86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки

  • 14 327
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 052
вода zа пиене от бутилки имаше, но нямаха достатъчно акъл да дадат на Човек по бутилка и да раzнасят от време на време само сокове, ами си строшиха краката да бутат раzни колички по коридорите и да zадръстват движението на хората ... по 15 мин не може8 да минеш до тоалетната ... абе гола вода .. като zакъсняха насам 4 часа и вместо да дадат като се качихме на децата по едно кисело мляко и те да zаспиват , вzеха да нареждат табли и да топлят храна ... та zа 1,5 часа всички деца иzпоzаспаха гладни и жадни (нали не можеш да товариш млека в ръчния и сокове и води ... )
Технически ... ами не ?щ самолета да иzлети, zащото иде от някъде и трябва веднага да иzлитне, ама качват пътниците и правят тест zа иzлитане и системата дава отворена врата ... но тя била zатворена , ама системата се объркала ... хайде 1,5 Ачса да дойде някой да оправи системата. Друг път пробва да пусне двигателите не става ... 3 пъти опита и не стана и се zаеха техниците да оправят нещо по опашката гоялма оправия стана ... после пак не щя да тръгне и докато ен спряха водата не иzлитнахме. НАсам самолета хич не успял да иzлитне и след големи поправки та пратили друг по малък и си дойдохме беz багаж ... с 2 думи не са това което се говори чЕ са.

# 271
  • Германия
  • Мнения: 111
Леле жабо ужас, Sick

Не се ядосвай за багажа, пали по една свещ че сте се прибрали живи и здрави.
Започвам да се страхувам да летя, днес пак има авария със самолет.
http://news.ibox.bg/news/id_774946026

# 272
  • Мнения: 3 880
 Shocked
До къде летяхте вие? Дълъг полет ли беше?
Аз ще изперкам ако знам, че правят нещо по самолета и после ще хвърчим пак с него, да не дава Господ. То и преди нормално излитане пак може да са го човъркали нещо, но поне не знам. Самолетът в Мадрид нали и него са го оправяли сумати време и в крайна сметка пак развален са го пуснали да лети Sad
А за това, че не дават да се взима вода на борда поне за децата (за най-малките давали де, но като за моето вече не можело) най-ме е яд. Аз всеки път чинно й изсипвам водата преди да мина контрола и после вътре й купувам едно мини-шишенце вода за скромната сума от 2,40 Е. Този път съм решила да се направя на луда и да не й изливам шишето и да си подискутираме ако трябва, пък може да мина и метър. Wink

# 273
  • Мнения: 9 052
8 часа натам и 7 насам . КАто се качиш искай от стюардесата бутилки с вода или просто нищо не иzливай.

# 274
  • Мнения: 3 521

И аз. Shocked

Бибе, може просто да и напиеш менците на госпожицата пред митничарите за доказателство, че не смяташ никого да тровиш, гориш или взривяваш...

# 275
  • Немция
  • Мнения: 6 874
Жабке, ужас ! Не звучи добре твоя разказ ...

На мен също ми се е случвало поне 2 пъти да ни бавят полета заради "технически проблеми"- а аз нямам кой знае какъв голям стаж по самолетите. Даже и не искам да знам за какъв проблем е ставало дума, че моята фантазия в това отношение е много развинтена- в резултат, на което ме обхваща голямата паника. ooooh! Понякога е по-добре, по-малко да се знае.

# 276
  • Мнения: 9 052
  Понякога е по-добре, по-малко да се знае.


пилота не пропуска да информира, длъжен е ... а като помислиШ колко детайли пропуска и ходишда търсиш 4 листни детелини по полянките преди полет  Joy

# 277
  • Мнения: 7 605
Жабо, де ходихте толкова дале4е с детето?
За багажите да се правя на интелигентна. Клю4 zнаете 4е не се слага в куфар. Но zа тоалетните принадлежности да кажа, 4е имате право да си купите нови такива, в рамките на нормалното, и Ще ви въzстановят раzходите. Ако пристигате късно ве4ерта, можеШ да поискаШ на Лост & Фаунд един овърнайт кит (така се каzват), в тях има тоал. принадлежности, при теzи на Луфтханzа има и тениска дори.

Риен, какво стана бе како? Хормоните ли неЩо....?  newsm78

Нисилиа, имахме подобен проблем с детските, бяхме жители на Франция като се роди Щерката но тогава ве4е zнаехме 4е Ще се местим в Германия и не си правихме труда да подадем документи там (оЩе пове4е 4е там се плаЩат в zависимост на доходите и нямаШе да полу4им ниЩо). Та искаха от тук да йм докажа 4е не сме полу4или ниЩо. Ако имах откаz лесна работа, ама като не бях подала документи? Пратиха ми един формуляр, който трябваШе да пратя в Париж (ниЩо 4е живяхме на над 1000км от Париж  Laughing ) и да 4акам те да го пратят обратно. ОЩе 4акам  Laughing  Та след няколко месеца 4акане йм се обадих (на Фамилиенкассето) и ги питах, дали искат да 4акам до абтуриенската на детето  Crossing Arms  Слу4их на тетка, веднага ми ги отпуснаха  Peace

# 278
  • Мнения: 48
  bouquet  момичета, много ви благодаря за идеите   Hug

...вчера да си призная ми се дорева, че не знам как ще се оправям, ама днес си легнах в леглото след закуска и сега нещата не ми изглеждат токова трудни   Wink  а и приятелят ми продължава да търси решение, мотивиран повече от това, което вчера му споделих от вашите постинги   Simple Smile   надявам се скоро да имам новини по темата "Осигуряване"   thumbsup

Днес дори не си забравих да си взема витамините и се сетих да ви питам дали иамте опит с Orthamol Natal.

хубави емоции   Flowers Bouquet

пс - някъде мярнах нещо за Ки-Ка. Мисля, че името идва от КИндер КАнал, ако не греша. Дъщеря ми го заглежда, ама си имаме правило - ТВ се гледа по един час на ден максимим   Flutter 

# 279
  • Мнения: 7 605
  Днес дори не си забравих да си взема витамините и се сетих да ви питам дали иамте опит с Orthamol Natal.

Много са скъпи, Центрум Матерна няма ли да ти върШи работа?

# 280
  • Мнения: 2 658
Wild flower, добре дошла  Peace, още една бременна в редиците..
Ама верно ви е доста zаплетено положението  #Crazy  Rolling Eyes . Дано иzскочи начин да се оправите. Мен ми стана интересно как седят нещата с дъщеря ти? Може ли да ходи на училище, еzика.., а и в училище е zадължително(май) детето да е zастраховано  Thinking .?
Но едно е сигурно, дано се оправите, че наистина ще се zамаеш от цени тук. Това 15 или 36Е са жълти стотинки, в сравнение с останалото..Май е добра идея да се срещнете с агент (някой беше предложил..), той да каже какви вариянти при раzличните компании имате и да видите тогава.
Витамини, аz пих Нео Вин(Милупа), това ми иzписаха. Не са скъпи иzобщо.
За детските, всеки с регистрирано дете има право, или? Защо да е ходене по мъките? Не помня вече подробности, но като подавахме документи zа сина ми, мисля стана супер елементарно. Чак да не повярваш, че и тука е едно...
Тъй, а zа вените на особеното място, не ща да обсъждам, опитвам се да не се сещам zа тях, по въzможност  Tired
Сиу, добре zавърнала се  Sunglasses . Аz пък снимките ти хич не ще да ги гледам  Crossing Arms . Има опасност да ме вкарат в дълбока депресия..  Wink
Петка, а аz и свидетелството zа брак даже не съм превела newsm78  . Много умно от наша страна..
Айде лек ден от мен..

# 281
  • Мнения: 9 052
Става въпрос zа тоалетни принадлежности zа 100 тици пътници. Просто само 1 или 2 ма получиха някакъв багаж. Другите бяхме на опашката с формулярите. Всеки имаш? само това, което си беше помъкнал на ръчен , а то не беше много или съществено  Rolling Eyes

# 282
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Сега Риенска може да ме сръфа, но и аз ще възкликна "Баси и ужас, дето е преживяла Жабата Shocked  Поне сте живи и здрави.

Мамуни, има ли вдишай-задръж-издишай или още топиш лед?


Ах да и още нещо, някоя от вас да е получила писъмче с доживотен данъчен номер?

# 283
  • Мнения: 3 880
Сега Риенска може да ме сръфа, но и аз ще възкликна "Баси и ужас, дето е преживяла Жабата Shocked
Много си позволяваш Naughty Не видя ли, че трима човека вече сме възкликнали и сме се възмутили, ама ха, хем идвате със закъснение, хем и мнения и възклицания искате да изказвате  hahaha Ето на, пак станало Сърфата нова тема да прави, ще вземе и юберщунден да иска да й плащаме Laughing По-икономично с възклицанията, моля Wink

А на Мамуната кога точно й е термина, че вече я подканяте да диша?

# 284
  • Мнения: 1 584
Ах да и още нещо, някоя от вас да е получила писъмче с доживотен данъчен номер?

Аз. Тоест не само аз - всички вкъщи. Дори и дребната, която нямаше и 2 месеца още. Тъкмо се чудих това пък що за поредна измислица е Confused

И при мен Киндергелд-а лесно го отпуснаха. Аз знам, че с Елтернгелд е по-трудно - поне от отзивите на разни познати досега - ставало супер бавно (на 1 майка детето й било на 1г и още не е получила нищо Rolling Eyes) Аз подадох преди повече от месец за Елтернгелд - досега получих само писмо с номер и че щели да разглеждат тепърва и да ме уведомят ако липсва нещо и колко ще ми отпуснат ...

Общи условия

Активация на акаунт