Дърпане на уши

  • 120 077
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Хубаво , не- заведох детето и му дръпна ушичките  Rolling Eyes, сега остава само да се моля да се оправи  PraynigПознати от кога ми викаха да го заведа , а аз не смеех , но сега вече се реших , защото се надявам да спре да боледува  #Crazy #Crazy #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 732
Хубаво , не- заведох детето и му дръпна ушичките  Rolling Eyes, сега остава само да се моля да се оправи  PraynigПознати от кога ми викаха да го заведа , а аз не смеех , но сега вече се реших , защото се надявам да спре да боледува  #Crazy #Crazy #Crazy
То усети ли болка ? Плака ли?

# 17
  • Мнения: 2 005
Той през цялото време рева и преди да му дръпне ушичките  newsm78 За болка не - не се усеща голяма , понеже го накарах да ми дръпне и моите , понеже едната ми сливица е все подута . някво пукане леко се чува и това е ...но ще видим резултата, моля се само да е помогнало  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 821

ОК. Логично звучи.
Защо тогава тази манипулация е в сферата на алтернативните методи? Защо не се практикува от мед. лица?

според мен, защото е опасно,
това е луда работа
Така де, въпросите ми бяха по скоро риторични.

Ивалина, дано по-бързо се оправи мъничето Hug

# 19
  • Мнения: 2 005
Благодаря , и аз на това се надявам   bouquet

# 20
  • Мнения: 526
Направи изследване и твоята и на неговите сливици. Потърси и алерголог и добър педиатър. за гнойните ни ангини мога цял роман да напиша, че всяка година вече 6г по три най-малко изкарваме. Пък в къщи се превърнах на аптека. Докато не намерих Гранофолин зелено лекарство, с което мажа съвсем леко сливицата още докато усетя че се зачервява или вдигне Т. А за имуностимулатори да не говорим, само че още докато беше на 1г и половина добър специалист по уши нос и гърло ми обясни че правим алергични отити  и след време ще развие трета сливица на алергична почва. Все сме със запушен нос или пък сополи, ама разгеле тази година е на село и поне от 2м проблем няма.

# 21
  • Мнения: 2 005
Изследвания сме правили многократно , както на детето , така и на мен - гърлени секрети , но бактерии - няма  Peace Той не прави гнойни ангини , но е факт , че една седмица е добре , а две е с ангина  Sad Усещам го веднага , защото се появява много лош мирис в устичката му и езика му е обложен и започвам с хомеопатия , защото в началото го побъркаха с АБ, които не мопогнаха  newsm78

# 22
  • Мнения: 351
Ивалина,
на мен като малка са ми дърпали у6ите - спомени за болка нямам никакви, само леко пукване, резултатът е 6, спрях да боледувам.
Тук за моя изненада лекарят на сина ми спомена зимата, 4е се прави такава процедура, но в много краен слу4ай, така, 4е явно и медицински лица си я извър6ват. За6то го практикуват рядко и за пове4е подробности не съм питала тогава.
Късмет, дано детенцето не боледува толкова от тук нататък!

# 23
  • Мнения: 130
Когато съм била малка много често съм боледувала от гърло и уши. Даже са ми пукали едното ухо/ Та един ден ме хванала сестрата в детската и ми дърпала ушите- от този момент до миналата година не съм боледувала от гърло и уши. Но миналата година имах най- ужасната гнойна ангина в живота си- бях и в болница на венозни, даже от начало мислеха, че съм с минингит. В момента ушните ми миди са травмирани от дърпането- при най- малкият натиск и сякаш хрущяла се измества и ме боли/ Но е факт, че 20 години не бях боледувала от ангина!!!

# 24
  • Мнения: 2 005
Ох, ако знайте как ми вдъхвате надежда ...защото днес отново са му много подути сливиците и гърлото му е зачервено  Sad Все още няма температура и дано да не вдигне , защото понякога е придружена с гърчове  Cry Давам му от вчера Ангин Хил - хомеопатични , не искам отново да ми го тъпчат детето с АБ, които не помагат  #Crazy
Честно  да ви кажа се надявам на този човек , който снощи му дръпна ушичките да му помогне , защото вече съм безсилна , то не бяха изследвания и лекарства ...
Само не можах да разбера до колко време трябва да очакваме примерно добър резултат ?!
Разбрах , че от първия път можело да не се получи и затова да се наложи да ходим втори път , но ако трябва пак ще го заведем  Thinking

# 25
  • Мнения: 130
Аз знам, че уши се дърпат докато е здраво детето! Поне така са казали на баща ми!

# 26
  • Мнения: 2 005
А, човека като отидохме снощи ме попита в момента да ли е болен , защото било по - добре , тогава да се дръпнат   newsm78 може би отново ще го заведем ...

# 27
  • София
  • Мнения: 17 591
Изследвания сме правили многократно , както на детето , така и на мен - гърлени секрети , но бактерии - няма  Peace Той не прави гнойни ангини , но е факт , че една седмица е добре , а две е с ангина  Sad Усещам го веднага , защото се появява много лош мирис в устичката му и езика му е обложен и започвам с хомеопатия , защото в началото го побъркаха с АБ, които не мопогнаха  newsm78


Щом НЯМА бактерии, файда от АБ не ще да има. На дете с чести боледувания - и "разклатена" имунна система, съответно, не е добре да се дават АБ като превантивна мярка.
И щуротии като дърпане на уши и хомеопатия едва ли ще помогнат.
Провери от къде идва лошия дъх. Може да има "вътрешен " - храносмилателна, дихателна система, знам ли, която да има проблем, от който постоянно да се разболява.
Ако ти е възможно, сменете климата за известно време (поне половин, а по - добре една година).

# 28
  • Мнения: 2 005
Специалиста УНГ казва , че е от третата сливица , просто често се увеличава и това е достатъчен признак за честите вирусни инфекции , които прави  newsm78 редовно му давам за имунната с-ма и пак боледува ...И сега вече решихме със съпруга ми и това дърпане на ушичките , защото отдавна ни съветват хора , които са прибегнали към това и са много доволни , но ние не смеехме  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 219
На мен самата ми дърпа ушите един дядо преди три години по това време. Като дете  боледувах често, инжекции и т.н После имах дълъг период на затишие без болно гърло. Но 2-3 години след като родих голямото, отново почнах да боледувам. Цял живот ще го помня този дядо, от три години АБ не съм пила, разминава ми се с хапчета за смукане. Бях заедно с детето тогава, исках и неговите да дръпне, но той каза,че трябва да са възпалени в момента, иначе ефект май няма.
Може и да ви се струва майтап или простотия, но аз лично видях голям ефект от тази процедура.

Общи условия

Активация на акаунт