Пазаруване за бебето

  • 12 300
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
в края на 8м. когато излиазох по майчинство тогава имах време да обикалям всичко сама съм избирала

# 31
  • Мнения: 101
Аз лично съм дала списък с нещата които ми трябват на майка ми. Нищо не съм купувала и не смятам да купувам. За 2-3 дни смятам,че ще се справят с покупките. Казвали са ми,че не е хубаво предварително да се купува и затова като се роди бебо- а то ще е скоро, мъжа ми и майка ще ходят по магазините. Инструктажа, който съм им направила е пълен (до минимална подробност)!!!!

# 32
  • Мнения: 10
Az sa6to sam v sedmia mesec, no smiatam da kupia vsi4ko sama i sega. Ve4e prigotvih odealcata, pelenite, dre6kite, ostana mi samo krevat4eto koeto 6te pora4am tazi sedmica. Ne iskam da se doveriavam na babite i na tatkoto, ne za6toto 6te kupiat ne6ta koito ne mi haresvat ili sa staromodni, a poradi pri4inata 4e udovolstvieto pri pazaruvaneto na bebeto iskam da zapazia samo i edinstveno za sebe si - moje da e egoisti4no, no vse pak sam toklova 6tastliva kato gledam dre6kite i bebe6kite prinadlejnosti. Ne se li6avaite ot tezi udovolstvia pri dalgoo4akvanoto 4akane. Uspeh na vsi4ki bade6ti mami

# 33
  • Мнения: 569
  През целите 7-ми и 8-ми месец не спрях да пазарувам. Направих си списък , започнах да отмятам едно по едно- това беше едно от най-приятните неща през цялата бременност да не кажа и през целия ми живот- да избираш всичко с толкова любов и очакване , да изпереш и изгладиш дрешките , да наредиш шкафчето...
  Не съм суеверна и не бих се лишила от това удоволствие !

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още като видях теста почнах да купувам дреболийки. В третия месец вече имахме количка и доста други покупки. Не съжалявам нито за миг. Да пазаруваш спокойно, а не в последния момент е голяма наслада. Както виждаш не съм се повлияла от суеверия и бременноста ми си върви нормално. Вече сме купили абсолютно всичко и тепърва удоволствието ми ще е гладене, пране и нареждане само.

# 35
  • Попово
  • Мнения: 687
Започнах да пазарувам в седмия месец и до деветия всичко беше сглобено, изпрано и изгладено.
и аз така  Peace

# 36
  • Мнения: 1 080
В седмия купих някой неща само, а основното параруване направих в осмия - взех си всичко необходимо и ми беше много лкесно после, че като знам, ако трябваше някой друг да избира!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 809
Количката и креватчето си бях набелязала предварително и капарирала и след като родих мъжът ми ги беше взел от магазина.Но всички други необходими неща като дрешки,чаршафчета,обиколници,памперси и т.н си ги бях купила предварително
АЗ също бях суеверна и едвам се сдържах, но някъде в средата на 8-я месец не издържах и се започна с пазаруването Mr. Green
Единствено за креватчето и количката си остана да ги вземем, когато бебо се роди, но ги бяхме капарирали. А и да ти кажа честно доста време ми отне да си харесам количка и бая обикаляне падна. Незнам дали бихме се справили с всичко в последния момент.

# 38
  • Мнения: 14 489
аз почнах от шестия месец, постепенно накупихме всичко, бях в деветия когато изпрах и изгладих всички дрешки и чаршафчета.

изумявам как има хора дето вярват на подобни суеверия и се заробват в страх и отрицателни мисли  по такъв прекрасен повод - раждането на дете ooooh!

# 39
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
За първото дете бях купила само няколко дрешки и пелени преди да се роди, креватчето купи таткото докато бяхме в родилния дом, а количката след това. За второто - или ползваше от кака си, или му купихме след като се роди. Удоволствието е еднакво голямо, независимо дали ще го купуваш преди или след като се роди.

# 40
  • Мнения: 678
За баткото пазарувах, когато влязох в девети месец, но преди това беше пет месеца проучване в интернет и магазините  Joy, така че успяхме да накупим с таткото всичко за един ден. Креватчето и шкафа ги капарирахме и получихме около седмица преди да се роди малкия. Даже таткото сглоби шкафа в деня преди да тръгна да раждам, тъй като бях изпрала всичко и трябваше да се глади и подрежда. Е спести ми се приятното занимание гладене, за което хич не съжалявам  Grinning
Сега мисля пак да процедирам по този начин. Бях се засилила и по-рано да пазаря обаче нищо не ми лови окото  Thinking

# 41
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Започнах в края на 8ми месец  Peace

# 42
  • Мнения: 140
Няколко дни преди секциото взехме кошарата, коритото, плота за повиване и дребни неща- шишета, биберони, одеалца и малко дрешки. След като ни изписаха вече знаех какво ще ми трябва и тогава купихме другите необходими неща. Вземи си най- важното, а дребните неща винаги можеш да излезеш после да ги вземеш, а и доста от нещата, за които четеш че ще ти трябват, ще са ти излишни.

# 43
  • София
  • Мнения: 39 758
Легло имах, от каката. Количката я купихме когато бях в 8мия месец. Дрехи не съм купувала. Може би седмица преди раждането получих една пратка, тъкмо навреме. Алекс малко избърза.

# 44
  • Мнения: 2 111
В началото на деветия месец купихме количката и кошарата,всичко останало напазарувах в осмия месец.
Това са едни от най-приятните мигове.Не се лишавай от тях.
Тепърва колко суеверия ще чуеш като се роди бебето,ако вярваш на всички ще се натоварваш само с отрицателни емоции и излишни притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт