Пресата днес

  • 2 511
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Някои от хората, които си купуват жълтите парцали го правят от желание да се погаврят с околните и със себе си. Чиста проба мазохизъм. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 940
Временно ги отказвам.
Нещо при отказването съм изпуснала. Какво прави Люба Кулезич в "Уикенд"? Там ли й е мястото?

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Някои от хората, които си купуват жълтите парцали го правят от желание да се погаврят с околните и със себе си. Чиста проба мазохизъм. Simple Smile
ъ? те тва не го разбрах много. затъпявам, явно жълтата преса ми идва вповече.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
майка ми си купува Уикенд и аз чета това, което ми е интересно, например статиите на Люба Кулезич.
абе, как тъй никой не чете жълта преса, пък тиражите им на тези вестници са по 100 хиляди?  newsm78
иначе чета електронното издание на Стандарт и Сега.

И това е пазар, на който има различни категории читатели и вкусове. Не очаквам читателите на Мениджър да са страстни почитатели на жълтурите, например.

# 19
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не купувам! Стигат ми електронните издания.

# 20
  • Мнения: 5 710
Какви списания и вестници четете? Склонни ли сте да давате пари всекидневно за печатни издания? Вярвате ли на всичко, което четете?

Аз интернет издания чета.
Абонамент имам за 2 списания, вестници чета по баровете понякога.
Не вярвам, т.е избрала съм на кого да вярвам. Парцали не чета. Гледам Dirt.

# 21
  • Мнения: 190
Сега ми хрумна да Ви питам още нещо, четете ли чужди издания (както електронни, така и печатни) в оригинал, т. е. на английски, немски, френски и т.н. и какво мислите за тях, по-добре ли са списани, по-интересни ли Ви се струват, по-обективни ли са? Аз например всеки ден чета Independant и Тimes он лайн и мога да кажа, че са ми страшно интересни и научавам много неща от там още преди да са стигнали до нашите БГ издания.

# 22
  • Мнения: 4 916
Сега ми хрумна да Ви питам още нещо, четете ли чужди издания (както електронни, така и печатни) в оригинал, т. е. на английски, немски, френски и т.н. и какво мислите за тях, по-добре ли са списани, по-интересни ли Ви се струват, по-обективни ли са? ...

Най-често чета Стратфор и БиБиСи. Като се замисля, по-рядко чета вестници.

# 23
  • Мнения: 698
Вестници не чета от години. Списания - обичам. Наскоро се отказах от женските такива (Amica и Elle бяха "моите" издания") - предполагам причината е пренасищане. Сега си купувам Тема, много ми харесва стилът им. От време на време ми се отваря апетит и за National Geographic, но не всеки месец - подбирам си темите. Детето редовно си иска Весел Зоопарк, понякога Бърборино. Мъжът ми не пропуска 168 часа.

# 24
  • Мнения: 2 477
Купувам и вестници,и списания.Не ежедневно,но достатъчно често.
Чета най вече "Труд" и "24 часа".От списанията купувам предимно женските "Ева" и "Elle" и понякога мъжките."Playboy" държи върха на класацията ми.
Никога не съм си купувала дори един брой от онези парцали,дето им викат жълта преса.То и по света има жълта преса,но това в България както винаги не е като по света.

# 25
  • Мнения: 3
аз чета весник труд, списание Top Gear и останалото в нета Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 423
Сега ми хрумна да Ви питам още нещо, четете ли чужди издания (както електронни, така и печатни) в оригинал, т. е. на английски, немски, френски и т.н. и какво мислите за тях, по-добре ли са списани, по-интересни ли Ви се струват, по-обективни ли са? Аз например всеки ден чета Independant и Тimes он лайн и мога да кажа, че са ми страшно интересни и научавам много неща от там още преди да са стигнали до нашите БГ издания.

Да, чета чужда преса. Някои издания са добре списвани,
някои не са. Не ме кефят таблоидите. Това не значи, че
съм абонирана за BILD. Но и него съм чела, нищо, че ме
товари дизайнът му. Онлайн чета Spiegel, винаги ми се
зарежда страницата му, понякога си го и купувам. Иначе
чета Brand Eins, Absatzwirtschaft, W&V и WiWo. Вестници
също прехвърлям. Der Tagesspiegel и Die Welt харесвам.
Май никога не съм си купувала женски списания, лигави са ми.
Списания за плетиво, градинарство, уредба на дома, компютри,
телефони, автомобили, подреждане на маса, и други подобни
не съм си купувала никога. Обичам да чета в тоалетната.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 63
Аз пък мисля,че всичко ново го има в Клюкарника Laughing Защо да си цапам ръцете с вестници?

# 28
  • Мнения: 3 423
Аз пък мисля,че всичко ново го има в Клюкарника Laughing Защо да си цапам ръцете с вестници?

Lifestyle, как защо.

# 29
  • Мнения: 190
Ето едно линкче към английска преса он лайн, който има интерс: www.thebigproject.co.uk/news/

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 14:04 от edi_vet

Общи условия

Активация на акаунт