка и дали тя изневерява или това не се брои.
Е да, ама това предполага, че партньора, който повдига темата би искал да постигне нещо, тоест би искал подобна отворена връзка, а аз не съм от тези определено!
За мен връзката има съвсем други измерения от това да си хойкам на ляво надясно, ама вечер видиш ли да се прибирам при моя...разни хора - разни идеали  Wink
Започнеш ли да обсъждаш какво е и какво не е изневяра...нещата не вървят на добре.

# 38
  • Мнения: 740
Пак не бих се съгласила напълно с теб viliko.
Когато решихме със съпруга ми (тогава още не) да създаваме дете и семейство седнахме и точно това направихме - разговаряхме. Кой какво разбира под изневяра( и не само) и кой какво очаква от другия(задължения, отговорности и т.н.) и т.н..За мен когато тези неща са изяснени по някакъв начин доста по - спокойно се живее.
Всичко се променя, също така и ние, но затова сме партньори в живота, за да разговаряме и обсъждаме преди да се е стигнало до необратимата точка.

Бих искала да задам въпрос на авторката на темата: Защо ти е тази тема (въпрос)? За лично успокоение ли?

# 39
  • Мнения: 7 947
Аз не отричам по принцип разговорите Wink
Естествено, че и ние разговаряме и сега, и преди така е било. Но тук говорим за изневярата, а тя за мен е еднозначна, както и за съпруга ми предполагам - никога не се е налагало да обсъждаме тая тема! Просто си знаем! И аз съм ревнива, и той е ревнив. В рамките на нормалното. Изневярата си е изневяра и с и без обсъждане, в нашия дом не е добре дошла Wink

# 40
  • Мнения: 1 726
Цитат
Етимологията на думата отдалечава изневярата от секса на светлинни години.
Изневяра означава някой да направи нещо, което другият (другите), а и той самият не е вярвал да направи, като по този начин предаде доверието (вярата), с което се е ползвал, преди да направи нещото.

Абсолютно съм съгласна, само ще допълня, че самият акт на някаква интимна близост не е изневяра. Става изневяра, когато другият разбере ( и се почувства излъган). Аз смятам за изневяра и когато прави секс с мен да си представя друга (и аз усетя това по някакъв начин).

# 41
  • Мнения: 3 423
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78

Изневяра е да ми подяжда бюджета в
полза на други занимания, без да ме
кани поне да присъствам. Другото е ок.

# 42
  • Мнения: 1 186
Всяко излизане от строя,което би ме наранило за мен е изневяра Peace

# 43
  • Мнения: 7 947
Цитат
Етимологията на думата отдалечава изневярата от секса на светлинни години.
Изневяра означава някой да направи нещо, което другият (другите), а и той самият не е вярвал да направи, като по този начин предаде доверието (вярата), с което се е ползвал, преди да направи нещото.

Абсолютно съм съгласна, само ще допълня, че самият акт на някаква интимна близост не е изневяра. Става изневяра, когато другият разбере ( и се почувства излъган). Аз смятам за изневяра и когато прави секс с мен да си представя друга (и аз усетя това по някакъв начин).
Хм, аз пък съм на противоположното мнение, помислите не биха ме наранили, за разлика от секса!!!

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
той ще чука друга, не тебе ...
няма какво да те боли ...

# 45
  • Мнения: 7 947
Мен ако чука - определено не ме боли, а се кефа Wink
Включването ти е леко тъпо...

# 46
  • Мнения: 2 448
Мен ако чука - определено не ме боли, а се кефа Wink
Включването ти е леко тъпо...

Не се спичай, едно е да си ревнив, друго да не носиш и на майтап.  Wink  Laughing

# 47
  • Мнения: 7 947
Не съм се спекла още, има време...ама какво трябваше да кажа Wink

# 48
  • Мнения: 738
Всичко е изневяра. И сексуалната и емоционалната. Но от емоционалната боли повече.

# 49
  • Мнения: 2 448
Понякога изневеряващия го боли повече....

Обикновено не от хубаво е стигнал до там....



П.П. viliko, исках да ти пратя ЛС, но ти е пълна кутията.  Confused

# 50
  • Мнения: 1 425
Обикновено не от хубаво е стигнал до там....
Много рядко са тези случаи. Наистина рядко.
Повечето хора стигат до изневярата от глупост, скука и чудене какво да правят, лакомия ("чуждия мъж/жена е по-интересен и по-хубав"), завист и др

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 12:07 от Panther

# 51
  • Мнения: 307
За мен изневяра е когато се премине към действие. И като има лъжи.
Т.е. - телефони, есемеси, срещи, секс и т.н.
Мисли и приказки не се броят. Стига да можеш да се спреш дотам.
За да можеш да стигнеш до секс със чужд мъж трябва да си предприела някои действия още преди това - например : "Мило, много работа имаме в офиса, ще закъснея".
Някъде оттам започва изневярата.

Това е и моят отговор.

# 52
  • Мнения: 7 947


П.П. viliko, исках да ти пратя ЛС, но ти е пълна кутията.  Confused
Хоп, вече е празна  Laughing

# 53
  • Мнения: 7 947
Обикновено не от хубаво е стигнал до там....
Много рядко са тези случаи. Наистина рядко.
Повечето хора стигат до изневярата от глупост, скука и чудене какво да правят, лакомия ("чуждия мъж/жена е по-интересен и по-хубав"), завист и др
Нека не обобщаваме - всякакви хора, всякакви поводи.
Аз си мисля също, че за да изневериш на човек, когото обичаш - или си спрял да го обичаш, или си се отблъснал от него, или има някаква причина действително, зародила се назад...Аз лично никога не бих изневерила от скука само...

# 54
  • Мнения: 1 447
Понякога изневеряващия го боли повече....

Според мен са малко такива случаи.

# 55
Понякога изневеряващия го боли повече....

Обикновено не от хубаво е стигнал до там....




Мда,съгласна съм.Не от хубаво се стига до там.Зная за случаи когато мъжа ходи по чуждо защото жена му все мрънка че я боли при секс.За случаи когато мъжа не иска секс щото все нещо е неразположен,уморен или не му е денят за секс! Има безкрайно много причини които могат да накарат единия от двамата да кривне от семейния път.Никого не обвинявам защото никой не е застрахован от нещо такова,колкото и да не му се вярва да стигне до там! А че и този който изневерява страда...така е.Страда че не може да намери това което търси навън в дома си!Болезнено е,да знаете!А какво се брои за изневяра?Зависи.........

# 56
  • Мнения: 3 423
Обикновено не от хубаво е стигнал до там....
Повечето хора стигат до изневярата от глупост, скука и чудене какво да правят, лакомия ("чуждия мъж/жена е по-интересен и по-хубав"), завист и др

Абсолютно съм съгласна с твърдението, че хората
не изневеряват от неволя, мъка, страдание. Поне
хората, които обичат себе си. Някак тъпо е да се
метнеш на врата на някого само от яд, че мъжът ти
се е загледал или заебал с друга жена. Къде отива
удоволствието, питам аз, ако изневеряваш от злоба...

# 57
  • Мнения: 1 447
Някак тъпо е да се
метнеш на врата на някого само от яд, че мъжът ти
се е загледал или заебал с друга жена. .
Имам колежка,която изневери на мъжа си,за да му върне жеста.

# 58
  • Мнения: 1 425
... А че и този който изневерява страда...така е...
Ако има някоя много страдаща мога да я успокоя на задна прашка Grinning
айде стига глупости. Секса се прави за кеф.  Изневярата също се прави за кефа на този който изневерява. Все пак никой не може да те накара да изневериш насила. Може да имаш причини да изневериш, може след това да те гризе съвестта, ама чак пък да страдаш ...

# 59
... А че и този който изневерява страда...така е...
Ако има някоя много страдаща мога да я успокоя на задна прашка Grinning
айде стига глупости. Секса се прави за кеф.  Изневярата също се прави за кефа на този който изневерява. Все пак никой не може да те накара да изневериш насила. Може да имаш причини да изневериш, може след това да те гризе съвестта, ама чак пък да страдаш ...

Поне като ще ме цитираш вземи и следващото изречение за какво страда изневеряващия!затова че не намира кефа(както го каза)у дома си.И не само това.Вниманието,нежността...Явно мъжете се мислят за перфектните съпрузи и хич не се стараят да се запазят през годините такива...Защо в началото са супер а после те карат с бездействието си и липсата на внимание да си го търсиш навън?(вниманието)Тъпо,но факт! И хич не става дума само за секса,вярвам вече си го разбрал(а)

# 60
  • Мнения: 1 425
...
Поне като ще ме цитираш вземи и следващото изречение за какво страда изневеряващия!затова че не намира кефа(както го каза)у дома си.И не само това.Вниманието,нежността...Явно мъжете се мислят за перфектните съпрузи и хич не се стараят да се запазят през годините такива...Защо в началото са супер а после те карат с бездействието си и липсата на внимание да си го търсиш навън?(вниманието)Тъпо,но факт! И хич не става дума само за секса,вярвам вече си го разбрал(а)
Така или иначе пак за кефа става въпрос - дали ще е внимание или секс или и двете заедно (както е обикновено). Ако е само внимание без секс - не е изневяра, поне според мен, внимание можеш да получиш от всеки приятел.

# 61
Много е сложно и комплексно.Извода е че се изневерява когато има причина.Гадно е като се стигне дотам.Но хич не си представям някой да е женен 20-50 години и никога да не е налитал на чуждо!за толкова време все нещо може да те подразни,да почне да ти липсва,да те подтикне към някоя глупост.А и минали по пътя споделят че това заздравявало брака им.защото почвали да гледат на партньора си с други очи,оценявали го повече.Не зная.разни хора,разни мотиви!!!

# 62
  • Мнения: 2 448
Някак тъпо е да се
метнеш на врата на някого само от яд, че мъжът ти
се е загледал или заебал с друга жена. Къде отива
удоволствието, питам аз, ако изневеряваш от злоба...

Това ли наистина помисли като съм написала не от хубаво?  От злоба? newsm78

И да права си за това "че хората
не изневеряват от неволя, мъка, страдание. Поне
хората, които обичат себе си.
"
Понякога страданието е точно заради това, че си сложил друг преди себе си.


Егоистите и перфектните моля, да не четат,защото е сигурно, че няма да ме разберат, а в спорове и обяснения не бих влязла.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 38 476
Обърнахте темата на "Защо изневеряваме?".

За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек. И да отидат и да го направят.
Абе даже и да са се понатискали в някой ъгъл, пак си е изневяра.
А защо са го направили - това няма значение, след като вече стомната е спукана.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Според мен изневяра е нещо с ранг от целувка нагоре (всъщност май посоката е надолу Wink )

# 65
  • Мнения: 1 425
За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек.
А кой човек е "семеен"?  Thinking

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Май ще стане игра на понятия, тоест философстване Wink

Във всеки случай, интересно е де Simple Smile

Аз бих малко променила това така: Човек Х (който си има любим) да ПРАВИ (независимо с уговорка или спонтанно) секс с човек Y.

# 67
  • Мнения: 7 947
За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек.
А кой човек е "семеен"?  Thinking
Започвам да се чудя има ли ти нещо...от всеки пост извличаш по дума и питаш за значението й... newsm78

# 68
  • Мнения: 1 425
За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек.
А кой човек е "семеен"?  Thinking
Започвам да се чудя има ли ти нещо...от всеки пост извличаш по дума и питаш за значението й... newsm78
То и аз си се чудя понякога има ли ми нещо Wink
Ами просто е, ако човек е подписал явно е семеен.
Ами ако не е подписал? Как се  определя дали е семеен? Къде е границата между просто гаджета за забавление и неофициално семейство? А и дори да е само гадже - не семейство, пак може да има изневяра.

# 69
  • Мнения: 7 947
За границата - гадже-семейство - ми по-горе подробно ти отговорих Wink
За определянето - ако мен попиташ - ще ти отговоря ДА, семейна съм.
За изневярата - тя може да е не само секс или нещо подобно, може да е изневяра от гледна точка на погазване принципите и т.н.

# 70
  • Мнения: 1 425
...За изневярата - тя може да е не само секс или нещо подобно, може да е изневяра от гледна точка на погазване принципите и т.н.
А по-конкретно?

# 71
  • Мнения: 7 947
...За изневярата - тя може да е не само секс или нещо подобно, може да е изневяра от гледна точка на погазване принципите и т.н.
А по-конкретно?
Joy Joy Joy е не се стърпя да не зададеш въпросче, а...

# 72
  • Мнения: 2 309
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...

# 73
  • Мнения: 2 448
...За изневярата - тя може да е не само секс или нещо подобно, може да е изневяра от гледна точка на погазване принципите и т.н.
А по-конкретно?

Аз ще ти отговоря нещо, което е малко странно и не се среща всеки ден за друг тип изневяра, не сексуалната.
Моя позната поради собствените си "принципи" предаде мъжа си. Не искаше да излъже заради него, а би могла.
Ето това е един друг вид изневяра.

Не казвам, че я осъждам, разбирам я донякъде, но за мен пристрастността към близките стои над принципната честност.

# 74
  • Мнения: 7 947
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...
Е как бе, съседката ми значи е женена, не обича съпруга си, чука се с друг, ама всъщност не изневерява newsm78 И на въпроси как отговаря - не бе, не съм изневерила, щото не обичам мъжа ми - тва не се брои...

# 75
  • Мнения: 1 447
.
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...
Как бе това си е чиста изневяра.

# 76
За мен точно се брои за изневяра семейният човек Хикс да се уговори да прави секс с човек Игрек.
А кой човек е "семеен"?  Thinking
Започвам да се чудя има ли ти нещо...от всеки пост извличаш по дума и питаш за значението й... newsm78
То и аз си се чудя понякога има ли ми нещо Wink
Ами просто е, ако човек е подписал явно е семеен.
Ами ако не е подписал? Как се  определя дали е семеен? Къде е границата между просто гаджета за забавление и неофициално семейство? А и дори да е само гадже - не семейство, пак може да има изневяра.
Panther,съгласна съм!Много правилно го каза;)
Изневярата може да е на всяко ниво.Може дори на себе си да изневериш-ако правиш неща които не искаш да направиш!Кой каза че е само за женените ? Ами другите значи да си се вихрят с чиста съвест!?

# 77
  • Мнения: 7 947
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

# 78
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...

Де да беше толкова просто!За съжаление и обичания и необичания партньор все ще се засегнат от изневярата.Хич няма да са съгласни с теб:( Сори...Не ни изчисти съвестта!

# 79
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.

# 80
  • Мнения: 1 425
Ако обичаш половинката си и се изчукаш с друг или други,това е изневяра...
Ако си семейна личност,но без чувства към партньора си и се стигне до интимност с други,това не е изневяра...
Значи ако мъжа ти не изпитва чувства към теб е ок да чука която си иска? Това няма да е изневяра?  Thinking

# 81
  • Мнения: 7 947
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.
Еми именно, че всички сме в кюпа - и е без значение имаме ли въпросния подпис!!!!!!! Какви граници и какво променят те?

# 82
  • Мнения: 2 448

Значи ако мъжа ти не изпитва чувства към теб е ок да чука която си иска? Това няма да е изневяра?  Thinking

Ако обичаш, а не си обичан, дали обекта на любовта ти прави секс с други или не има ли някакво значение? Едва ли...

# 83
  • Мнения: 7 947
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

# 84
С кое по-точно на пантерката се съгласи, че нещо ми убягва... newsm78 Пантерката питаше точно обратното май...

С въпроса къде да поставим границата.Семейни,несемейни,всички сме в кюпа.Ей с това се съгласих.Човека не се захваща за всяка дума,а търси смислено тълкуване.
Еми именно, че всички сме в кюпа - и е без значение имаме ли въпросния подпис!!!!!!! Какви граници и какво променят те?

Границите които се поставят да не са следните-Забранено за семейни,необвързаните обаче могат да изневеряват!Това имах предвид визирайки граници...Сори ако съм звучала малко омотано:)

# 85
  • Мнения: 7 947
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired

# 86
  • Мнения: 2 448
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

Да разбирам ли, че ако партньорът ти е спрял да те обича на теб ще ти е по добре само от факта, че не спи с друга?  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 2 448
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired

Ти кажи за каква се приемаш, доколко свободна и доколко не, специална тема пуснах по този повод.  Laughing

# 88
  • Мнения: 1 425
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired
а сега де?  Нали беше много ясно?  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 7 947
Еее, стига де - ако обичаш без да те обичат - пак би те боляло и е от огромно значение изневярата...

Да разбирам ли, че ако партньорът ти е спрял да те обича на теб ще ти е по добре само от факта, че не спи с друга?  Rolling Eyes
Ми естествено...така ще продължа да се надявам  Laughing
Ама мен като семейна или като необвързана ме приемате/без официален брак!/, щото вече се обърках... Tired
а сега де?  Нали беше много ясно?  Twisted Evil
Еееееее от толко чепкане току виж съм се зачудила...май трябва да питам моя довечера...
П.П. коя е новата темичка, а?

# 90
  • София
  • Мнения: 604
дори и само среща, която умишлено е скрил от мен, пак е изневяра

# 91
  • Мнения: 3 423
Странни хора сте се събрали тука, страшни сте.
Изневярата е само и единствено срещу себе си!
Адски тъпо е да ти се иска нещо и да се спираш.
Адски тъпо е да не ти се иска нещо и да го правиш.
По-горе ми разправяйте за хора, които изневерили
от яд, че партньорът им изневерил вече или за да му
отмъстят, или знам ли защо, ама не от вътрешната си
потребност и желание да са с друг. Това не е никаква
изневяра. Това е перверзия, глупост, слабохарактерност.
Обичали, не обичали, що за тесногръдие е всичко това.
Човек ако обича себе си, не бива да си слага спирачки.
И това няма нищо общо с обичта му към човека до него.

С две думи. Човек не бива да изневерява само на себе си.

# 92
  • Мнения: 738

.........
С две думи. Човек не бива да изневерява само на себе си.

Ееее, доста егоистично.

# 93
  • Vienna
  • Мнения: 519
Мерси Лиске!!!

И о..8е един вьпрос, а интернет или телефонниа секс броят ли се? ако никого не льжеШ кьде си или с кого си? ако другия не го по3наваш и никога пове4е няма нито да го видиШ, нито да го 4уеш?

# 94
  • Мнения: 2 448

И о..8е един вьпрос, а интернет или телефонниа секс броят ли се?

Това не е никакъв секс, а стимул за мастурбация, все едно да е изневяра, ако гледаш порно и мастурбираш на него.

# 95
  • Мнения: 738

И о..8е един вьпрос, а интернет или телефонниа секс броят ли се?

Това не е никакъв секс, а стимул за мастурбация, все едно да е изневяра, ако гледаш порно и мастурбираш на него.

Ееее, не е същото. При порното нямаш човек отсреща, при телефонният и интернет секса имаш партньор, макар и формулиран във фантазията ти. И да, за мен е изневяра.

# 96
  • Мнения: 2 448

Ееее, не е същото. При порното нямаш човек отсреща, при телефонният и интернет секса имаш партньор, макар и формулиран във фантазията ти. И да, за мен е изневяра.

След като няма намерение да се вижда с човека, е същото, все едно да говориш на секс телефон и да смяташ, че изневеряваш.
Ако никога не си виждал въпросния човек, ти дори не си го представяш, няма как. Представяш си това, което ти харесва и си е чиста проба мастурбиране.  Wink

# 97
  • Мнения: 3 423
Оооо, много нисък праг си слагате.
Значи ли това, че ме кефи Шон Пен,
и че съм си го представяла в леглото,
че вече съм изневерила на мъжа си...
Толкова ми е гузно...

# 98
А в случай че женен мъж прави интернет секс с жена която познава от доста време но никога не са имали подобни контакти и ако евентуално от любопитство би го направил с нея и наистина, има определено сексуално привличане и от двете страни, но нямат връзка, това изневяра ли е?

# 99
  • Мнения: 2 448
А в случай че женен мъж прави интернет секс с жена която познава от доста време но никога не са имали подобни контакти и ако евентуално от любопитство би го направил с нея и наистина, има определено сексуално привличане и от двете страни, но нямат връзка, това изневяра ли е?

До момента, в който не разберат наистина ли е така, си остава само една фантазия.Или да кажем на ръба.
Едно е да си представяш секс с някой, съвсем друго да го направиш.
Може като го видиш човека и хич да не ти е до е....не с него.  Wink
Ако ме разбирате правилно, едно е да гледаш и да се възбуждаш от собствените си ръце, съвсем друго от чужди по твоето тяло.  Wink

# 100
  • Мнения: 1 425
А в случай че женен мъж прави интернет секс с жена която познава от доста време но никога не са имали подобни контакти и ако евентуално от любопитство би го направил с нея и наистина, има определено сексуално привличане и от двете страни, но нямат връзка, това изневяра ли е?
И за мен това още не е изневяра, но е голяма крачка към изневярата. А хората като тръгнат натам, рядко имат сили и желание да се спрат.

# 101
  • Мнения: 3 423
А в случай че женен мъж прави интернет секс с жена която познава от доста време но никога не са имали подобни контакти и ако евентуално от любопитство би го направил с нея и наистина, има определено сексуално привличане и от двете страни, но нямат връзка, това изневяра ли е?

Това пък са само фантазии и мастурбация,
в никакъв случай не е изневяра, много ясно.

# 102
  • Мнения: 7 947
За мен си е чиста проба изневяра пък Confused

# 103
  • Мнения: 3 423
За мен си е чиста проба изневяра пък Confused

Защо пък? Това са само приказки и камери?
Не е имало плътски контакт. Чиста чикия.
Нали мъжът ти си е до теб после, даже не бих
се учудила и да е още по-страстен с тебе, та
това не е изневяра, а си е чиста далавера за теб.

# 104
  • Мнения: 7 947
Интернет секса е секс за страхливците, които им се иска ама не им стиска...а щом има желание за секс с различен от партньора - си има предпоставки за реална изневяра вече...рано или късно ще стане и понеже съм ревнива - искам да откъсна стъблото докато е крехто, та тва си е изневяра Wink

# 105
  • Мнения: 1 425
Интернет секса е секс за страхливците, които им се иска ама не им стиска...
Еми какво да ти кажа ... мацката беше в Канада, аз бях в Бг. Да дам $1500 за един секс ли предлагаш? Simple Smile

# 106
  • Мнения: 7 947
Целта оправдава средствата  Laughing
Е ти пък толко ли не можа да си аресаш нашенче, че чак през океана търсиш?

# 107
Е,ама не може и интернет секса да се брои изневяра.Ми дайте тогава и порното да броим за изневяра че и мастурбациите!Не може така.А и мисля че всеки сам за себе си може да определи какво е изневяра за него.За един може да е целуване,за друг секс.зависи кой какво не би могъл да прости.Аз бих простила изневяра от страна на партньора защото ми е ясно че няма начин да ми е верен до гроб.

# 108
  • Мнения: 7 947
А в случай че женен мъж прави интернет секс с жена която познава от доста време но никога не са имали подобни контакти и ако евентуално от любопитство би го направил с нея и наистина, има определено сексуално привличане и от двете страни, но нямат връзка, това изневяра ли е?
И за мен това още не е изневяра, но е голяма крачка към изневярата. А хората като тръгнат натам, рядко имат сили и желание да се спрат.
Peace
А как ми се иска вечно да ми е верен...

# 109
  • Мнения: 738
Добре де, що като си е "чиста проба чикия" не си направи една в банята с някой брой на Плейбой да речем, а ходи търси някакви личности, с които да си говори мръсотии в нета... Що не си ги говори с мен примерно? Защото иска да изневерява, затова. Защото не съм му интересна, или омръзнала, или, или...

# 110
Peace
А как ми се иска вечно да ми е верен...

И аз това исках преди 10 години,но ми стана ясно че такова нещо като вечна вярност не съществува.Като го осъзнах се разстроих,после помъдрувах и накрая го приех като неизбежно явление в живота ни. Така ми е по-спокойно.И затова не го дебна,не му се натрапвам,не ревнувам.И той оценява това.

# 111
  • Мнения: 2 448
Добре де, що като си е "чиста проба чикия" не си направи една в банята с някой брой на Плейбой да речем, а ходи търси някакви личности, с които да си говори мръсотии в нета... Що не си ги говори с мен примерно? Защото иска да изневерява, затова. Защото не съм му интересна, или омръзнала, или, или...

Що да не? Може да му се играят на човека игрички. Купете си втори комп, направи се на друга жена и виж кво е готино. Като не искаш да го прави с друга. Може да се притеснява, че ти или той няма да се отпусне достатъчно в мръсните думички, ако си ги говорите един друг. Ако е сигурен, че искаш да го играеш малко мръсница понякога, едва ли ще иска да е пред компа, вместо с теб.

# 112
  • Мнения: 3 423
А как ми се иска вечно да ми е верен...

Да, като съпруг и баща няма как да не ти е верен.
Но като мъж е верен на себе си, трябва да си сигурна.

Добре де, що като си е "чиста проба чикия" не си направи една в банята с някой брой на Плейбой да речем, а ходи търси някакви личности, с които да си говори мръсотии в нета... Що не си ги говори с мен примерно? Защото иска да изневерява, затова. Защото не съм му интересна, или омръзнала, или, или...

Абсолютно възможно е да не си му интересна. Или да си му,
но по различен начин. Нещата не са съпоставими изобщо.
Ти му готвиш, и това го дърви. Тя му шепне мръсно, и това го
дърви също. Ако си смените с нея ролите, може и да не му стане.
А от това губиш само и единствено ти. Е, и него наказваш все пак.

# 113
  • Мнения: 7 947
 Peace Така е, ето защо си мисля, че си е вид изневяра - иска му се чуждо и го намира /макар не на живо/...

# 114
  • Мнения: 738
Добре де, що като си е "чиста проба чикия" не си направи една в банята с някой брой на Плейбой да речем, а ходи търси някакви личности, с които да си говори мръсотии в нета... Що не си ги говори с мен примерно? Защото иска да изневерява, затова. Защото не съм му интересна, или омръзнала, или, или...

Що да не? Може да му се играят на човека игрички. Купете си втори комп, направи се на друга жена и виж кво е готино. Като не искаш да го прави с друга. Може да се притеснява, че ти или той няма да се отпусне достатъчно в мръсните думички, ако си ги говорите един друг. Ако е сигурен, че искаш да го играеш малко мръсница понякога, едва ли ще иска да е пред компа, вместо с теб.

Не съм говорила за себе си. Чисто хипотетично беше всичко. Защото ми е много странно как ги приемате тези неща. С моя приятел сме от 3 години заедно и мога да твърдя със сигурност, че дори не му е минавало през ума. Не ме питайте как съм сигурна. Ми сигурна съм. От мен получава всичко. Не би могъл да иска нищо повече. Изобщо в отношенията ми с даден мъж никога е нямало място за други личности - реални или виртуални. В момента, в който се почувства такава нужда следва раздяла. Това е моето мнение, не го налагам на никого, но и никой не може да ме убеди, че видиш ли той телефонния секс, или секса в нета, или целувката без секс, или бъркането по гащите, или дори и флирта не са изневяра. За себе си никога не бих го допуснала. Може би след 15 години брак и няколко деца...но пак не съм сигурна.

Лиске, далеч си от истината...За мен специално...

# 115
  • Мнения: 2 448
Peace Така е, ето защо си мисля, че си е вид изневяра - иска му се чуждо и го намира /макар не на живо/...

Може да не е чуждо, а разнообразие, ако е след 10 - 15 години брак. Нормално е, особено ако жената е по консервативна и не обича експериментите. Замислете се първо "защо" и може да намерите отговора.

П.П. Това важи и за жените. Примерно прииска и се нещо по така на жената, разнообразие, но като си познава мъжа, че ако му покаже желанията си ще я сметне, я за мръсница  или още по лошо, че го е научила от някой друг и тя освен да се озърта настрани не и остава нищо друго, пък било то и на РС-то.

# 116
  • Мнения: 3 423
С моя приятел сме от 3 години заедно и мога да твърдя със сигурност, че дори не му е минавало през ума. Не ме питайте как съм сигурна. Ми сигурна съм.

Лиске, далеч си от истината...За мен специално...

Да, нормално е да съм далече от твоята истина.
Така, като те чета, имаш още много хляб да ядеш...
Не те питаме как си сигурна какво му е в главата на
твоя приятел, защото самото ти твърдение е доста
инфантилно, но пък е хубаво, че мислиш позитивно.

# 117
  • София
  • Мнения: 746
Според мен,ако е тръгнал някой да търси виртуален секс,значи нещо му куца във връзката и е въпрос на време да мине към истинския секс.Много са ми смешни жените,които се тупат в гърдите,че как,едва ли не,ако разберат че мъжът до тях е изневерил моментално го напускат и следва раздяла.Това не е смешно,а направо да паднеш от смях.Никой не знае какво ще му дойде до главата.Ако живееш с един мъж от години и разчиташ на него за пари,жилище,отглеждане на дете, и го хванеш че е забил нещо,какво?Изнасяш се,добре,а ако няма къде да отидеш?Дано не се случва на тези,които се кълнат в приятелите и мъжете си,че са им верни.

# 118
  • Мнения: 1 425
Целта оправдава средствата  Laughing
Е ти пък толко ли не можа да си аресаш нашенче, че чак през океана търсиш?
Тя си е нашенче Simple Smile но уви ... замина.

# 119
  • Мнения: 738


Да, нормално е да съм далече от твоята истина.
Така, като те чета, имаш още много хляб да ядеш...
Не те питаме как си сигурна какво му е в главата на
твоя приятел, защото самото ти твърдение е доста
инфантилно, но пък е хубаво, че мислиш позитивно.

Знаеш ли, не ми се спори с теб. Не ме познаваш,вярвай ми поведението ми е далеч от инфантилно. Моля те, спести си оценките.
Мисля позитивно, да. Защото съм позитивен човек. Наречи ме късметлийка, но виновна ли съм, че не ми изневеряват Laughing
На теб ти съчувствам, виждам, че дотолкова си привикнала с изневярата, че я приемаш като нещо нормално...

# 120
  • Мнения: 4 733
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78
Уффф, пак гадната тема за изневерите. Вие сте мазохистки Confused
Всичко горепосочено по мое мнение даже и още мога да допълвам.

# 121
  • Мнения: 2 309
Наоми,сексуалните мераци са много обширно понятие!
Едва ли ги покриваш Thinking

# 122
  • Мнения: 738
Наоми,сексуалните мераци са много обширно понятие!
Едва ли ги покриваш Thinking

Не те разбрах особено добре, но сексуалните мераци на моите партньори явно ги покривам.

# 123
  • Мнения: 2 448
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78
Уффф, пак гадната тема за изневерите. Вие сте мазохистки Confused
Всичко горепосочено по мое мнение даже и още мога да допълвам.

Хич не иде реч за мазохизъм Кас, този път терзанията на авторката са за нея, не за милото.  Wink

# 124
  • Мнения: 3 423
и го хванеш че е забил нещо,какво?

Нали под забиване не приемаме
еднократните подскоци встрани?
Те не са страшни, а постоянството.
Едва тогава връзката ви се обезмисля.

# 125
  • Мнения: 4 447
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.

# 126
  • Мнения: 7 947
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Значи хитрите и комбинативни личности никога не изневеряват  Laughing
Аз не мисля така, не може да наречеш едното ебане проучване...и то да не е изневяра!

# 127
  • Мнения: 4 447
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Значи хитрите и комбинативни личности никога не изневеряват  Laughing
Аз не мисля така, не може да наречеш едното ебане проучване...и то да не е изневяра!

Много точно си ко казала. Ебането си е проучване. Чукането и то.
Секса...зависи от секса. Но да правиш любов с друг - си е чиста
проба ИЗ-НЕ-ВЯ-РА. Има разлика в опита и експеримента. Да сме на ясно. Peace
НО,
Ако мъжа ми се е на*бал с някоя за една нощ. Там някакво си клатене.
Хич и не ща да знам. Като не знам - няма изневяра. Чат ли си?

# 128
  • Мнения: 7 947
Еми не, не мисля так! За мен всеки акт, с или без любов е изневяра!
А за разбирането...по тая логика нека мъжа ти изчука половината град, ама няма да ти е изневерил, понеже не си разбрала...така ли? Хм, изневярата другояче я разбирам аз...

# 129
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Peace Много ми хареса!Жалко че мъжете не разсъждават така когато се касае за женското проучване LaughingАз също не искам да зная дали и с коя ми е изневерявал...Негова работа.Дори съм му казала каква свобода му давам,а той като се издърви ЗАЩО съм му разрешавала,значело че и аз искам да изневерявам ShockedГръмна ме.Това някой мъже направо не си знаят интереса.Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,поне му давам карт бланш доброволно,а той!?

# 130
  • Мнения: 2 448
Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,

Зещо така разсъждаваш. мъж , жена, все едно. Изневярата , както и любовта нямат пол. Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?  newsm78

И изобщо не е речено, че в една връзка мъжа пръв или единствено той ще изневери.

Мери с един метър. 

# 131
Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,

Зещо така разсъждаваш. мъж , жена, все едно. Изневярата , както и любовта нямат пол. Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?  newsm78

И изобщо не е речено, че в една връзка мъжа пръв или единствено той ще изневери.

Мери с един метър. 
Не споменах жените защото гледам от позицията на жена-своя брак.Ясно е че и жените изневеряват,не сметнах че в случая трябва да го подчертавам.разсъждавах от моята позиция.И малко не съм съгласна с това което си писала(а)  "Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?",защото я си представи че изневерява женен мъж със свободна неомъжена жена...Нали е вариант?И тогава изневерява само той!На жена си,нали? И добре,не е казано че мъжа би изневерил,независимо първи или не в една връзка.При все това зная от наблюдения че си ходят и двата пола...Все някога някой в една връзка се подхлъзва и изневерява.Аз просто съм го приела като факт.

# 132
  • Мнения: 2 448
И добре,не е казано че мъжа би изневерил,независимо първи или не в една връзка.При все това зная от наблюдения че си ходят и двата пола...Все някога някой в една връзка се подхлъзва и изневерява.Аз просто съм го приела като факт.

Не гледай толкова пораженски, де. Такъв песимизъм лъха от постовете ти напоследък.

Може повечето да разправят така, но аз не съм на това мнение, че хората си ходят ей тъй по чуждо за щяло и не щяло. Било мъже или жени. Винаги запълват някаква празнота - емоционална, физическа или каквото там му липсва на човек.
Обратното ми се струва глупост, но не казвам, че няма.

# 133
  • Мнения: 53
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.

 Peace Абсолютно подкрепям !!!
Няма идеални хора, не съществува понятие като "вечна моногамия" /поне в нашия век/, няма и идеални бракове / връзки.
Колкото си по-малък на години, толкова е по-лесно да квалифицираш понятието "изневяра" и какво точно се брои за такава.
С времето всеки "възрастен" се научава да е над нещата и да е в малки дози философ, защото както вече казах по-горе - НИЩО на този свят не е ИДЕАЛНО /за съжаление/.

# 134
  • Мнения: 53
Еми не, не мисля так! За мен всеки акт, с или без любов е изневяра!
А за разбирането...по тая логика нека мъжа ти изчука половината град, ама няма да ти е изневерил, понеже не си разбрала...така ли? Хм, изневярата другояче я разбирам аз...

Никой не говори за това, човекът до теб да е патологичен коцкар с безброй много бройки в актива си.
Говорим за изневяра, не за патология. А и не виждам как някой ще изчука половината град, а само половинката му няма да знае.

Но за някои хора идеалите умират последни ....

# 135
  • Мнения: 7 947
Тук не става въпрос какъв е мъжа, от какво имал нужда и дали е коцкар или не, а за това аз как и какво приемам за изневяра! За мен изневярата си е изневяра, не е експеримент или търсене на нещо ново или запълване на празнина. Поводи за изневяра винаги ще има, човек така е устроен, че винаги иска още и още и все нещо му липсва, въпроса е тия поводи да си останат само поводи, но да не се превърнат в действия.
Далеч съм от идеята за идеалния брак, без сътресения и изневери  Wink Ама защо пък да приемам изневярата...

# 136
  • Мнения: 53
Темата не е "Приемате ли изневярата" все пак.
Ако беше това въпросът, то много малко хора ей така с лека ръка ще отговорят "Ами да - приемам я."

Моето мнение е, че ако човекът до мен ме уважава достатъчно, но все пак на някакъв епат от живота си е решил да кривне от правия път, ще го направи дискретно. В смисъл - никой да не разбере. Не всички да знаят, а аз да научавам последна.

# 137
  • Мнения: 7 947
Ееее, то и аз не съм мазохист и предпочитам да не разбера, ако се случи. Wink
Но не приемам от горе-написаното за експеримента, за секса без чувства /че не се брои/ и т.н.

# 138
  • Мнения: 2 448
Ееее, то и аз не съм мазохист и предпочитам да не разбера, ако се случи. Wink
Но не приемам от горе-написаното за експеримента, за секса без чувства /че не се брои/ и т.н.

Не знам как ще ме убедите в това, ако не е някое пиянско мъжко изпълнение, че някой, пък особено жена ще тръгне да се чука наляво на дясно без никаква тръпка / не визирам голяма любов , ама без никакво чувство съвсем, ей тъй за спорта /  newsm78 и то след като вече е на възраст да създаде семейство. Предполага се, че си е направила някой и друг експеримент вече, така да се каже. На 30 + години, ако семейството ми е наред , какво ще искам да проучвам. Би трябвало да съм видяла n брой п***и . Ама кой знае, хора разни. За някои може и да е проучване, за мен си има други причини. Търся някаква логика в това, пък макар и минимална.

# 139
  • Мнения: 53
Проблемът явно е в разностранното тълкуване на думата "експеримент".
За едни е едно, за други - друго.

За мен лично, "експеримент" в различните ситуации би означавал различно нещо.
На 30 + със семейство, деца и прочие да видиш какво е да си спиш с друг мъж примерно не е причина за изневяра, защото се предполага че не си била в манастир преди да се омъжиш и че все пак си видяла това - онова. По-скоро бих го определила като "екстремен експеримент".
Когато рутината от ежедневието в един момент започне да ти тежи, когато страстите и интригите от сериалите вече ти доскучават - в един момент ти се отдава възможност да "еспериментираш" и току виж, най-дискретно си "еспериментирала".

# 140
  • Мнения: 2 448

Когато рутината от ежедневието в един момент започне да ти тежи, когато страстите и интригите от сериалите вече ти доскучават - в един момент ти се отдава възможност да "еспериментираш" и току виж, най-дискретно си "еспериментирала".

Съгласна съм, но лично аз не бих "експериментирала" без някаква тръпка, различна от тази между краката, ако ме разбираш.  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 7 947
Ееееее, ми кво излезе - от скука, та дай да попробам тая оная п...ка, така ли  Shocked и тва няма да е изневяра...

# 142
  • Мнения: 2 448
Ееееее, ми кво излезе - от скука, та дай да попробам тая оная п...ка, така ли  Shocked и тва няма да е изневяра...

Всяка двойка си знае границите, щом някой практикуват тройки и размяна на партньори какво се учудваш.  Wink
Важното е ти и мъжът ти да имате еднакво схващане по въпроса кое е или не е изневяра и така. Щото ако е различно се получава кофти, той си мисли, че експериментира, а за теб е изневяра или обратното.  Peace

# 143
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако мисли за теб докато е с друга и е сложил презерватив значи не изневерява. Остави човека да си начеше ...... мераците.

# 144
  • Мнения: 2 448
Ако мисли за теб докато е с друга и е сложил презерватив значи не изневерява. Остави човека да си начеше ...... мераците.

В случая обаче авторката на темата е тази с мераците за начесване.  Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 90
Изневяра е всичко, което можеш да направиш с друг човек, но ще ти е трудно да признаеш на половинката ти.
Изневярата има мнооого лица и само от двамата зависи да се очертаят границите,след които има болка и разочарование.

# 146
  • Мнения: 185
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря

# 147
  • Мнения: 2 448
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря


Ами най вероятно си е отговорила на въпроса за броенето.  Wink

# 148
  • София
  • Мнения: 90
Къде се изгуби Авторката, всички коментираме, питаме се,
а тя не пише, не отговаря

Ми, може да сме задълбали по-дълбоко, отколкото може да ....понесе hahaha Joy и да е избягала....

# 149
  • Мнения: 836
Ако партньорът ти поръча платено момиче, за да гледа как вие двете...
Кой на кого изневерява в случая?

# 150
  • Мнения: 2 448
Ако партньорът ти поръча платено момиче, за да гледа как вие двете...
Кой на кого изневерява в случая?


Никой на никого - той само гледа, а жена с жена то секс ли е въобще?  Whistling

Виж проблем ще стане, ако аз му поръчам платен мъж да ги гледам.  hahaha

# 151
  • Мнения: 836
...Никой на никого - той само гледа, а жена с жена то секс ли е въобще?  Whistling...

Да, но при условие, че и тримата го желаят.

# 152
  • Мнения: 2 448
...Никой на никого - той само гледа, а жена с жена то секс ли е въобще?  Whistling...

Да, но при условие, че и тримата го желаят.



То това за подразбира, иначе какво ще прави жената с момичето.
Аз не бих се зарадвала изобщо, не са ми интересни интимности с жена.
Пък неговото гледане ще го приема също както гледа стриптизьорка.

# 153
  • Мнения: 836
... Аз не бих се зарадвала изобщо, не са ми интересни интимности с жена...
И аз  Laughing
Копнах сценката от един любим филм. Мацката (в главната роля) беше със завързани очи, очаквайки поредната обещана еротична изненада.
В началото, докато все още докосванията бяха с неопределен произход й харесваше, но в момента, в който разбра, че с интимните й преживявания се заиграва не този, който тя си мисли, чак се разпищя от ужас.
Та - наяве, насън, с, без презерватив... Първо е в главите ни. Желанието. Другото са подробности.

Общи условия

Активация на акаунт