Кажете ми е-магазин за поръчка на Колактив или Коластра?

  • 1 255
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 450
Искам да поръчам за дъщеря ми Колактив или Коластра, но не намирам е- магазин. На  тези  адреси, които намерих, трябва да се ходи на място да се вземе.

# 1
  • Мнения: 56
Ами аз лично не съм чувала за е-магазин,който да ги предлага.Купувам си ги от представител на Аквасорс.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 450
Намерих, само не знам цените как са- дали са същите, като при дистрибутора или са завишени?Някой ако знае има ли разлика в цените, моля да ми каже.

http://www.royal-sense.com/objects.php?cid=16

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте, писна ми да гледам и да слушам за тази коастра или т.н Колактив на Аквасорс. Жена ми ме побърка. Забравих да ви кажа че аз съм таткото на Йоанна и работя в сферата на търговията с медикамети. Трябва да ви кажа че коластрата си е коластра. ОК, но фирмата която я представлява.....нещо не ме кефи, не смятате ли че е малко демо версия. Някакъв си мулти левъл маркет;... глупости на търкалета всеки я препродава на различна цена, за да може някой, който те е поканил да лапа от теб. Доста голяма пирамидка се оказа май. Има един тарикат някакъв  си там Найденов, който стои май, най- отгоре и дърпа конците, даже им организира обучения като им везема само по 10 лева за участие. Та, днес учатниците са 20 x10 лв. на човк, мулти левъл маркета обаче бачка и на следваото събиране вече хората които дават x 10 лв. вече не са 20, а всеки от тях е докарал по още 20 кето този път не е 20 x 10 лв. ами са 20 x 20 x 10лв. А бе хитро измислено като цяло. Но евала на човека, сетил се направил го. В интерес на истината това не е негова идея, едно време беше с прахосмукачки "рембоу" после с козметика и т.н, но нали знаете кои са повече от китайците .........Simple Smile само балъците Simple Smile.Докато я открия, хем съм в бранша ми се разказа играта. Ок в крайна сметка я намерих за 87лева. Започнах да я давам на детето си което е на  2,8 годинки. Оказа се, появи се  неприятна кашлица м/у 2и3 часа посред нощ. Водих я при лекар ; каза нищо и няма. Повтори се няколко дена под ред, решихме че е алергия. 2седмици давахме на детето Aerius syr. по рецепта против алергии.  Ами да, оказа се че е алергия към белтък. Това често се случва при децата. Няма лошо коластрата си е коластра но не и на фирма Аквасор а на други много по читави фирми не ги цетирам за да не решат че е реклама. Името на Аквасорс го казах, за да предпазя многото майки, които първо ще се набутат от към пари защото бите могли да сия закупите с поне 20лв надолу от тази цена и второ в случай че детенцето еи започне да кашля имайте го в прдвид. ЗА повче подробности пишете ми на имайл kosturkov@abv.bg  Обръщам внимание и на админите на сайта, това съобщение да бъде побликувано въпреки имената в него. Всичко е все пак за децата ни и това е начин майките да се прдпазят. Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт