Кремове за отслабване и антицелулитни - ефект или вреда?

  • 19 326
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Тъкмо смятах да пускам тема за кремовете за отслабване - да видим опита на пишештите тук и реших да проверя в Интернет дали е писано нещо по темата. Попаднах на една тема от този форум, която сте обсъждали миналата година - казва се Крем Дева срещу целулит - спукани капиляри. Много хора се оплакват, че от този крем им се спуквали капилярите на краката. А тъкмо смятах да го купя! Да обменим опит, колко от вас са ползвали кремове за отслабване и с какъв ефект и колко са пострадали и как от разните му кремове срещу целулит и от тези за отслабване.

# 1
  • Мнения: 9 074
От продуктите на Дева (розова и зелена опаковка) не съм получавала странични ефекти, но помня че в темата за Дева имаше доста оплаквания за спукани капиляри.
От всичко, което съм ползвала за смъкване на някакви сантиметри или целулит, от Дева съм най-доволна Laughing Особено розовата. Мерила съм се с метър и наистина се топят обиколки, разбира се в съчетание със тренировки (малки) и хранене. Но помня, че имаше доволни, които просто се мажеха, значи ефект наистина има.
От прехвалената Леокрема ефект не видях, поне не особен...
Друг е въпросът доколко са полезни съставките - активните такива са гуарана, кофеин, общо взето нищо стряскащо. От "кухнята" знам, че рецептата, по която е правена Девата е директно копирана от Виши. Това съм го писала и в темата за Дева Слим Simple Smile
Общо взето, ефект против целулит има масажирането с утайка от кафе, което пак си е кофеин, но в натурален вариант.


# 2
  • Мнения: 2 448
Никога не съм имала някакви странични нежелани ефекти от подобна козметика. Е, и ефекта не е бил поразителен, но това е друга тема.
Но не съм ползвала на Дева, само по скъпа медицинска козметика, като най доволна бях от LIERAC.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 132
И аз се мажех с Дева Слим преди време. Даже ми се струваше, че има ефект, но местата където го мажех станаха на малки , червени, сърбящи пъпчици на третата седмица.

# 4
  • Мнения: 111
Искам да поясня, че говорим не само за Дева, но и за всички продукти за отслабване или антицелулитни, които са довели до лоши последици за кожата. В темата за Дева от миналата година някой споменава, че знае "от кухнята", че рецептата за антицелулитния крем на Дева е копирана от този вид крем на Виши. Ако е така, може би и от крема на Виши се образуват такива дефекти по кожата. Вие използвали ли сте антицелулитния на Виши и имали ли сте някакви проблеми с него?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 765
Не съм забелязвала никога странични нежелани ефекти от антицелулитните лосиони, само добри резултати.  Crazy
Най- доволна съм от лосионите на Biotherm.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 586
И аз не съм забелязала странични ефекти до сега,ползвала съм няколко марки,Дева не съм, доволна съм от Лореал,Галеник и LIERAC.

# 7
  • Мнения: 2 448
Вие използвали ли сте антицелулитния на Виши и имали ли сте някакви проблеми с него?

Ами така ще кажат от Дева, ами, копирали от Виши, дрън, дрън. Използвала съм на Виши два различни продукта в тази насока и не съм имала никакви проблеми. Както казах по горе, от Lierac съм по доволна, може би защото се комбинираше нанасянето с масаж , а при Виши само мажеш и се подчертава, че масаж, не е необходим. Кожата наистина се поизглажда, но отслабващия ефект е по малък. Но странични ефекти не съм имала.

Дева съм ползвала много малко на края на бременността си против стрии, защото ми свърши специализирания крем и за десетина дни не си струваше да дам 40 лв за нова опаковка, при положение, че не ми се бяха появили никакви стрии по корема. Не мога да кажа, че съм имала проблем с Девата, но миризмата не ми допадна и консистенцията неприятна като чувство за кожата, но петна или нещо друго не съм получила. Пък за нещо общо между Дева и Виши изобщо не може да се говори.

# 8
  • Мнения: 111
Иначе този за стрии на Дева и хубав и сега го ползвам. Смятах да взема и от този за целулит, но като прочетох за спуканите капиляри, се отказах.

# 9
  • Мнения: 2 448
Иначе този за стрии на Дева и хубав и сега го ползвам. Смятах да взема и от този за целулит, но като прочетох за спуканите капиляри, се отказах.

Ако този на Дева за стрии ти се вижда хубав на Виши трябва да го категоризираш като божествен.  Laughing

# 10
  • Мнения: 9 074
Пасинет - информацията ми е съвсем неофициална, от човек който е вътре в производството, никой не парадира с реклами и не бие тъпан, че видиш ли, Дева били като Виши Laughing Много ясно, че сигурно в пъти надминава качеството, може би точно защото е Виши, не се получават странични ефекти.
Но факт е и това, че не при всеки се получава това, както и че много жени са алергични и се обриват от бяла козметика за по 100 лв...

# 11
  • Мнения: 1 434
Определено ефект има  позлвала съм доста видове марки  Виши,Лиерак,Биотерм   и др  ..както и по евтините  като Венъс  ,Леокрема има ефект стига да си постоянен  сутрин  и вечер всеки ден  мазане  Laughing Разбира се с хранителен режим и спорт кожата е  гладка   целулита изчезва...Гледката определено е по приятна за окото  Flutter

# 12
  • Мнения: 2 803
Много пъти съм го ползвала, но нямам странични проблеми.

# 13
  • Мнения: 3 830
Много ми е смешно, когато жени хапват солидно и после очакват някакви кремове да им топят сланините.
Глупаво е. Crazy
Вместо да се ограничават в плюскането, те мажат ли мажат кремове... сакън!

# 14
  • Мнения: 2 448
Много ми е смешно, когато жени хапват солидно и после очакват някакви кремове да им топят сланините.
Глупаво е. Crazy
Вместо да се ограничават в плюскането, те мажат ли мажат кремове... сакън!


Едва ли някой би си дал парите при това положение. Това е по скоро за заглаждане на кожата. 
Ограничаването на храната и мазането с крем не си пречат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт