Ден, без да изхарча и лев ... възможно ли е това?!

  • 5 371
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Имала съм като студентка.. Особено към края на месеца.. Тогава ценях повече парите.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 00:39 от Ева на сцена

# 46
  • Мнения: 5 710
Имам такива дни, да.
Ходя си и нямам нужда да вадя портмонето.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
случвало се е, да.
Системата ALL, го позволява.

# 48
  • Мнения: 2 199
Сапоред мен няма такъв ден. Даже и да си стоиш в къщи, трябва да включиш печката да сготвиш а тя хаби ток, или ще пуснеш тв-то и то хаби ток и така няма безплатен ден.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 789
Имала съм и такива дни, макар и да са рядкост Mr. Green
Особено ако не излизам от вкъщи, или ако съм с милото, аз пари не вадя, той е моят спонсор Flutter

# 50
  • Мнения: 2 784
Имаше обявен такъв ден, май през есента на анти-потребителя ли беше? newsm78
Според мен е възможно само, ако си си напазарувал предишният ден. Mr. Green И, ако нямаш деца. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 11 747
Имала съм такива дни. Цигари не пуша, кафе не пия, бири за всеки ден не си купувам. Манджа има в къщи, понякога... Транспорт не ползвам, ходя пеша. Плажа е безплатен и така, дори без да си седя в къщи.

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разбира се,че имам такива дни,след като в къщи съм си заредила с необходимите продукти.

# 53
  • Мнения: 1 437
не.......   отдавна не ми се е случвало

# 54
  • Мнения: 2 005
Добре, но сама казваш, че предварително сте напазарували достатъчно. Така излиза, че предишния ден си изхарчила грубо казано двойно повече, за да се запасиш с продукти за следващия. Просто си прехвърлила разходите от един ден в друг. На теб тази храна не ти е безплатна.
  Peace

# 55
Да си жив- струва пари. То и да си умрял- пак е скъпо удоволствие, така че по-добре жив. Днес похарчихте ли си левчето? Laughing

# 56
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да похарчихме си левчето.
Понякога се харчат левчета за абсолютно ненужни неща ,но на който са му в повече не му прави впечатление,дори му е смешно. Wink

# 57
  • Мнения: 526
Ами все още не съм похарчила щото не съм излизала Mr. Green
Има само че едно ако, днес си взема заплатата Twisted Evil, то сметки и попълване на хладилника няма да ми стигне, щото350лв са нищо, ама за нашия град са многоо Sick

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Възможно е. Откакто не пуша има такива дни, защото преди това цигарите ми бяха сигурен разход. Случвало ми се е.

Това се отнася и за мен. Peace
Според мен е напълно възможно да не похарча нито лев,но лично за мен.Не включвам храна за семейството,плащане на сметки и пр.
Ходя пеша на работа,кафето ми е безплатно,както ми се полага и кофичка кисело мляко на ден.Мога да оцелея. Laughing

# 59
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Няма такива филми. При мен това е мисия невъзможна. Евала на който го може.

Общи условия

Активация на акаунт