НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 916
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • бургас
  • Мнения: 18
ох, знам ли и аз вече newsm78 , може би изчаква да ми дойде Thinking

# 61
  • Мнения: 152
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.

# 62
  • BG
  • Мнения: 1 900
И на мен последно ми беше на 12 юли и ми дойде чак сега на 03.09.Обадих се на лекарката и тя ми каза,че все още се нормализират хормоните,тъй като родих март иа и взимах достинекс за спиране на кърмата,и това също може би е оказало някакво влияние на хормоните.

# 63
  • Мнения: 1 404
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.

Така е, аз след едно ходене на море два месеца нямах цикъл...

# 64
  • вкъщи
  • Мнения: 704
И на нервна почва се получава така.Трябва да си спокойна ако си понервна ще има закъснение.

# 65
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,с нетърпение чакам да стане 16 часа да ми дойде реда за гинеколог,днес стават 35 дни закъснение ,и пак от време на време на салфетката си ми прицапва кафяво-жълто течение.От 2 седмици тестове не съм правила,но и вече не мисля ,че има бременност,по скоро е някакво хормоналнпо смущение стискайте ми палци да не е много лошо  Flutter

# 66
  • Мнения: 975
newsm10,дано е бебче.

# 67
  • Мнения: 127
мерси пантерка

# 68
  • Мнения: 1 258
Сигурно е бебешок!Кажи новините после Peace

# 69
  • Мнения: 152
И аз стискам палци за бебешор.

# 70
  • Мнения: 3 092
Пиши непременно какво е казал доктора , надявам се че си добре и е онова , за което си мечтаеш. Hug

# 71
  • Мнения: 127
 Cryами не е това закоето си мечтая за съжаление,каза ми че всеки момент ще ми дойде и от 3-5 ден от менструацията да ида да ми вземат кръв за хормони .Само се чудя колко ще ми струват за да си приготвя все пак паричи.5 хормона и кръвна захар

# 72
  • Мнения: 152
Около 100 лв.

# 73
  • Мнения: 127
Дано да не е повече ,защото все пак е на частно без здравната каса.Сега съм се шашнала,ами ако имам някакъв дисбаланс в хормоните ,медикаментозно може ли да се балансират.В смисъл има ли решение този проблем  Confused

# 74
  • Мнения: 152
Разбира се, че има. Но трябва време.

Общи условия

Активация на акаунт