Не мога да повярвам...какви лекари има

  • 2 437
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Алиса...разбирам желанието ти ... но нали не мислиш, че всяка история, която някой някога разказва трябва да е подрепена с железни факти? А колкото до това на кой се помага...да не ти давам примери с цели теми, които помагат само за доброто раздвижване на пръстите на пишещите...примери бол:)
В конкретния случай това е просто пример, че гадости породени от лекарско безхаберие се случват на доста хора...и може да подейства успокояващо на потърпевшия.

relax....Simple Smile))  bouquet

# 16
  • Мнения: 19
Разбирам напълно какво си преживяла  Sad  При мен се случи същата история, само че наистина ме оперираха с диагнозата "извънматочна" бременност. Не откриха нищо, освен малка киста на единия яйчник. Беше както при теб, с около седмично закъснение на цикъла и положителен тест за бременност. После четох, че около 1/4 от операциите за извънматочна са погрешни  #Cussing out
За щастие операцията не доведе до последствия за нормалната ми по това време бременност и 2 седмици след това на ехограф ми казаха, че ще имам близнаци  Crazy
Успокой се сега и се радвай, че си потърсила навреме второ мнение (аз нямах възможност). Няма смисъл да се товариш с гневни емоции.
Желая ти лека и безпроблемна бременност  Hug

# 17
  • Мнения: 2 663
Веднага казвам и името на въпростана - д-р Мартинова.Имам диагнозата,снимки-всичко!Мислех да я съдя,но мога само за морални щети и психическия тормоз,който ми е нанесла при условие че няма намеса. newsm48Взела съм нещата много присърце и оплакванията ще валят къде ли не,оказа се,че имам и връзчици тук-там и ще я побъркам до колкото е възможно.Много ме амбицира тази #Cussing out #Cussing out ... не искам да започвам да обиждам,защото само се нервирам,а сега не е добре за мен. preggo

Общи условия

Активация на акаунт