хубавите моменти

  • 3 699
  • 55
  •   1
Отговори
За всички хубави моменти - денят ни е да е хубав , споделете ....     bouquet

# 1
  • Мнения: 690
Снощи с малкия и мъжа ми бяхме на кръчма  Mr. Green Хубав момент... Още по-хубаво и мило беше с малкия като се гонехме, гушкахме и танцувахме... Днес ми е хубав ден, щото си легнах доволна  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз да следя,че предишните все точно преди заключване ги виждах Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 15 460
Меа, моля те  Praynig, слагай понякога тук-там и главна буква.

# 4
Темата е много приятна и не вярвам моераторите да я заключат, защото всички имаме нужда от разнообразие, а какво по- хубаво от това да си пишем за хубавите ни моменти и да се радваме, защото животът е един миг  Peace

# 5
  • Мнения: 1 733
Вчера синът ми каза: "Обичам моята мама" и ме гушна. Прекрасен момент!

# 6
  • Мнения: 505
Снощи в 11.30 с двете ми дъщери пяхме детски песнички.  Crazy Обичам ги.
Меа, изкушавам се да те питам за тиквичките и други работи, ама айде. Mr. Green

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
прекрасен момент продължил 2 чАса : превод от френски - денят ми започна приказно Crazy

меа, да не би да имаш предложение и за брак  Flutter?  изплюй камъчето Wink

# 8
  • Мнения: 2 388
Този уикенд се "разбих" от танци и купон и все с хора, които обичам.
Днес се чувствам отлично с леки болки в краката.
Липсваше ми това усещане, два месеца на погребения ми върви.

# 9
  • Мнения: 2 448
Всичките ми хубави моменти са свързани с това да се огледам в нечии очи, детски или не, но очи , в които се виждам специална...

# 10
  • Мнения: 919
През последните дни ,например,имах много хубави моменти. Peace
Снощи пък беше незабравима вечер.Така приятно я изкарахме,на приятно местенце Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 471
Точно този, сегашния момент. Ния е до мен и "работи" на нейния комп. и ми разказва приказка

# 12
  • Мнения: 940
През уикенда бяхме с приятелско семейство--единия ден у тях, после у нас. Беше чудесно, заредих се с много положителна енергия.

Меа, добре дошла отново. Кажи ти нещо хубаво, което ти се е случило?

# 13
да , много ви благодаря, че споделяте хубави те си моменти с мене , благодаря ви от сърце !

# 14
  • Мнения: 1 054
Преди известно време се наложи с брат ми да гледаме племенницата ми (майка й беше на работа). Пита къде е майка й, аз казах, че е на работа и малката каза "Сега, за да не ми е мъчно за мама ти ще си ми майка" и се сгуши в мен.. сигурно отстрани изглеждам смешно ама.. това беше приказен момент!

# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Хубавите ми моменти са, когато с малкият лежим на пода и той ми слага възглавница под главата, гушка се в мен и четем книжки...
Хубаво ми е, когато отидем на плаж и той "цвърчи" от щастие влизайки във водата с малкият си пояс, после завит в хавлийката сяда в мен, гушкаме се и гледаме вълните и си говорим като приятелчета...
Хубав момент е когато сам идва да ме прегърне и целуне, когато иска да танцуваме заедно, да рисуваме заедно
Като цяло всичко свързано с детето ми е не просто хубаво, а направо страхотно, чудесно и неповторимо.
Наслаждавам се на тези моменти до последната секунда!

# 16
  • Мнения: 2 821
Всеки момент очаквам темата да поеме по опасен завой Whistling

# 17
  • Мнения: 811
Сега то4но съм в хуууубав и еуфори4ен мимент  Grinning.Утре си летим за София и нямам търпение.

# 18
ами аз имах много трудни моменти тези дни и затова така искам да се развдря

# 19
  • Мнения: 7 947
Снощи имахме "бурна нощ"  Blush, сутринта ме цункаха двамата ми любими мъже преди да тръгна за работа...какво по-хубаво!

# 20
  • Мнения: 4 514
А, ти си можела и позитивни теми да пускаш.  Mr. Green
След целия бълвоч, на който се наслушах и нагледах днес, най- ми беше хубаво като чух едно тъничко гласче по телефона да си пее "мамааааа, мааа-мааааа".  Heart Eyes Довечера ще чуя и другото тъничко гласче.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 947
А, ти си можела и позитивни теми да пускаш.  Mr. Green
След целия бълвоч, на който се наслушах и нагледах днес, най- ми беше хубаво като чух едно тъничко гласче по телефона да си пее "мамааааа, мааа-мааааа".  Heart Eyes Довечера ще чуя и другото тъничко гласче.  Heart Eyes
newsm78 за кво става въпросче?

# 22
  • Мнения: 2 448

 newsm78 за кво става въпросче?

Искаш да кажеш, че за сефте чуваш за mea?  Laughing
Ако е така, изтървала си много.  Joy

# 23
  • Мнения: 505
Меа, сподели и ти с нас - всичко ок ли е?

# 24
  • Мнения: 7 947

 newsm78 за кво става въпросче?

Искаш да кажеш, че за сефте чуваш за mea?  Laughing
Ако е така, изтървала си много.  Joy
Аааааааааа, така няма да се разберем - или кажи или...няма да мигна тая нощ!

# 25
  • Мнения: 4 514
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

# 26
  • Мнения: 2 448
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

Няма да и свършат работа, те култовите са изтрити.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 629
Най-хубавия момент от днес ми е, когато се събудих и погледнах към бебчо той ми се усмихна  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 947
Оф, не ми се пускат линкове сега. Отвори на МЕА последните публикации и ша разбиреш!  Wink

Няма да и свършат работа, те култовите са изтрити.  Mr. Green
Еееее, жалко, явно е можело и техния прочит, примесен с малко смях, да го включа в тая тема...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 296
Това да не е опит за плагиатстване на "Споделете..." от Клюто?


А моят хубав момент продължава вече 3 часа-и двамата мои разбойници спят следобеден сън Mr. Green

# 30
  • Мнения: 940
В момента сме се излегнали и гледаме телевизия..какво по-хубао от това.

# 31
  • Мнения: 1 128
След няколко седмична абсолютна анархия в режима на детето, вечерни разходки до 12 за да заспи, нощни излизания с колата за да заспи и т.н днес заспа без проблеми Mr. Green, че и в леглото дори. Олекна ми и се чувствам добре, че бях луднала вече #Crazy Не заради моето неспане, а защото виждам че нещо го тормози...а сега гушка сладко Heart Eyes

# 32
Света е хубав с нашите деца !  Laughing
Аз все още не съм майка, но дано да имам възможността да изпитам и тази радост на живота !
Много ви благодаря на всички за отговорите, хубаво е с вас !   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 731
Хубава темичка.   bouquet
Хубав момент беше снощи като гледахме по Първа програма "Опашката на дявола".Страшно ми хареса. Heart Eyes

# 34
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Алекс вече казва "Миа ,мамо"(бел.ред.  "Мила, мамо").

# 35
  • Мнения: 1 629
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!

# 36
  • Мнения: 7 947
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!
Joy Joy
Божее, бях забравила тия моменти...

# 37
  • Мнения: 3 641
Напоследък нямам хубави моменти Confused, но се радвам и и изживявам вашите Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 629
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!
Joy Joy
Божее, бях забравила тия моменти...
да бе ама в 17и30 пак се събуди и пак започна да реве, какво му стана днеска Thinking сега пак спи дано да откара цяла нощ, чеее  #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 471
Напоследък нямам хубави моменти Confused, но се радвам и и изживявам вашите Heart Eyes Heart Eyes

Ееееее, значи утре ще дойде първия такъв Hug

# 40
винаги трябва да има хубави дни и моменти и трябва да им се радваме много да знаете на всеки един момент !

# 41
  • Мнения: 2 090
Днес синът ми ми каза за пръв път:"Мамо,обичам те" Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 471
Днес синът ми ми каза за пръв път:"Мамо,обичам те" Heart Eyes

Ей, никога няма да забравя момента, когато моята пикла ми каза - мамо бичам

# 43
Днес нямате ли хубави моменти, майки ? Не бива да ги забравяме, а да ги споделяме !  Hug

# 44
  • Мнения: 198
Сложих я на средата на спалнята, лека полека стигна до мен, беше много щастлива когато успя, след това се завъртя към мен, протегна си ръчичката и ме хвана, усмихна се и след секунда заспа.

# 45
Колко е хубаво , много е хубаво !  Laughing
Специално за Ани     bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 130
хубави моменти- когато се роди малкото ми съкровище и когато каза за 1ви път- "Мамо бичам"/

# 47
  • Мнения: 884
Върнах се от моренце в неделя-починала, зарадена със сила и енергия за работа, за семейство, пълна с планове...Малко ми е трябвало-днес е сряда и всеки един момент вече трети ден ме прави щастлива-в къщи или на работа.

# 48
  • Мнения: 53
Снощи бяхме на среднощна разходка, двамата разбойници се надбягваха с баща си по крайбрежната алея, а на връщане пяхме заедно детски песнички. За лека нощ ми казаха "много те обичам мамо" ....
Беше много, много разтапящо приятно.

# 49
  • Мнения: 5 940
Станах подсъдно рано и усетих хлад и изгряващо слънце. Синът ми, малкият крадец, грабна слънцето и си го сложи на ревера. Затова днес е поразително великодушен. Раздава с небрежен жест играчки и целувки.

# 50
  • Мнения: 1 568
Когато се чувствам нужна,обичана...детето ...усмивката му...скокът ми с бънджи....любим човек.....цвете.....хубав стих....дъжд след жегата.........

# 51
  • Мнения: 3 500
Темата е много приятна и не вярвам моераторите да я заключат, защото всички имаме нужда от разнообразие, а какво по- хубаво от това да си пишем за хубавите ни моменти и да се радваме, защото животът е един миг  Peace

Днес нямате ли хубави моменти, майки ? Не бива да ги забравяме, а да ги споделяме !  Hug

винаги трябва да има хубави дни и моменти и трябва да им се радваме много да знаете на всеки един момент !

Колко е хубаво , много е хубаво !  Laughing
Специално за Ани     bouquet  bouquet  bouquet

Имаше подобна тема. Сложих си я в подписа. Наздраве! Алкохолът ти идва в повече!

# 52
  • Мнения: 7 947
Аааахахахахахахахахха  Joy Joy Joy
подписа ти е велик!!!

# 53
  • Мнения: 1 629
когато днес бебчо трябваше да подскача му пуснах песничка за ритъм и започна да се смее с глас, а също така и заспа след цял ден мъки Mr. Green

# 54
  • Мнения: 413
Вчерашният ми рожден ден с човека до мен – романтика, цветя, вечеря, една незабравима нощ, в която почти не заспахме и... всичко беше като на филм. Толкова хубаво......

# 55
  • София
  • Мнения: 1 877
днес - пилинг за тяло с морски продукти в един спа център  Flutter Flutter охаааа... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт