правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 522
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 636
Да, правили сме секс пред бебето докато спеше при нас, естествено докато спи. Иначе пищеше и не можеш място да си намериш , камо ли до секс да ти е. от 5 месечна спи в отделна стая и няма никакъв проблем. Ляга си в 8 и това време до 8 сутринта е за нас. Като излезе обаче от бебешкото легло ще го закъсаме, щото сега като я сложим да спи не може да излезе от леглото и не ни притеснява. Е тогава ще питам за помощ сигурно  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 308
   Да поясня, че детето спи в нашата стая. Правили сме секс, докато е детето спи, но от два месеца вече се местим в друга стая, въпреки че спи и въпреки че е доста малка за да разбира нещо. Така ми е по-спокойно. Решението най-вече дойде, след като се замислих, че може да ни стане навик и да изтървем момента. Току виж после почне да разказва на баба и дядо как тати бори мама вечер.

# 47
  • Мнения: 378
Правим Embarassed,но когато тя спи.

# 48
  • Мнения: 216
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.
ЕЙ  няма друга такава жена в тоя форум-винаги ми се оправя настроението като  те чета ЛИСЕ-аз съм те фенка Laughing

# 49
  • Мнения: 194
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.

 Joy Joy Joy

И аз ще горя в ада Flutter

KLUM, сега видях, че и ти си цитирала Лисето Peace


Б..и  темата #Crazy

# 50
  • Мнения: 9 990
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

# 51
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911


на 3,5 годинки спомените могат да останат в съзнанието му..., аз имам спомени от тази възраст, но по други поводи и случаи...



Спомени могат да останат доста преди 3.5 г. Митът, че бебетата и малките деца "не разбират" е а) много вреден и б) отдавна развенчан. Всичко виждат, само, дето не могат да си обяснят истинското значение на действията, които гледат. Затова излизат с някакви свои обяснения за нещата. На много малки деца се случва сексът да им изглежда като насилие, всъщност, това е масов случай - нещо се пъшка, стене се, странни движения и т.н. Тази работа със ставане на свидетел на "първичната сцена" е много отдавна описана от какви ли не науки, не само от психологията.

Тц, има повече от 3 месеца, докато детето ми се роди, но няма да правя секс пред него. Няма нищо общо с морал или приличие и прочее. Светът е достатъчно сберкан, не е нужно и аз да добавям още една причина да му се объркат нещата в главата.

# 52
  • Мнения: 2 807
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

# 53
  • Варна
  • Мнения: 261
Правихме,поради липса на легло в другата стая.Но от известно време надуваме дюшек в другата стая и така.Иначе изчаквахме да мине поне 1-2 часа откакто е заспал. Embarassed
А аз друго си мисля,ами тези двойки,на които бебетата спят при тях в леглото,кога и как го правят? newsm78

# 54
  • Мнения: 9 990
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

A какво, пъшкате му за приспивна песен ли?Ооо, аааа, дааа.... ooooh!

# 55
  • Мнения: 554
Не, имаме достатъчно стаи на разположение Laughing Тя като си заспи в детската, ние мърсуваме в кухнята, хола, спалнята, банята Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 4 546
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//

 #Crazy #Crazy #Crazy нямам думи
за такова нещо като нищо щяха да ти отнемат родителските права. в някоя друга държава.

# 57
Често се случва, но когато е заспал дълбоко. smile3524.

# 58
  • Мнения: 1 568
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//

 #Crazy #Crazy #Crazy нямам думи
за такова нещо като нищо щяха да ти отнемат родителските права. в някоя друга държава.



Майко мила!!!

Хей момиче,могат да ти отнемат родителските права!!!

Боже,простотията няма край!!!!

# 59
  • Мнения: 483
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Sick Shocked
Дано е шега, звучи изватено!


Общи условия

Активация на акаунт