правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 524
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.

# 1
  • Мнения: 1 199
Само когато е дълбоко заспало. Те не са в състояние да се преструват че спят, за да ни шпионират Simple Smile Не бих оставила бебе да спи само в стая, така че няма избор.

# 2
  • Мнения: 25 599
Те не са в състояние да се преструват че спят, за да ни шпионират Simple Smile

Така си мислиш!  Joy
Очаквай в скоро време изненади!  Mr. Green

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
разбира се само гледай да е дълбоко заспало Laughingиначе събудили се няма как да спреш да му обърнеш внимание Joy Joy

# 4
  • Мнения: 641
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...

# 5
  • София
  • Мнения: 13 206
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...


И аз щях това да попитам, но явно хората не могат да си пренесат спалнята/леглото в друга стая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за това дали е грешно....  Sick

# 6
  • Мнения: 2 803
Да, случвало се е, но когато е спяла.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...


Има хора, които живеят в една стая и просто няма друга. А по темата - ако става въпрос за 7-месечно бебе, едва ли е проблем за секса, когато спи.

# 8
  • Мнения: 25 599

Има хора, които живеят в една стая и просто няма друга. А по темата - ако става въпрос за 7-месечно бебе, едва ли е проблем за секса, когато спи.

Ако няма друга стая, пак може да се намери изход. Баня, тоалетна, спомен за пубертетски тръпки...  Laughing
На седем месеца може и да не се травмира особено, ако се събуди и види мама и тати какво правят в леглото, но проблемът е, че на тях им става навик, а децата растат бързо. В един момент започват проблемите - я детето се травмира от стоновете, я започва да задава неудобни въпроси... Справка - в темата за детските бисери и тази за неудобните ситуации.
Но, ако научат малкото да подава презервативите или лубриканта в подходящия момент, предполагам, че няма да има проблем за родителите.  Thinking

# 9
  • Мнения: 17 546
Пет години живяхме в една стая с три деца. Ако бяхме спрели секса заради това, до сега да сме полудели и двамата, или да сме се развели. За протокола: не са ни хващали никога.

# 10
  • Мнения: 2 131
Е, пред 7-месечно бебе, разбира се, че може. Ама пред по-голямо "бебе" - едва ли...  Mr. Green
Ние използваме другата стая.  Mr. Green
Лелеее, Балу, вие сте факири   bouquet

# 11
  • Мнения: 17 546
Лелеее, Балу, вие сте факири   bouquet
Mr. Green Всичко е тренировки и постоянство сестро.
 Hug

# 12
  • Мнения: 139
Правим си Crazy Едва ли ще се травмира Mr. Green Случвало се е да погледне,но след това веднага си ляга Laughing

# 13
  • Мнения: 3 216
Правили сме,но когата спи. Правивли сме и в другата стая докато  гледаше филмче,така,че е вьпрос на организация .

# 14
  • Мнения: 2 448
Не, детето спи отделно от бебе.
Не мисля, че е грешно, по скоро аз бих била в стрес и до оргазъм едва ли бих стигнала при мисълта очичките на бебчо д се ококорят в най неподходящия момент.  Laughing

# 15
  • Мнения: 1 447
Дори и децата като спят се местим в друга стая.

# 16
  • Мнения: 376
 Sad No comment Stop

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 03:47 от Martani

# 17
  • Мнения: 3 423
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.

# 18
  • Мнения: 2 197
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...

Ами защото в голямото легло ни е най-удобно.
От 40-тия ден на дъщеря ми правим секс в същата стая, в която е тя. Естествено докато спи. Нямаме намерение да обикаляме из къщи. Е, случвало се е да го правим и в кухнята, но по-рядко. Определено не мисля да се крием като тинейджъри. Имаме две стаи, скоро тя няма да има своя, така че това е положението.

# 19
  • Мнения: 824
Само да вмъкна,че още си спомням моите родители как правеха секс,докато аз"спях".Не знам на колко съм била.Имахме си детска стая,но вероятно тогава още съм спяла при тях.

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Правили сме-съмнявам се,че има млади родители които не им се е случвало такова нещо изобщо.Наистина всичко е "тренировки и постоянство сестро"Цитирам Балу. Peace

# 21
  • Мнения: 352
На 3 и половина е и досега в повечето пъти правим  в същата стая ,където спи. Не,че няма стаи, но спалнята е там и е по-хладно. От тук нататък почвам да се замислям да не се случва вече ,че уж спеше миналата вечер/сигурна бях/ , а на другата сутрин ми изръси неща, които ми е говорил татко му. Shocked

# 22
  • Мнения: 77
никога не бих го направила, дори докато спи.

# 23
  • Мнения: 366
Само да вмъкна,че още си спомням моите родители как правеха секс,докато аз"спях".Не знам на колко съм била.Имахме си детска стая,но вероятно тогава още съм спяла при тях.
  И аз си спомням за моите, а също помня как детето се събуди и каза:
   - Мамо, тати гъделичка ли те?
 Тогава беше за последно.

# 24
  • Мнения: 9 990
Да не стане като с първокласника в женската баня, алоооооу hahaha
бебетата...дефинирайте бебета, за много мъжки майки 7-8-9-30-годишните са бебетата на мама... Whistling

# 25
  • Мнения: 1 866
Не, не сме го правили. Нито на мен, нито на съпруга ми ни се вижда подходящо да правим секс пред децата.

ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Този пост шега ли е?

# 26
  • Мнения: 9 990
не
остави-всеки си знае къщата, остави и че им е 120 квадрата къщата, не е до нямане на място, мен ме изуми повече това, е масово извинението е не, че нямат друго място, а че не смеят да оставят детето само в съседната стая, не се оставяло бебе само...хахаха, а как си миете зъбите-на смени ли???И за една друга бях чула, е не се къпе, докато мъжа и не се прибере, за да не оставя бебето само, а мъжа и пътуваше...мъка, мъкааааа Crazy

# 27
  • Мнения: 2 807
Пет години живяхме в една стая с три деца...
За протокола: не са ни хващали никога.

И ние сме така -  в една стая всички.
Позволяваме си го в голямата спалня само, когато са дълбоко заспали!
Никога досега не са се будели и не са ни хващали на... местопрестъплението  Laughing
Престъпленията ни обаче са не само, и не основно, в тази стая  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Родителите сами могат да преценят какво е правилно да правят пред детето си и до каква възраст .На мен не ми е комфортно и като бяхме на почивка в хотелската стая хем я бяхме обърнали с количката да гледа тв,но тя надзърташе любопитно след даден момент и хич не  ми беше до секс.

# 29
  • България
  • Мнения: 3 621

ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Този пост шега ли е?
силно се надявам . И през ум не ми е минавало да правим секс докато е будна  Shocked  Shocked  Shocked А когато спи  - да , не мисля , че е проблем

# 30
  • Мнения: 1 512
Зависи за колко голямо бебе говорим.Мой познати правили секс докато 2,5 годишното им дете спяло уж дълбоко и каква била изненадата " Тати ставай от мама" Laughing

# 31
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Че то имали някой който да не го е правил докато детето спи?
На въпроса -Да  правим го но само докато спи.По добре при малкия в спалнята отколкото да ни хване голямата или баба в другата стая

# 32
  • Мнения: 2 229
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Този пост шега ли е?

Това наистина е гадно! #Crazy

# 33
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И мен ме озадачи, но май е шегичка. Аз лично не бих могла да се отпусна, ако малчо щъкоти наоколо. А и като знам, че има собственическо чувство към гърдите ми ще е много весело  Mr. Green да се сбият с татко му  за манджата  Joy.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Правили сме,но когата спи. Правивли сме и в другата стая докато  гледаше филмче,така,че е вьпрос на организация .

Мда ... организация му е майката   Grinning

# 35
Не правя секс нито пред детето, нито пред котката - дори и когато спят  Wink

# 36
  • Мнения: 2 229
Не правя секс нито пред детето, нито пред котката - дори и когато спят  Wink

Е, пред котката пък защо не?? Mr. Green

# 37
  • Мнения: 940
Леле, леле, бебета които гледат секс и телевизия (а по телевизията какво гледат)....

# 38
  • Мнения: 1 233
Не, не се е случвало.

# 39
  • Мнения: 376
ами не беше шега. махнах го за да не се коментира повече, но говорим за 2 минути че и по-малко веднъж на 3 месеца...(и под завивки). не знам за вас, но на нас новия член на семеиството се отрази зле на сексуалния ни живот. 6тастливи сте че мъжете ви могат да го правят когато искате. както и да е, след като прочетох коментарите едва ли 6те повторя, дори и да чакам 10 месеца или повече.  Naughty

# 40
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не се обиждай.Просто го беше описала малко странно,нищо друго. И при нас сексът често е мираж, но като говоря и с други родители на малки бебета - и при тях е така. Нормално е да се притесняваш, че дечко ще се събуди или разплаче. Ние изместихме секса късно вечер ( след като дзверко заспи).

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не. В 2 стаи живеем все още, но някакси не ми идва отвътре да се подмятаме докато детето спи. Другата стая е свободна,там си правим каквото искаме.

# 42
  • София
  • Мнения: 56
Правим  Embarassed имаме само една стая, пък и малкия е на 4 месеца, не му разбира още "канчето" Mr. Green. Ама като порасне не ми се мисли.....суша се задава #2gunfire

# 43
  • Мнения: 1 259
На 3 и половина е и досега в повечето пъти правим  в същата стая ,където спи. Не,че няма стаи, но спалнята е там и е по-хладно. От тук нататък почвам да се замислям да не се случва вече ,че уж спеше миналата вечер/сигурна бях/ , а на другата сутрин ми изръси неща, които ми е говорил татко му. Shocked

Май е време да го отделите от интимния ви кръг, или по-точно вие да се приместите в другата стая... на 3,5 годинки спомените могат да останат в съзнанието му..., аз имам спомени от тази възраст, но по други поводи и случаи...
А и щом може да говорииии... преди 1 месец едно комшийче, на 2,5г. ми разказваше че видял на татко си пи***** и че била много голяма... аз се чудех какво да му кажа, никога не бях разговаряла с дете на тази тема Joy

# 44
  • Мнения: 817
Имаме и други стаи! Никога не ни се е случвало пред детето да правим секс, дори и да е заспало.

# 45
  • софия
  • Мнения: 636
Да, правили сме секс пред бебето докато спеше при нас, естествено докато спи. Иначе пищеше и не можеш място да си намериш , камо ли до секс да ти е. от 5 месечна спи в отделна стая и няма никакъв проблем. Ляга си в 8 и това време до 8 сутринта е за нас. Като излезе обаче от бебешкото легло ще го закъсаме, щото сега като я сложим да спи не може да излезе от леглото и не ни притеснява. Е тогава ще питам за помощ сигурно  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 308
   Да поясня, че детето спи в нашата стая. Правили сме секс, докато е детето спи, но от два месеца вече се местим в друга стая, въпреки че спи и въпреки че е доста малка за да разбира нещо. Така ми е по-спокойно. Решението най-вече дойде, след като се замислих, че може да ни стане навик и да изтървем момента. Току виж после почне да разказва на баба и дядо как тати бори мама вечер.

# 47
  • Мнения: 378
Правим Embarassed,но когато тя спи.

# 48
  • Мнения: 216
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.
ЕЙ  няма друга такава жена в тоя форум-винаги ми се оправя настроението като  те чета ЛИСЕ-аз съм те фенка Laughing

# 49
  • Мнения: 194
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.

 Joy Joy Joy

И аз ще горя в ада Flutter

KLUM, сега видях, че и ти си цитирала Лисето Peace


Б..и  темата #Crazy

# 50
  • Мнения: 9 990
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

# 51
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911


на 3,5 годинки спомените могат да останат в съзнанието му..., аз имам спомени от тази възраст, но по други поводи и случаи...



Спомени могат да останат доста преди 3.5 г. Митът, че бебетата и малките деца "не разбират" е а) много вреден и б) отдавна развенчан. Всичко виждат, само, дето не могат да си обяснят истинското значение на действията, които гледат. Затова излизат с някакви свои обяснения за нещата. На много малки деца се случва сексът да им изглежда като насилие, всъщност, това е масов случай - нещо се пъшка, стене се, странни движения и т.н. Тази работа със ставане на свидетел на "първичната сцена" е много отдавна описана от какви ли не науки, не само от психологията.

Тц, има повече от 3 месеца, докато детето ми се роди, но няма да правя секс пред него. Няма нищо общо с морал или приличие и прочее. Светът е достатъчно сберкан, не е нужно и аз да добавям още една причина да му се объркат нещата в главата.

# 52
  • Мнения: 2 807
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

# 53
  • Варна
  • Мнения: 261
Правихме,поради липса на легло в другата стая.Но от известно време надуваме дюшек в другата стая и така.Иначе изчаквахме да мине поне 1-2 часа откакто е заспал. Embarassed
А аз друго си мисля,ами тези двойки,на които бебетата спят при тях в леглото,кога и как го правят? newsm78

# 54
  • Мнения: 9 990
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

A какво, пъшкате му за приспивна песен ли?Ооо, аааа, дааа.... ooooh!

# 55
  • Мнения: 554
Не, имаме достатъчно стаи на разположение Laughing Тя като си заспи в детската, ние мърсуваме в кухнята, хола, спалнята, банята Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 4 546
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//

 #Crazy #Crazy #Crazy нямам думи
за такова нещо като нищо щяха да ти отнемат родителските права. в някоя друга държава.

# 57
Често се случва, но когато е заспал дълбоко. smile3524.

# 58
  • Мнения: 1 568
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//

 #Crazy #Crazy #Crazy нямам думи
за такова нещо като нищо щяха да ти отнемат родителските права. в някоя друга държава.



Майко мила!!!

Хей момиче,могат да ти отнемат родителските права!!!

Боже,простотията няма край!!!!

# 59
  • Мнения: 483
ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Sick Shocked
Дано е шега, звучи изватено!


# 60
  • Мнения: 9 990
еее, стига се вайкахте, не е шега, момичето си написа по-нагоре, че е истина. Crazy

# 61
  • Мнения: 2 807
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

A какво, пъшкате му за приспивна песен ли?Ооо, аааа, дааа.... ooooh!

Не, не ги приспиваме така Wink
Просто не си покривам дупето и спокойно си сменяме позите  Blush

Всеки си познава децата, моите дори не са мръдвали - няколко часа след като заспят и гърмежи не могат да ги събудят  Grinning

# 62
  • Мнения: 1 058
Като заспи се почваме  Laughing.

# 63
  • България
  • Мнения: 3 621
.На мен не ми е комфортно и като бяхме на почивка в хотелската стая хем я бяхме обърнали с количката да гледа тв,но тя надзърташе любопитно след даден момент и хич не  ми беше до секс.
това също е гадно  Sick

# 64
  • Мнения: 5 710
Добре де, драги фини дами...
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
За какви травми по-точно говорите? Бебетата ви не знаят къде им е носа, как искате да разбират какво е полов акт?
Ако на някой не му е удобно, предполагам, че не му е удобно детето му да го гледа, което е разбираемо, аз и котката не искам да е свидетел. Но какви толкова последствия може да има върху самото бебе ( например на 8 месеца), ако родителите правят секс в стаята!?

# 65
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Добре де, драги фини дами...
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
За какви травми по-точно говорите? Бебетата ви не знаят къде им е носа, как искате да разбират какво е полов акт?
Ако на някой не му е удобно, предполагам, че не му е удобно детето му да го гледа, което е разбираемо, аз и котката не искам да е свидетел. Но какви толкова последствия може да има върху самото бебе ( например на 8 месеца), ако родителите правят секс в стаята!?

Съзнателните спомени нанасят значително по-малка вреда от несъзнаваните и неосъзнатите, които се трупат от ден първи и те формират. Травмира те още първия ден, в който те вземат от майка ти и те завират в някаква стая с още хиляда бебета. 8 месеца вече си е сериозна възраст за трупане на усещания и представи. Първата година от живота на човека е най-решаващата за психологичното му развитие.

За това има толкова психопати на тоя свят, защото дълга редица хора смятат, че бебетата и децата "не разбират". Точно в това е проблемът - че виждат плашещи неща, които не разбират и нямат инструмент да си ги обяснят. Няма нищо общо с "фини дами" и "стеснение". Не е нужно да вярваш. Можеш да се чукаш пред детето си колкото искаш. После има психолози, психиатри и всякакви видове "корекционни заведения", не се тревожи!

# 66
  • Мнения: 17 546
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
Но се твърди, че подсъзнателните са още от утробата... и след време паметта ги изравя някъде от дълбините.

Иначе по въпроса скрупули нямахме, вече писах. Но и проблеми в това отношение с децата също сме нямали. Спят сладко и бяха така позиционирани, че да нямат пряка видимост към нашето легло. Е, и се стараехме да ограничим звукопроизводството все пак. (макар, че за мен беше проблем Blush )

ПП. Saule, писали сме заедно за едно и също Peace

# 67
  • Мнения: 114
детето ми е кърмено до 1г.мен ме биеха хормони,комплекси,тонаж(бях 120кг,за сравнение сега съм 70 на 180см,но това си беше голяма маса Laughing) и пр. и въобще не ми беше до секс.какво да говоря за пред детето,само като съм до него(заспало)и аз отнасях плувката.че е имало секс,имало е,но в баня(виж тук можех да дам съвет на меа,но й заключиха темата Laughing Wink),в кухнята(докато правя пюре-пътьом,де),обаче пред детето не са ми оставали сили и живот(ВИНАГИ заспивах).то и таткото бе в родилна/пред/след депреситя,не му се щеше секс(че и как се бори 120кг кит newsm78),после и той започна да кърми(качи 20кг,милия)-то само за да ми даде сили да му спестя пари за АМ.
това беше моята история-сега на въпроса-НЕ,НЕ съм правила секс пред бебето

# 68
  • Мнения: 114
охххх,извинявам се,не прочетох мненията.просто отговорих на заглавието...вие пък сте обърнали на подсъзнателни/надсъзнателни спомени..малю,изказах се като простак(в поста си по темата-вие сте вече на друго равнище)
дъщеря ми е на 2,1г.правим секс само когато спи,но накарах баща й да ходи гол пред нея(аз съм непрекъснато гола с нея)той се дърпа,дърпа,но го направи.в първите няколко дни детето се впечатли,а сега не му обръща грам внимание! дали ще отгледам психическо увредено дете?

# 69
  • Мнения: 17 546
охххх,извинявам се......
........дали ще отгледам психическо увредено дете?
Извинена си! До всички открития се е достигнало чрез експерименти. Момче, момиче?  Нудизма не е вреден, но не всички го разбират като естествена практика заедно с децата. Отговорността си е твоя. Пиши как е като порасне Peace

# 70
  • Мнения: 114
Извинена си! До всички открития се е достигнало чрез експерименти. Момче, момиче?  Нудизма не е вреден, но не всички го разбират като естествена практика заедно с децата. Отговорността си е твоя. Пиши как е като порасне Peace
пу-пу,дано да доживея и да разказвам(дет се вика)
мисля,че си е друго да го види вкъщи,а не от някой батко,който на 10-12г да й показва чудатостите на анатомията на живо(изучавани в училище),следователно от нейното любопитство(некомпетентност) да се чудя за лекар за аборт или сватба.

# 71
  • Мнения: 17 546
Не съм сигурна дали точно баща и е най-подходящият обект за уроците и по анатомия. Ако имаш син след това, ти ли ще си нагледния му урок за телесните разлики в половете? Прочети някои неща кои са факторите, изграждащи едиповия комплекс.

# 72
  • София
  • Мнения: 17 592
НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

И на градския площад в пиков час също не правя секс...

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592
детето ми е кърмено до 1г.мен ме биеха хормони,комплекси,тонаж(бях 120кг,за сравнение сега съм 70 на 180см,но това си беше голяма маса Laughing) и пр. и въобще не ми беше до секс.какво да говоря за пред детето,само като съм до него(заспало)и аз отнасях плувката.че е имало секс,имало е,но в баня(виж тук можех да дам съвет на меа,но й заключиха темата Laughing Wink),в кухнята(докато правя пюре-пътьом,де),обаче пред детето не са ми оставали сили и живот(ВИНАГИ заспивах).то и таткото бе в родилна/пред/след депреситя,не му се щеше секс(че и как се бори 120кг кит newsm78),после и той започна да кърми(качи 20кг,милия)-то само за да ми даде сили да му спестя пари за АМ.
това беше моята история-сега на въпроса-НЕ,НЕ съм правила секс пред бебето

Това буквално или като шега?

# 74
  • Мнения: 114
Не съм сигурна дали точно баща и е най-подходящият обект за уроците и по анатомия. Ако имаш син след това, ти ли ще си нагледния му урок за телесните разлики в половете? Прочети някои неща кои са факторите, изграждащи едиповия комплекс.
че аз,разбира се. като се замисля(следвайки съвета ти) ще го пусна от улица, "приятелчета"или най-добрия вариант, да го заведа в публичен дом да се учи.виж, тогава няма да има тоз ти комплекс..
извинявам се на авторката, че изместих темата(но по-нагоре дадох отговор)  bouquet

# 75
  • Мнения: 17 546
Виж iva d, детето си е твое и изборът също. В допълнение и отговорността за това какъв човек ще стане и какъв ще е твоят принос, също. Личностните проблеми на всеки възрастен човек, водят своето начало от неща, преживени в детството.
Пожелавам ти всичко най-прекрасно.  bouquet

# 76
  • Мнения: 698
Това ме изненада в една друга тема, в която "мили" майки позволяват на децата си на 6, 7- годишна възраст да спят в леглото им и при това твърдят, че със сексът в семейството всичко им е наред. Потресена съм! Как се прави секс пред 6-7 и т.н. годишно дете? На едно легло с него? Има хора, които живеят в една стая, да. Но могат да си купят две легла и да сложат параван между тях, например. Но да правиш секс в леглото, на което спи и детето ти и да твърдиш, че няма нищо лошо в това е...странно. Не искам да използвам по-силна дума. За малко дете - на годинка, годинка и нещо, най-вероятно няма проблем, не знам. Лично аз, като казвам Секс имам предвид Секс, не подобия на секса и не мога да си представя как точно става това тихичко и без никой в стаята да разбере.  Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 3 880
не, никога не правим секс пред детето, не страдаме от подобен фетишизъм  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 710
Благодаря на Saule и Балу за разясненията. Още нямаме деца и ми беше интересно каква точно е опасността.
Има ли някъде инструкции  какви нежелателни впечатления трябва да се избягват, защото не ми се иска един ден да отгледам психопат? Бебето по всяка вероятност не може да си обясни 99 процента от случващото се и всяко ново нещо му се струва впечатляващо и интересно, но явно има нюанси, за които не си давам сметка. Интересно ми е как бебетата правят разлика между целувки и прегръдки м/у мама и татко и полов акт м/у мама и татко и как едното е добро за психическото им здраве, а другото крайно вредно.
Saule, със сигурност не бих обяснила във форум детайли от сексуалния ни живот ( неудобно ми е да говоря за това, дали не съм травмирана, като пеленаче?), затова няма и как да се разбере точно моето отроче дали ще посещава 'корекционно' заведение, но ако има нещо полезно да се прочете по темата, с радост ще го сторя, с цел превенция. 

# 79
  • Мнения: 210
бе тия бебета нямат ли си стаи,
ясно е че не всички разполагат с голями апартаменти,
но тези които имат и децата им спят до годинка или две при тях,просто не ги разбирам.

# 80
  • Мнения: 163
Да правим но само когато малкият спи

# 81
  • София
  • Мнения: 90
Когато правим секс и в стаята има трети човек:
1. Гледаме да има 18 години.
2. Да нямаме роднинска връзка с него.
Детето категорично отпада!

# 82
  • Мнения: 9 990
бе тия бебета нямат ли си стаи,
ясно е че не всички разполагат с голями апартаменти,
но тези които имат и децата им спят до годинка или две при тях,просто не ги разбирам.

Виж сега.Аз Обожавах детето да е между нас, да ми мирише на него, да го усещам.Имаме общо две стаи, едната от които е кухня+хол, другата-спалня.В началото-да с бебето в спалнята, макар то да си имаше леглосме спали има предвид, а не сме правили секс заедно тримата!/.Но, секс сме правили навсякъде другаде, но не и пред погледа му.Има хиляди други начини, освен загърнати с юргана на спалнята, щото там било удобно.Ако ти се прави наистина секс, далеч не мислиш за удобството на мисионерската поза, смятам.Как да е.С появата на второто дете-категорично им отстъпихме спалнята.Ние се изнесохме.И секс правим също така не само нощем.Не е нужно да е на леглото и да е по тъмно.Аз ходя на работа и предпочитам да спя също така, вместо да дебна кой спи.
Отделно-имам момичета и категорично не ме кефи баща им да се развява по атрибути пред тях, за да не растяли комлексирани.Хахахаха, незнам кой е по-комплексиран-онази малоумната, дето вкарваше първокласник/на мама бебето/ в женската баня, или моите момичета, които отлично знаят от къде идват бебетата и какви са разликите между момичетата и момчетата изключително задоволително за една определена възраст.
Темата за мен е поредно доказателство за криворазбраните влияния да си гледаме "модерно и освобождаващо" децата.

# 83
  • Мнения: 3 092
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.
ти сама не  можеш ли да прецениш , какво е твоето усещане за нещата ....

# 84
  • Мнения: 376
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.
ти сама не  можеш ли да прецениш , какво е твоето усещане за нещата ....
вижте какво скъпи дами, пуснах темата за да видя как това се приема в България. женена съм и живеиа в страна, в която и до преди 5-7 години и в столицата и в космополитните и сега вече модерни градове тоалетните бяха без врати, а и до сега в безброи много провинции и градове има тоалетни не само без врати а и без прегради. Страна в която на пъпа на столицата им до преди 10 години съ6тествува6е наи-голямата може би в света тоалетна за 300 ду6и, коиато представлява6е два дълги канала, и в която хората ходеха с вестници подпираики ги на гърба на човека изхождащ се отпред. И до ден дне6ен всички деца ходят с нарочно разрязани панталонки така че директно да се изхождат по всяко удобно време, и не ползват памперси след първия месец. Не ми говорете изобщо за отнемане на родителски права за видян закрит секс от една минута, при положение че тук на квадратен метър живеят и маики и татковци и баби и дявдовци, и една сурия деца. Интересно ми бе6е да видя как са настроени българските родители, а не в специалност маики, но не виждам нито един татко тук, а предимно маики настървени да хапят и обиждат, и да се захващат и за наи-малката дума без да преценят всичката предоставена информация. Опитох се да бъда честна и почтенна с вас, но не виждам никакъв смисъл дори да продължавам да следя тази тема. Оставям я изцяло на вас - коментираите си я и си злобуваите както си искате.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 05:29 от Martani

# 85
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.

Не е грешно. Стига да не му дадеш кофа с пуканки и не го подпреш с възглавниците да седне да гледа.
Малкия ни син спа в нашето легло до тригодишен. А големия пък се мотае по нощите да се къпе или да бърника из хладилника. По-добре да рискувам малкия да се ококори и да ни види отколкото да се смушим в кухнята или банята и големия да ни светне лампата и да се обясняваме кое как и защо. От време на време като ни писне тихия секс викаме някоя баба да гледа децата и се изнасяме за 2-3 дни на секс туризъм.

# 86
  • София
  • Мнения: 90
Не е грешно. Стига да не му дадеш кофа с пуканки и не го подпреш с възглавниците да седне да гледа.
Дано сте спрели , преди да се подпре сам с въпросните възглавници и да си вземе и бира към пуканките! hahaha Joy

# 87
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дума да не става! Винаги се изнасяхме в друга стая. За да не стане като при едни роднини - "бебето" е на 2 години и малко, още спят и тримата в една стая и, разбира се, родителите си въобразявали, че могат необезпокоявано да си правят секс. Да, ама не - една нощ те се разгорещили, разхвърляли се голи и правят, каквото правят. Детето уж спи. По едно време таткото усетил нечий поглед в гърба си, обръща се и що да види: от детското креватче две очички ги гледат така:  #Shocked и изведнъж се чува: "Акам!!!"  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 957
Умрях да се смея.. При това положение половин свят да сме травмирани и психопати. И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..тогава какво..да не би да тръгват да се мятат през прозореца.

# 89
  • Мнения: 1 629
Когато бебчо спи може и в стаята тъй като трябва да стане и чак тогава да ни види, така ни е подредена стаята. Иначе като започне да се изправя ще се пренесем в банята Mr. Green Относно родители, години и секс. Моите родители дори когато бях на 18 и още живеех при тях ми казваха да си стоя в стаята и си мислеха, че аз незнам какво става, ама нейсе аз знаех Simple Smile

# 90
  • Мнения: 9 990
Умрях да се смея.. При това положение половин свят да сме травмирани и психопати. И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..тогава какво..да не би да тръгват да се мятат през прозореца.


Да те гепят веднъж , щото е станало вода да пие е едно, да присъстват перманентно е съвсем различно.Айде да ги приобщим, да не ги цепим от колектива, а?
Тук никой не говори за мятане от прозореца а за деца, присъстващи на секса на родителите си.

# 91
  • Мнения: 2
Прочетох всички 5 страници и ми е чудно как го решихте това със стреса и разбиването на психиката на децата та чак и до лудници и едва ли не ги направихте серийни изнасилвачи за в бъдеще.Бабите и дядовците ни са били по десетина деца но не съм чула някой да е изпращял(като се има в предвид че са живяли в една стая).Сега правите секс но в другата стая защото децата ви са на по .... месеца.А като порастнат и защъкат на всякъде и по всяко време?И понеже въпроса е дали правим секс пред БЕБЕТО а моето вече не е казвам ДА както преди така и сега.

# 92
  • Мнения: 9 990
Ми моите щъкат, но не се ч***м пред тях, определено.Реално не виждам разлика.И на 5 месеца си беше в другата стая и на 5 години си спи в другата стая, какво, като щъка? Laughing

# 93
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Прочетох всички 5 страници и ми е чудно как го решихте това със стреса и разбиването на психиката на децата та чак и до лудници и едва ли не ги направихте серийни изнасилвачи за в бъдеще.Бабите и дядовците ни са били по десетина деца но не съм чула някой да е изпращял(като се има в предвид че са живяли в една стая).

Хе-хе, ти изби рибата!  hahaha Да, бе, никой никога не е изпращявал - нито бабите и дядовците ни, нито поколението на родителите ни. Живеем в един прекрасен, мирен свят, без насилие, неуравновесени и емоционално недозрели невротизирани хора, такива, склонии към самоунищожение и унищожение, със сексуални дисфункции и т.н ... Просто цветя и рози! Естествено, сексът пред децата не е единственият фактор за изтрещяване. Но Е фактор.

А как сме го решили това със стреса и детската психика ... не сме ние, науката го е решила - даже много нейни клонове, изучавано ес десетилетия  ... А, да и елементарното усещане за здравост и нездравост на родителското поведение също помага. Ща за перверзна тръпка, да въвличаш и децата си в сексуалните си преживявания, не разбирам?

Ама нищо, да правим секс пред децата - откъде другаде ще се научат, по-добре нагледно от мама и тате    Joy Joy       

# 94
  • София
  • Мнения: 3 880
И понеже въпроса е дали правим секс пред БЕБЕТО а моето вече не е казвам ДА както преди така и сега.

хихи, ама верно ли се плющите пред бебето, което вече не е бебе? честно?

# 95
  • Мнения: 9 990
Естесствено, не ставай смешен/ Mr. Green
После, след като усвои маминото бебе на около 7-8-9 години ще бъде вкарано и женската баня под предлог, че е бебе.БАх Crazy

# 96
  • Мнения: 4 546
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy

# 97
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не,не правим секс в стаята с детето.А за това пък да е будна за мен е пълен абсурд......... Naughty

# 98
  • Мнения: 12
И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..

Един обикновен райбер (или ако предпочитате ключ) на вратата на спалнята елиминира варианта "внезапно нахълтване"  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 5 726
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy

Аз така и не прочетох някой сериозно да е казал правим секс пред БУДНОТО ни бебе.Прочетох-правим пред СПЯЩОТО ни бебе.
Ако си мислите ,че като стане на 15години, вие като се усамотите в спалнята,не му е ясно какви ги вършите.Много заблудени родители ще сте.
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

# 100
  • Мнения: 817
За щъкащите из къщи деца има решение, като се сложи райбер на вратата на спалнята или ключ, както някой беше писал по горе.

И заради обясненията колко естествено и красиво нещо е секса, не бих започнала да го правя пред 3 годишната си дъщеря!
Не мога да си представя и пред бебе да го правя.
Хайде няма нужда да си просвещавам дъщерята какво е секс и колко естествено нещо е той, като го правя пред нея с баща и!
Имаме други стаи, не живеем в боксониера, а дори и да живеехме пак бих намерила начин и място,за  да не правя свидетел детето си на това какво правим с баща и под завивките!

# 101
  • София
  • Мнения: 5 726


И заради обясненията колко естествено и красиво нещо е секса, не бих започнала да го правя пред 3 годишната си дъщеря!
Не мога да си представя и пред бебе да го правя.


А сега ми посочи къде съм казала да го правиш пред 3 годишната си дъщеря newsm78

# 102
  • Мнения: 817
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

Добре, а тогава в каква връзка си го написала това, щото аз никъде не виждам пък някой да е писал в темата, че секса е нещо грозно и извратено??????? Или това не е по темата, а просто така вметнато? Защото темата е : Правите ли секс пред бебетата си?

# 103
  • София
  • Мнения: 5 726
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

Добре, а тогава в каква връзка си го написала това, щото аз никъде не виждам пък някой да е писал в темата, че секса е нещо грозно и извратено??????? Или това не е по темата, а просто така вметнато? Защото темата е : Правите ли секс пред бебетата си?

Отговарям по темата.За пред бебето не виждам да е проблем да се прави,не считам,че ще стане извратеняк и чалнат тип.За мен 3 годишно дете, не е бебе.

# 104
  • Мнения: 817
Не съм съгласна с мнението ти, но това не ми пречи да ти кажа, че може би имаш право да мислиш така. Всеки е свободен да прави каквото иска в дома си, стига да не пречи на другите, и е свободен да възпитава детето си както намери за добре, стига да не му вреди! Peace Може би си права за бебетата, но съм склонна да приема, че става въпрос за бебета до 2,3, най-много 4-ри месеца, след това за мен те са си осъзнати човечета. Това е моето мнение!

ПП. Да, и три годишното дете отдавна вече не е бебе...опитвах се убедя в "Нашите деца" някой майки, но те май не ми повярваха Mr. Green

# 105
  • София
  • Мнения: 5 726
Разбрахме се. Peace

# 106
  • Мнения: 4 546
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy

Аз така и не прочетох някой сериозно да е казал правим секс пред БУДНОТО ни бебе.Прочетох-правим пред СПЯЩОТО ни бебе.
Ако си мислите ,че като стане на 15години, вие като се усамотите в спалнята,не му е ясно какви ги вършите.Много заблудени родители ще сте.
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.
ами върни се назад и прочети по-добре отговорите, не само първия постинг. за мен детето да гледа краката на баща си докато ч***ка майка му или който и да било е меко казано извратено и аморално. ако ще и да е на 1, 6, или 8  месеца. и хич не ми се вързва с представата, че "Секса е нещо естествено и красиво "  Confused
като стане детето ми на 15години едва ли ще стои по цял ден вкъщи та да не ни се отвори възможност да правим секс. определено не смятам да го пращам в другата стая да слуша музика, докато ние се сексим в съседната.  Simple Smile

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Сексът е естествено и красиво нещо за този, който го изживява, но не и ако детето го гледа как се ПРАВИ от родителите му. Това е моето мнение.

# 108
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз говоря за пред спящо бебе.Който не ме е разбрал до сега,може да продължи да ме обсъжда. Mr. Green

# 109
  • България
  • Мнения: 3 621
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy
Честно казано след като попаднах на тази тема аз  се травмирах  Shocked и няколко дни не можех да спра да мисля за това как на някой може да му дойде на акъла прави секс пред будното си бебе
п.с. поста ми е съвсем сериозен

# 110
  • Мнения: 1 258
Слагаме го да спи и отиваме в другата стая!Дори и докато спи не се чувствам комфортно да правя "мръсотийки" пред него. Embarassed

# 111
  • Мнения: 32
Не правим секс нито пред спящи, нито пред будни бебета. И двете си имат стая и спят там сами от ден 1-ви. Никога не съм разбирала жени, които спят с децата си до седмата им година на едно легло, вместо с мъжете си, а камо ли за секс.

# 112
  • София
  • Мнения: 93
когато спи-да.Аз пък предпочитам да спя с бебка на спалнята(тя поне не хърка и заема по-малко място) smile3534

# 113
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Да правим,когато спи.Няма къде на друго място,защото живеем със свекър и свекърва.

# 114
  • Мнения: 698
Въпреки, че съм застъпник на тезата "не пред детето", определено е по-добре, отколкото пред свекър и свекърва.  Laughing Но като порасне, дайте го при свекъра и свекървата да спи. Е, поразпитайте ги тактично преди това как спят... Simple Smile Шегувам се. Вие си знаете. Моля, приемете го като  Simple Smile, понякога не се разбираме ние хората.

# 115
  • Мнения: 88
Като спи да Wink

# 116
  • Мнения: 11 073
Ха... така като чета отговорите... болшинството ще да са гледали мама и татко как се нагъват. Иначе откъде са се травмирали така?  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 1 258
... болшинството ще да са гледали мама и татко как се нагъват.

Е,това не го бях чувала.Хареса ми Joy Peace

# 118
  • Мнения: 571
Прочетох с голям интерес темата!!И започнах да се чудя
1.До колко едно бебе е "бебе"?-Аз лично не мисля,че едно човешко същество,което ходи,разбира,говори и така нататък е БЕБЕ #CrazyТо е голям човек!!И попива всичко като гъба!
2.Как аджеба в тъмното през ноща бебето-детето или каквото там предпочитате ще види "на мама дупето" newsm78Някак си...За звуци съм съгласна!!!И да детето приема за насилие това което чува!!То не си го обяснява като такова каквото всъщност е!!!
3.И все пак...какво става със спонтанността на нещата ако-се местим в друга стая/баня кухня,тераса или каквото щете/,надуваме легла,разтягаме дивани и т.н.!Какво излиза...айде мъжо ставай да се натаковаме и да се връшаме да спим!!Не е връщане в тийнеджърските години това-тогава все пак спонтанно се хващахме където падне!На мен не би ми харесало да ставам да се местя и след като се свършат нещата да се връщам да лягам!!!
4.Секс докато бебето е в спалнята Rolling EyesТова не го разбирам!!И не бих го направила!!
5.Дали веди на психиката-ами ако го приеме като насилие разбира се че вреди!!А както писах по-горе малкото мозъче си го обяснява като такова!!То плаче когато го боли или когато мама го перне,охка и ахка когато нещо лошо се случва с него!!Разбира се че същите звуци за него ще са израз на болка и страдание!!И без да вижда нищо това ще си мисли!!!Серийните изнасилвачи и ненормалниците-не знам дали заради това са такива,но комплексарите определено!!!

Единственото разумно решение на въпроса е-детето в отделна стая.Като се "нагъвате"просто врътвате ключа и точка!!!Естествено,че когато стане на 15,16 и нагоре години-то ще е открило сексуалността и ще го прави и по-често от вас-не мисля,че нещо ще го заблуди!!Но все пак това ще е голям разумен човек,който няма да се интересува че мама и татко правят секс!Вече ще знае че това е най-нормалното нещо на света!
Не зная как ще процедирам аз като се роди бебето!!В началните месеци мисля да огранича тези "благи актове"Няма да ме интересува нищо друго освен малкото ми бебче просто..казвам го защото се познавам!!

# 119
  • София
  • Мнения: 90
3.И все пак...какво става със спонтанността на нещата ако-се местим в друга стая/баня кухня,тераса или каквото щете/,надуваме легла,разтягаме дивани и т.н.!Какво излиза...айде мъжо ставай да се натаковаме и да се връшаме да спим!!Не е връщане в тийнеджърските години това-тогава все пак спонтанно се хващахме където падне!На мен не би ми харесало да ставам да се местя и след като се свършат нещата да се връщам да лягам!!!
За "спонтанноста" се съгласих, защото и на мен понякога ми липсва да се награбим в просъница ама...за сега ни се полага да правим секс навсякъде, освен в брачното ложе.
Представи си:
Плющиме си се ние тихичко под завивките, но паркета под спалнята леееекичко проскърцва.
Явно не сме достатъчно тихи,въпреки старанието, защото между проскърцванията чувам :"-Маааамоооо" и установявам че Дребосъчка е цъфнала в тъмното, права в леглото.
Тичам към банята да се измия, щото не мога да и дам биба или вода с тези ръце, които допреди малко са били...да кажем ,къде ли не.
Тя почва да пищи, защото е сънена и ме вижда че излизам от стаята. Баща и стои трогателно безпомощен в леглото,защото и неговите ръце не са подходящи за прегръдка в момента и освен всичко е в ...ерекция и определено не му е комфортно да пипа детето в това полжение! smile3532
Никак не ми се нрави този сценарий и няма да си поволя да го видя реализиран!
А "спонтанноста" при нас си се случва чудесно и в хола и в банята Wink


Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 02:49 от grig

# 120
  • София
  • Мнения: 5 726
 Shocked
 Crazy
 hahaha
Мръсни ръце doh,не можете да си гушнете дете #Crazy.Леле колко съм немърлива,не тичам веднага в банята след секс,ооооо и не си мия ръцете,даже заспивам така. smile3513Срамота
Е, нямам думи.
Детето ставало насилник,ненормалник.
За ваше сведение съм спяла при родителите си до 7г.Нямаха на разположение друга стая,дали не трябва да отида на психиатър,може да съм серийна изнасилвачка и ненормалница.
Наистина ми е тъжно как ще възпитавате сексуално децата си,когато дойде време да го правите.
Мъка,мъка newsm17

# 121
  • Мнения: 308
   Леле, къде отиде темата.

   На мен пък желанието за секс не ми се изпарява, когато направя няколко крачки до другата стая. А, да, и ръцете си мия след това. Как ли ще възпитавам детето си сексуално.    newsm78   Не вярвам, че трябва нагледно да му го показвам.    Naughty

# 122
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911

Наистина ми е тъжно как ще възпитавате сексуално децата си,когато дойде време да го правите.

Ами, със сигурност няма да е нещо от рода "Ела, дете, да видиш как го правят мама и тате - да се учиш".
Хайде пък да не ти става толкова тъжно за нашите деца, а?
И на мен ми става тъжно за хора, които дотолкова са свикнали с всякакви нездрави модели (само, защото самите те така са отглеждани), че по-здравословни варианти им се виждат смешни и прекалени.
Но... хора всякакви  ooooh!

# 123
  • София
  • Мнения: 5 726
И на мен ми става тъжно за хора, които дотолкова са свикнали с всякакви нездрави модели (само, защото самите те така са отглеждани), че по-здравословни варианти им се виждат смешни и прекалени.
Но... хора всякакви  ooooh!
С нетърпение чакам да ми обясниш нездравия модел. Grinning
Интересно ще ми бъде да го науча,явно съм доста зле образована Mr. Green,обичам да ми обясняват Flutter
Много добро сексуално образование съм поучила, без да ми се показват филми и да гледам нагледно,но явно е било грешка.Всички тук разбират това образование,само като нагледно даване на пример в спалнята на мама и тати.

# 124
  • Мнения: 191
Не искам да звуча крайно, но ми се струва противно родителите да правят секс в присъствието на децата си( без значение възрастта на децата, нито дали спят или са будни).  Shocked Не мога да си представя да намесвам дъщеря си в такива отношения, било то пряко или косвено. Струва ми се крайно неетично към нея. Друг е въпросът, че аз самата не мога да се отпусна и да се настроя на такава вълна в нейно присъствие.
Мисля, че дори под един покрив със свекъри и т.н., може да се намери подходящ момент и място за интимност.  Peace
Не мисля, че съм травмирана, но определено си спомням с неудобство и срам как попаднах на една секс сцена на моите родители. Да, децата рано или късно разбират как са дошли на този свят и какво правят техните родители "НА САМЕ", но не мисля, че е нужно и да стават преки свидетели на това.

# 125
  • София
  • Мнения: 90
С нетърпение чакам да ми обясниш нездравия модел. Grinning
Интересно ще ми бъде да го науча,явно съм доста зле образована Mr. Green,обичам да ми обясняват Flutter
Обяснили са ти го съвсем добре...но, все пак-
Нездрав модел е , когато мама и тако са правили нещо, което е спорно дали е съвсем редно,а сега ти правиш същото, възприемайки, че си е съвсем в реда на нещата, щом мама и татко са го правили.
Май няма смисъл да "опростявам"неща, които не са никак прости, щом ти без всякакво претеснение се присмиваш дори на изискванията за елементарна хигиена!
Секса не е мръсен мила, просто след това трябва да си измиеш поне ръцете, преди да си пипаш детето и всичко, което то слага в устата си.Същото важи и когато си била в тоалетната... Peace
Ще се радвам да мога да съм полезна и по дуги въпроси, свързани с темата- ти само питай! hahaha Joy

# 126
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Grig, благодаря ти!   202uu
 
Много точно и добронамерено казано.
Имаш забележително търпение   Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 3 880
Много добро сексуално образование съм поучила...

...но останалото ти образование куца Crossing Arms

# 128
  • София
  • Мнения: 5 726
griq-Знаех си, че мога да разчитам на теб Mr. Green
Моите хигиенни навици едва ли са ти известни при условие ,че не ме познаваш,но ще ти ги разясня.Включват 2 пъти къпане на ден,сутрин и вечер,и за това грам не се чувствам мръсна като правя секс и не считам за необходимо да тичам да се мия след него.Ходя 2 пъти годишно на гинеколог и имам много добри показатели и за това отново не считам ,че след секс съм мръсна Whistling
Моята хигиена си е отлична,но ти благодаря ,че се съмняваш в нея и че ми обясни, кога да си мия ръцете,защото и това не знаех Mr. Green
Отново говорим за правене на секс пред спящо бебе.Никога не съм виждала родителите си да го правят.Ти къде го прочете това в поста ми????Нито съм ги чувала!!!!
Казах ,че сме спели заедно в една стая и не са имали друга за секс и едва ли са били въздържатели до 7-та ми годишнина.
Aurora-бъди така културна, да не говориш за моето останало образование  Flutter Благодаря.
И да получила съм много добро сексуално,и ще добавя здравно образование. Но едва ли теб това те засяга,обичаш да си вадиш изводите от таван.

# 129
Само като спи дълбоко  Embarassed

# 130
  • Мнения: 940
Извинявам се много, обаче ще се намеся. Просто не си представям как няма да се измия след секс. Просто... #Crazy

# 131
  • Мнения: 1 258
Явно има хора които не си взимат душ.Най-малкото е да си измиеш ръцете PeaceНе мога да си помисля как ще си пипна детенцето след това.Направо ми се струва гадно

# 132
  • Мнения: 9 990
Що да се мият бре-микробиологията и цитонамазката са ок! Crazy

# 133
  • София
  • Мнения: 3 880

Aurora-бъди така културна, да не говориш за моето останало образование  Flutter Благодаря.
И да получила съм много добро сексуално,и ще добавя здравно образование. Но едва ли теб това те засяга,обичаш да си вадиш изводите от таван.


добре, ще бъда така културна да не говоря за нещо, което очевидно липсва Mr. Green

чудесно бе да узнаем, че се къпеш по два пъти на ден, но пък не си миеш ръцете след секс, че имаш добра цитонамазка...отдавна не сме говорили за теб, хайде да поговорим малко...за теб? Laughing например след като акаш миеш ли си дупето? а ръцете? или викаш за кво...нали си се къпала Mr. Green

# 134
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Що да се мият бре-микробиологията и цитонамазката са ок! Crazy

Пък и не се знае от къде ще дойдат витамините  Grinning

# 135
  • София
  • Мнения: 90
Не, не, вижте темата зави в съвсем друга посока и се боя че я оспамихме! Naughty
Просто смятам че девойката mausbeni беше твърде заета да се любува на остроумието и сарказама си,за да разбере правилно поста ми, към който бяха насочени.
Мила, не ставаше дума за отмиване на "мръсните" следи, които е оставил този "мръсен"секс след себе си.
Дори акцента беше далеч от темата за хигиената, но...както и да е- разбрала си колкото си могла...
И mausbeni , този път няма нужда да ми благодариш-не ми е и хрумвало да те оставя да ти обяснят "Що е то немърливост" Peace Joy

# 136
  • София
  • Мнения: 5 726
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521  newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

 

# 137
  • Мнения: 423
Е немога да се въздържа да не се включа и аз в темата преди да са я спамнали Confused

Та по същество.... да, правим секс с мъжа ми в спалнята, когато малката вече е заспала и не виждам нищо нередно в това, нито сме я събуждали от стоновете(някоя беше писала, че можело да се травмира детето чувайки звуците), а пък аз не крещя като коза докато правя секс Laughing, нито пък до момента се е случвало да ни види в такъв момент  Peace

Колкото до хигиената си мисля, че ми е на доста добро ниво, но ако кажа, че абсолютно всеки път след секс тичам да се мия ще излъжа, както го правят много женички тук и си мислят, че някой им вярва Thinking  

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
А аз друго си мисля,ами тези двойки,на които бебетата спят при тях в леглото,кога и как го правят? newsm78
Много чудно - правят го в другата стая. Grinning

# 139
  • София
  • Мнения: 3 880
Е немога да се въздържа да не се включа и аз в темата преди да са я спамнали Confused

Та по същество.... да, правим секс с мъжа ми в спалнята, когато малката вече е заспала и не виждам нищо нередно в това, нито сме я събуждали от стоновете(някоя беше писала, че можело да се травмира детето чувайки звуците), а пък аз не крещя като коза докато правя секс Laughing, нито пък до момента се е случвало да ни види в такъв момент  Peace

Колкото до хигиената си мисля, че ми е на доста добро ниво, но ако кажа, че абсолютно всеки път след секс тичам да се мия ще излъжа, както го правят много женички тук и си мислят, че някой им вярва Thinking  


е, хайде сега, женичките лъжат, че се мият след секс.
има и такива като нас, дет` се мият, има и такива като вас, дет` не се.

...после що избягвам градския транспорт Mr. Green

# 140
  • Мнения: 423
Скъпа Aurrora, в градски транспорт отдавна не се возя та немога да коментирам какво е положението там, но дори и да използвах услугата му, никъде не съм казала, че след секс без да се измия ще се юрна да се возя в трамвай Peace тук е момента и да уточним по кое време на деня правим секс Joy, защото има значение ... за миенето след това!!!!

# 141
  • София
  • Мнения: 3 880
Скъпа Aurrora, в градски транспорт отдавна не се возя та немога да коментирам какво е положението там, но дори и да използвах услугата му, никъде не съм казала, че след секс без да се измия ще се юрна да се возя в трамвай Peace тук е момента и да уточним по кое време на деня правим секс Joy, защото има значение ... за миенето след това!!!!

лелей, това дабъл rr на Аурора направо като съскане, бе Mr. Green
споко бе, няма да си драпаме сутиените сега за едно къпане. лошо няма кой кога и дали го прави, стига да не се засичаме и да не си пречим Peace

# 142
  • Мнения: 423
Скъпа Aurrora, в градски транспорт отдавна не се возя та немога да коментирам какво е положението там, но дори и да използвах услугата му, никъде не съм казала, че след секс без да се измия ще се юрна да се возя в трамвай Peace тук е момента и да уточним по кое време на деня правим секс Joy, защото има значение ... за миенето след това!!!!

лелей, това дабъл rr на Аурора направо като съскане, бе Mr. Green
споко бе, няма да си драпаме сутиените сега за едно къпане. лошо няма кой кога и дали го прави, стига да не се засичаме и да не си пречим Peace
ти си била разбрана бе, противно на очакванията ми Wink, а колкото до дабъл rr-а не е съскане, просто след секс не си измих очите и май ми е замъглено зрението!!! Peace

# 143
Явно има хора които не си взимат душ.Най-малкото е да си измиеш ръцете PeaceНе мога да си помисля как ще си пипна детенцето след това.Направо ми се струва гадно

Душа е задължителен!
А в градския транспорт има мнооого дами, които имат нужда от него, не са само мъжете:oops:

# 144
  • Мнения: X
Тая тема започна да заприличва на оная за праните гащи на мъжете, щом пак се спрягат насрани и мити/немити задници  Joy

# 145
  • Мнения: 1 258
mucinka съгласна съм  с теб.с двете ръце и двата крака съм за душ след секс Mr. Green

# 146
  • София
  • Мнения: 90
Искате ли да пусна една тема "Къпете ли се след секс" за да спрем да спамим темата на момичето?!

# 147
  • Мнения: 2 229
Искате ли да пусна една тема "Къпете ли се след секс" за да спрем да спамим темата на момичето?!

Пусни, пусни, ще набере 30 страници за нула време. Twisted Evil

# 148
  • София
  • Мнения: 3 880
Искате ли да пусна една тема "Къпете ли се след секс" за да спрем да спамим темата на момичето?!

то пък тази тема си е достатъчно идиотска, че да си струва да я оспами човек Mr. Green

# 149
  • Мнения: 2 185
След всичко прочетено, предлагам официално да се забрани и сексът по време на бременност, особено в късна такава...ще вземе да се травмира бебето  Naughty .

# 150
  • Мнения: 2 807
Мили момичета, бях решила да не пиша повече тук, но не мога да не ви подсетя и каква точно беше темата...

Така говорейки и обсъждайки някои мами, явно споделили мнението си с ръка на сърцето, изглеждате все едно не сте правили секс от доста време  Rolling Eyes
Или е било просто секс, а не любов...

Няма как една обичана и задоволена жена да се заяжда... с непозната дори...
Това е мое мнение и имам право да го споделя, нали?  Wink

Не мислите ли, че държанието ви е повече от обидно?!


п.п. Извинявам се за отклонението...

# 151
  • Мнения: 376
Момичета, моля ви нека някои да извести модератора за желанието ми да заклиуча тази тема. Опитох се да пусна лично съобщение на Дивиана, но тя ги е забранила. Моля ви даите съвети как да я заклиуча. Това вече не е дискусия, а наистина само плюене и обиждане.

# 152
  • Мнения: 958
За хигиената ли е темата, или за секса пред бебето  newsm78
По въпроса, от темите в ДиС, стигам до извода, че няма нищо лошо, мама и тати, да щъкат дибидюс голи пред детето, независимо на каква възраст е, да наричат половите органи с истинските им имена, още докато детето е на около годинка, да си облекчават физиологичните нужди на отворена врата, обаче секса е нещо много долно, мръсно и тайно  newsm78

Да правили сме секс, докато е спяло детето, първо защото нямаше къде другаде, живеехме с родителите. Второ, защото когато ти дойде музата, в ранни зори или през ноща, ако хукнеш да търсиш подходящо място, за реализиране на замисъла, най-вероятно да го провалиш. И трето...ами така се е случило. Ако малката се беше събудила, надали щеше да се травмира, защото звуците, които издаваме при секс, са по скоро нежни, отколкото квичащи. Пъки през ноща на тъмно, едно сънено дете, надали може да различи кой върху кого е.  newsm78
Едно уточнение, повече бих се стресирала, ако знам че родителите ми не правят секс, от колкото ако ги видя да правят.  Peace

# 153
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт