nivea sensation

  • 4 275
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Знам,че се изписа много относно кремчетата за около очи.Но мен специално ме интересува този: http://www.nivea.bg/products/show/Aqua%20Sensation%20%D0%9E%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5

# 1
  • Мнения: 27 524
Един съвет - нищо на Нивеа не струва  Confused

# 2
  • Мнения: 779
 много крайно се изказваш,блонди!
Един съвет - нищо на Нивеа не струва  Confused
аз мога да кажа,4е съм на противоположно мнение.... и 4е са ка4ествени-най-малкото кремове,лосиони за тяло Peace

# 3
  • Мнения: 215
Моя близка приятелка много го хвали. Ти какъв ефект търсиш? Този е по-скоро за 20-тина годишни момичета които търсят освежаване   bouquet

# 4
  • Мнения: 27 524
много крайно се изказваш,блонди!

От опит и споделено  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 413
Моя близка приятелка много го хвали. Ти какъв ефект търсиш? Този е по-скоро за 20-тина годишни момичета които търсят освежаване   bouquet
Точно за освежаване,все пак съм на 21,бръчки нямам,а пък е рано за противобръчкови Simple Smile

# 6
  • Мнения: 215
bonkaivanova тъкмо за теб е значи  Hug

# 7
  • Мнения: 120
Един съвет - нищо на Нивеа не струва  Confused
Блонди ...блонди...наистина е много крайно . Все пак Нивеа имат над  100 годишен опит за който много от измислените брандове  с нанотехнологии могат само да им дишат праха и да продължават с  маркетинговите си PR интервенции  ,иначе че няма кой да ги купи ако не е са дамите тип "куха лейка" , и , търсят елексири на живота в аптеките и четат манипулирани форуми.

Колкто до крема който се обсъжда  той е просто продължение на обикновения Nivea Visage Aqua Beauty  с магнезий и екстракт от краставица и женшен който нямаше голям успех.

 newsm78

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 23:06 от malka_luna

# 8
  • Мнения: 3 413
Доста прочетох по темата за околоочния контур,тука във форумите на бг-мамма доста се изписа както за кремчета за около очи,така и за тъмни кръгове,бръчки,торбички под очите и т.н.Та в крайна сметка си мисля,че най-подходящ за мен ще е някой лек,овлажняващ без да е агресивен и да се "бори с нещо",борбените кремчета за след 25год Wink Този на нивея ми се стори най-подходящ.Някой само да ме информира а цена Praynig
Междудругото,не че подкрепям напълно Блонди ,но аз също не съм кой знае колко доволна от nivea-лосионите за тяло не ми харесват,това бялото кремче за лице обаче е супер-едно от най-добрите,които съм ползвала,балсамчетата за устни също са хубави,а чувам и добри отзиви за въпросното кремче за около очи

# 9
  • Мнения: 215
околоочното мисля е 10-11 лв  Peace

# 10
  • Мнения: 3 413
околоочното мисля е 10-11 лв  Peace
Мерси за бързото включване  smile3525  261uu

# 11
  • Мнения: 2 448
Nivea visage е единствената козметична серия, от която съм изключително доволна и не я сменям дори за по скъпа.  Peace

Кожата ми е много склонна към алергии и съм имала много проба-грешка и съм се спряла на тази. Не ми се експериментира излишно.

# 12
  • Мнения: 3 413
Nivea visage е единствената козметична серия, от която съм изключително доволна и не я сменям дори за по скъпа.  Peace

Кожата ми е много склонна към алергии и съм имала много проба-грешка и съм се спряла на тази. Не ми се експериментира излишно.
Ами аз точно за това питам за това околоочно кремче,защото от този крем за лице на нивеа съм много доволна
 

# 13
  • Мнения: 2 448
Аз ползвам този околоочен , за това не мога да ти дам отзиви за другия.
Вече съм на 35 и ползвам другата серия.  Wink

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Nivea visage е единствената козметична серия, от която съм изключително доволна и не я сменям дори за по скъпа.  Peace

Кожата ми е много склонна към алергии и съм имала много проба-грешка и съм се спряла на тази. Не ми се експериментира излишно.
Ами аз точно за това питам за това околоочно кремче,защото от този крем за лице на нивеа съм много доволна
 
Този крем за лице ли е предназначен?Ние в къщи го ползваме като универсален,но пък в други сайтове чета,че е за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт