Седмичница 07.06-13.06

  • 3 659
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Ах, Роси , забелязвам , че се мяркаш напоследък, но не смея да се зарадвам още. Дано не е случайно и да зачестиш трайно ! Grinning  Sign Exclamation (нали ти ме посрещна в този форум , та си ми слабост, така да се каже)

# 16
  • Мнения: 539
Миличка малко ще те разочаровам защото това ще е само тази седмица. По нататък няма да имам интернет но когато успея да си открадна малко ще се мяркам. Но едва ли че ми остава време. Очертават ми се много задачки но няма да ви забравя

# 17
  • Мнения: 920
Може ли да помрънкам малок?

Днес трябваше да направим пенетрационен тест (гостоприемност на моята среда към плувците на скъпия)....е отидохме...но аз нямам достатъчно среда. Imp  Уж ми е 15 ден и се очасва да имам...но нямам.....Ше ходим пак утре - белким се намери малко повечко материал за изследването.

Ядосах се...но нищо....ще ми мине....даже вече ми мина докаот ви се оплаквах.

Весел ден!

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: renci
Зъхи и аз стискам миличка.
Ух,как само се надявам да ни се похвалиш този месец.

Дано,дано,дано!!!


Благодаря ти, мила!  Grinning  Желая го от сърце на всички!  Sign Exclamation  Rolling Eyes
Айде тоя месец да се местим всичките в другия форум, а?  Laughing  Praynig   bigdance2

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Може ли да помрънкам малок?

Днес трябваше да направим пенетрационен тест (гостоприемност на моята среда към плувците на скъпия)....е отидохме...но аз нямам достатъчно среда. Imp  Уж ми е 15 ден и се очасва да имам...но нямам.....Ше ходим пак утре - белким се намери малко повечко материал за изследването.

Ядосах се...но нищо....ще ми мине....даже вече ми мина докаот ви се оплаквах.

Весел ден!


Имаш предвид, че не е достигал секрет за пробата ли?!  Thinking

# 20
  • Мнения: 920
Зъхи да....за съжаление Cry
Акушерката успя да вземе някакво количество но предложи да опитаме утре пак - дано да има повече. Ако и утре е така...или пък е по-зле ще ползват по-добрата от двете проби.

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Зъхи да....за съжаление Cry
Акушерката успя да вземе някакво количество но предложи да опитаме утре пак - дано да има повече. Ако и утре е така...или пък е по-зле ще ползват по-добрата от двете проби.


Ама ако наистина е така, може би това е обективната причина за проблема. Знам, че ако има недостиг на секрет, оплождане няма как да стане, защото войниците не могат да се придвижат нагоре... Лекарката не каза ли нещо по въпроса?

# 22
  • Мнения: 920
Да бе...то нали за това го правим тоя тест - за да видим кога какво и защо. Дефакто се очакваше да няма достатъчно секрет, защото не съм овулирала последните 6 месеца - аз аз си мисля че има връзка между двете неща.
Явно има надежда утре да има повече.....дано да е така....

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Тиа, ДАНО ,ДАНО ,ДАНО,... !
Ама нали имаше тук из темите някаква статия за сироп за кашлица , който втечнявал...?! Не помня точно какво беше, но не помага ли в твоя случай миличка ?!?

# 24
  • Мнения: 920
Абе това със сиропа добре...ама нека първо излезе изследването - може би има вероятност нищо да и няма на моята цервикална слуз...просто около 15-тия ден да не и е ден както се казва.

# 25
  • Мнения: 3 634
Милички, как така съм пропуснала тази тема, а вие сте вече 2 страници изписали...

Айде да си направим едно групово стискане на палци този месец да се местим от тук и право в другия форум... че не че ми писна на мене да съм тук де, но малко би ме разведрила новата обстановка...

Та така... на мене ми е ден 28 днес. Очаквам онуй нещо или тази нощ, или утре... или други ден... по- други ден... Гърдите ме болят зверски... направо откачам и не мога да си спомня кога последно са ме болели така... Други симптоми май нямам...

Аааа и да ви се похваля... Купихме цифрова камера и ще има пресни снимки. Утре ще се опитам да заведа домочадието до зоологическата градина, дано само е хубаво времето...

Приятна вечер на всички!

# 26
  • Мнения: 4 068
Мамо Фин,ти се появи?
Къде се изгуби?Да не би гостите да те измориха вече?
Дръж се-нали ще ти гостуват 2 месеца.
Иначе за палците-моите вече ме болят от стискане,ама ще стискам докато всички не се преселим в съседния форум.

Хайде дано този месец имаме повод за радост!

# 27
  • Мнения: 1 071
Тя седмицата почти свърши,но все пак да се включа и аз.
Днес нещо ми е кофти настроението,изпаднала съм в черна дупка и нямам настроение за нищо.Завиждам ви че поне можете да бебеправите,а при мен това се случва веднъж на 10-на дни поради липса на таткото. Sad И ми става още по-гадно.Гледам едни любовни филми и почвам да рева... Imp ужас!
Успех на всички дето чакат тая седмица да се случи нещо-да стане както искате...

# 28
  • Мнения: 3 634
renci мила (и останалите), тук съм но нали нащо тати е с навехнат крак и е окупирал компа и аз не мога да припаря до него ни през деня, ни вечерта...

Пък утре пак съм на работа до не помня кога си... май беше до неделя... уфф, че мразя да работя...

# 29
  • Мнения: 4 068
При нас пък май е обратното.В последно време аз нещо съм окупирала компа и това е предмет на доста спорове у нас. argue
Моя човек умира да играе шах в нета пък аз не ставам от компа-съкън да не изпусна нещо във форума.Ей такива работи....
И то при положение че сега мъжото е в сесия и трябва да чете...ми после? Май ще трябва да изготвя график,че иначе току виж сме са избили.... Embarassed  Embarassed  Embarassed

Между другото той тая седмица си взе с 4 изпита по паразитология  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap .
Аз съм много горда!

Общи условия

Активация на акаунт