Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
В градината беше записан на всичко - английкси, танци, плуване и вече не помня какво. Да го видя в какво го бива и какво му харесва.
Преди два месеца го записахме на плуване, индивидуални тренировки, много му харесва.

# 16
  • Мнения: 822
И според мен плуването е страхотен вариант и мисля от тази година вече да запишем. Освен това и на пиано, ако има желание и интерес разбира се. А дъщеричката ми е още мъничка, но балета е много хубава перспектива за нея. Също плуването и английският!

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
И на мен ми се струва рано, ако е в организация, където има повече по-големи деца. Ако е нещо, което е специално организирано за 4-годишни ще е добре, но колко ли такива занимания има? На децата им е нужно да достигнат някаква физическа и психическа зрялост, за да могат да се справят с натоварване, разчетено за деца на по 6-7 години. Дори 5-годишните са доста по-напред от 4-годишните като израстване.

# 18
  • Мнения: 717
още веднага като почна детска го записах на танци, после сам каза, че иска футбол и сега сме и на футбол. мисля догодина, пролетта, да го запиша и на плуване.

# 19
  • Мнения: 2 479
Marina M, има ли футбол за толкова малки деца?

# 20
  • София
  • Мнения: 13 203
Дъщеря ми ходи от 4 годишна в куклен театър "Зорница" в двореца на децата  Wink Това е единственото мероприятие дето не й е скучно. Танците ги бойкотираше като се държеше невъзпитано. Същото се случи и в една фолклорна група. В театъра ходи и играе в захлас, но тя има талант просто за това и й е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт