моля за съвет

  • 733
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Закаснява ми вече 2 седмици и половина и преди 1 седмица си направих тест и беше положителен  Grinning  Студентка съм в Плевен и се чудя кои лекар да следи бременноста ми.Мисля да отида до мед.център Хера да потвърдят бременнооста,но знам че те не работят с НЗОК и се чудех колко пари ще ми излезе всичко около раждането.Моля ви ако някои е от Плевен да ми помогне  Confused





Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 13:26 от vili pili

# 1
  • Мнения: 9 973
виж попитай в отчетните по градове за град Плевен

# 2
  • Мнения: 9 429
Здравей,не съм от Плевен,но мога да ти препоръчам Бързашки.

# 3
  • Мнения: 645
аз мога да ти препоръчам Маркова,но тя пък не работи с здравната каса,може да идеш в Авис Медика там има добри специалисти като Славов и Божинова,успех и честито!

# 4
  • Мнения: 9 429
desisladka за Славов ще се съглася с теб,но за Божинова,не мога да те подкрепя.Наложи ми се да отида на лекар и улучих нея.Не искам да ти казвам за какво отношение ставаше на въпрос.

# 5
  • Мнения: 645
   cecii може и  да си права ,за Божинова аз съм била нейна пациентка в рискова бременност и съм доволна от нея като специалист и отношението и беше съвсем нормално,пък и отношение към пациент и практика като специалист няма база за сравнение!

# 6
  • Мнения: 30
Здравей vili pili. Честито за пракрасната новина!  Аз съм от Плевен, но живея в София. Наложи се да потърся д-р Аспарух Георгиев в Плевен, защото имах проблемна бременност. Той е най-добрият в Плевен, но може би не работи със ЗК, защото аз ходих в частния му кабинет. Аз мисля, че си струва парите (мога да ти кажа, че изобщо не е кожодер!!!) и единствено на него вярвам. Ако искаш той да ти следи бременността, ми пиши на лични и ще ти пратя телефона на частния му кабинет.

# 7
  • Мнения: 2 807
vili pili, ЧеСтИтО!   bouquet  bouquet  bouquet
Това е една прекрасна новина и не можах да се сдържа да не те поздравя!  Hug

Лека, усмихната и безпроблемна бременност желая!  Hug

# 8
  • Мнения: 1 172
 vili pili , поздравления и от мен! Пожелавам ти лека и приятна бременност!
За АГ специалист в Плевен аз препоръчвам д-р Бързашки! Писала съм в много теми за него и колко съм възхитена от работата му,затова тук няма да се отпускам в коментари. Не знам обаче по въпроса с ЗК как стоятнещата.Но да ти кажа,аз си плащах всеки преглед и изследване и след раждането седнах един ден да сумирам цифрите от всички касови бележки,вкл. и от лекарствата и установих,че ми е струвало общо под 1000лв,като имаш предвид,че в началото имах проблеми,правех и специфични изследвания и пих някои лекарства,което "оскъпява" допълнително бремеността.Според мен си струва да посещаваш добър специалист на частно,за да си спокойна за бебето и за себе си,защото обективно ЗК покрива много малка част от нужните прегледи и изследвания през бремеността.

Успех и честито!

Общи условия

Активация на акаунт