цикъл или зацапване?

  • 2 373
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Момичета вече се побърквам и затова бързам да ви пиша.Писала съм и в др теми,но сега ще си позволя да пусна нова. Закъсняваше ми 15 дни(по принцип си ми закъснява доста) и днес ми дойде едно кафеникаво течение,но не усещам никаква болка или неразположение,а като цяло на мен ми идва със зверска болка и ми тръгва изведнъж,а сега си се точи лека полека.... Как мислите дали е  възможно д аима нещо? Последно сме правили секс преди 25 дни и надали е закрепване на яйцеклетката толкова късно.Забравих да кажа и че на 2 дни закъснение теста беше отирцателен.

# 1
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙ МОЯ СЪВЕТ Е ДА СИ НАПРАЕИШ ОЩЕ ЕДИН ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ,ПРИ НЯКОИ Е НЕОБХОДИМО ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ  ДА ОТЧЕТЕ БРЕМЕНОСТ .ИМАМ ЕДНА ПРИЯТЕЛКА НА КОЯТО И ЗАКЪСНЯ И ПЪРВИЯ ТЕСТ КОИТО НАПРАВИ СЛЕД ТРЕТИЯ ДЕН БЕШЕ ОТРИЦАТЕЛЕН НО СЛЕД ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА СЕ ОКАЗА ЧЕ ЩЕ СИ ИМА БЕБЧЕ, АКО НАИСТИНА СИ МНОГО ПРИТЕСНЕНА НЯМА ДА ТИ НАВРЕДИ ДА СЕ КОНСУЛТИРАШ С ЛЕКАР

# 2
  • Мнения: 127
Благодаря ти,мисля да видя как ще съм до утре и ако съм по същия начин ще направя още един тест,защото толкова слабо течение без болка е нетипично за мен.Ако се окаже ,че съм бременна няма да има по щастлив човек от мен  Praynig

# 3
  • Мнения: 3 294
Направи още един тест , с такова закъснение би трябвало да отчете , може да се консултираш и с гинеколог . Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 127
току що си направих пак тест и пак е отрицателен  Cry

# 5
Не искам да те плаша, но миналия месец една приятелка беше така и се оказа че е задържала фоликула.
А БТ колко ти е?Мепиш ри я?

# 6
  • Мнения: 127
не не я меря,а какво ако съм задтржала фоликул? Thinking Какво ще рече това?

# 7
  • Мнения: 93
Ами 15 дни са доста голямо закьснение, защо не отидеш на док. и от каде това тьрпение,аз няма да мога да издьржа  Laughing
Успех...

# 8
  • Мнения: 975
Направи утре сутрин тест и отивай на доктор.Успех.

# 9
  • Мнения: 127
Ами не отивам на док защото с това течение сега какво да ме гледат,а пък търпението идва от там че преди месец пак ми закъсня с около 19 дни и нямаше нищо,но пък такова прецапване все едно ми свършва до сега не съм имала ,идвало си ми е с ряз винаги .А да така мислЯ ДА направя,утр етест сутринта пак и ще му мисля какво да правя и кога ... Whistling

# 10
  • Мнения: 127
Тази сутрин направих тест с пъвата урина отново е отрицателен.А те4ението си ми спря още вчера на обед!Сега кога да го чакам цикъла ми хич не ми е ясно  #2gunfire

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 332
VNM , отиди на лекар !!!
Няма значение с течение или без....те са лекари.
При мен беше почти същото и сглупих да не ида на лекар.Закъсня ми две седмици и нищо -отрицателен тест.след още една седмица положителен,зацапване ...и през нощта адски болки...Отложих ходенето на лекар ,защото как с това зацапване.След още един ден изхвърлих бебето...
Лекарката ме направи на нищо...
Те са за това ,кървене ,зацапване каквото и да е,отиди  Naughty

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре отиди на лекар

# 13
  • Мнения: 2 960
Направи още един тест , с такова закъснение би трябвало да отчете , може да се консултираш и с гинеколог . Успех  Hug
Peace

# 14
Може да се дължи и на кисти . Но най-добре е да отидеш на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт