Формички за Мъфини?

  • 36 713
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Лена, в кауфланд пакетчетата с хартийки висят на странни места - по летвите на стелажите. Виждала съм ги при редовете с кремчета, кокос, шоколадови пръчици и при брашната и захарта.

Къде ли не съм ги търсила в Кауфланд, ама за тези места не се бях сещала. Благодаря ти, Умбра  Peace ще погледна и там.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
някой знае ли колко струват тавичките в Кауфланд на промоция?

# 17
  • Мнения: 256
някой знае ли колко струват тавичките в Кауфланд на промоция?

Около 7,50 лв. са  Peace.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
мерси  Hug, заслужава си да отида до там!

# 19
  • Мнения: 81
някой знае ли колко струват тавичките в Кауфланд на промоция?

7,99 лв., снощи си купих!

# 20
  • Мнения: 473
А да попитам до кога е промоцията!?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
В сладкарския склад на ул. Кадемлия 6 май са най-изгодни като цена хартиените формички - преди няколко месеца си купих бели 1 000 бр. за 12 лв.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
не знам докога е промоцията, но днес и аз си купих най-накрая.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
В Метро тавичките също са около 8 лева, снощи помолих майка ми да провери и вероятно днес ще мина да си купя. Като се сетя че миналата седмица му ударих едно голямо чудене дали да си купя силиконова за 37 лв. или метална за 26 лв. в един магазин на Щъркелите във Варна  ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 550
Извинете ме за грешката, но съм ви заблудила. Тия дни правих мъфини и видях, че количеството в опаковката е 200 бр. хартиени формички за 6 лв., а не както писах преди 100 бр. Къде е този склад на ул. Кадемлия? Какво е работното време? Работи ли в събота?

# 25
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Като се сетя че миналата седмица му ударих едно голямо чудене дали да си купя силиконова за 37 лв. или метална за 26 лв. в един магазин на Щъркелите във Варна  ooooh!

Каква е тази форма за 37 лв?  #Shocked Моите силиконови струваха към 18-19 лв. за брой.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 671
Стейси, ето инфо за склада: София - кв. Редута, ул. "Кадемлия" #6 - отива се с автобус 72, обръща зад хотел Плиска - САЙТ:  http://catalog.bg/products.php?company=18423&lg=1&lg=1; работи в събота до 14 ч.
днес ще ходя и ще проверя за актуалнит цени.

# 27
  • Мнения: 1 341
Момичета, на мен ми трябва формичка за мъфини, но с размерите на една голяма човешка хапка.
Виждали ли сте такива малки формички. Тези ормички, които са за тарталтите мисля, че няма да станат, заото ще залепва по тях от сместа и после е се нараняват като се извадят.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Сещам се за какво говориш - тук по сладкарниците съм виждала толкова мънички кексчета, но нямам идея за формите.

Другото, което видях в Метро, бяха готови кошнички (и талкова малки), но от бутер-тесто. Имаше и големи като за тарталети.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Между другото вече си изпробвах тавичката с една рецепта от тук за мъфини с малинки, не че нещо зависи от формата, де, но станаха разкошни!

Общи условия

Активация на акаунт