Как да помогна на приятеля ми

  • 2 112
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 620
Така е iskrena благодаря за подкрепата , но отностно това  че  ме яд ,че  не съм  на нейно място  напротив въобще не искам да съм аз имам страхотна работа  и  страхотен приятел  ,който наистина ме  обича  докато  при  тях  нещата са  вече  по  бизнес  няма  любов ами  по задължение , между другото на нея  и се изневерява  почти  редовно  ,защото  съдружника  обича  да си  пийва  и хоцка  но тя не го е усетила  все  още .

# 16
  • София
  • Мнения: 8 932
Така е iskrena благодаря за подкрепата , но отностно това  че  ме яд ,че  не съм  на нейно място  напротив въобще не искам да съм аз имам страхотна работа  и  страхотен приятел  ,който наистина ме  обича  докато  при  тях  нещата са  вече  по  бизнес  няма  любов ами  по задължение , между другото на нея  и се изневерява  почти  редовно  ,защото  съдружника  обича  да си  пийва  и хоцка  но тя не го е усетила  все  още .
Е стига де, противоречиш си. Ако не е любов, вече да я е изритал. Ако му е толкова важна за биснеса, значи не я държи заради това, че му е любовница.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Така е iskrena благодаря за подкрепата , но отностно това  че  ме яд ,че  не съм  на нейно място  напротив въобще не искам да съм аз имам страхотна работа  и  страхотен приятел  ,който наистина ме  обича  докато  при  тях  нещата са  вече  по  бизнес  няма  любов ами  по задължение , между другото на нея  и се изневерява  почти  редовно  ,защото  съдружника  обича  да си  пийва  и хоцка  но тя не го е усетила  все  още .

А ти всъщност, наясно ли си въобще с цялата ситуация? Пишеш едно, после друго... Хем приятелката проблемна, после и сътрудника и той не е цвете за мирисане... А твоя проблем какъв е! А и четеш избирателно, само това което ти е угодно! Значи знаеш сама решението на проблема!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 620
ох  ами как ти кажа  той я оставя  на обекта  а той  си  опъва ......  по цял  ден

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 620
ами  да  те и двама да са за наказване 

# 20
  • Мнения: 2 111
С питане по форумите надали ще му помогнеш много. По-добре намери добър юрист и се консултирайте с него.

# 21
  • Мнения: 596
отвори и очите че прятелят и ходи по други и гледай какво става като се изпокарат  Laughing

# 22
  • Мнения: 114
как да му помогнеш ли?като не му пречиш!!!
след като е станал на толкова години(предполага се и с житейски опит за самостоятелен бизнес) и не е разбрал сам, че с приятели бизнес не се прави- оставяш го да си получи житейския урок и напред от дъното(дано не се стигне до там).
ти стой на страна,защото накрая ти ще си потърпевшата и лошата

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 620
marsie тогава  вече  ще  стане  панаира  ,но  тя ще  разбере  рано  или късно 

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 620
между  другото трябва  да сме над  нещата  такива  дребни  душици  да ни  създават  проблеми  та  това  проблеми  ли са рано или  късно  всичко  си  идва  на мястото  важното  е да сме живи  и здрави хората  какви проблеми  имат с болести  и какви  ли  не трагедии а аз  съм седнала  да се жалвам тука заради една  дива селянка майната  и.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
Ти сама май си отговори на въпроса!  Peace

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Какво не разбра? Хайде, за да ти стане по-лесно.

между  другото трябва  да сме над  нещата  такива  дребни  душици  да ни  създават  проблеми  та  това  проблеми  ли са рано или  късно  всичко  си  идва  на мястото  важното  е да сме живи  и здрави хората  какви проблеми  имат с болести  и какви  ли  не трагедии а аз  съм седнала  да се жалвам тука заради една  дива селянка майната  и.

Ето го, твоя отговор на въпроса ти, как да помогнеш на приателя си.
Бъди над нещата! Има много по сериозни проблеми! Рано или късно всичко си идва на мястото! Няма смисъл да се жалваш тук заради една дива селянка!

Сега разбра ли ме? Това са твойте думи! Ти сама си отговори!  Peace

# 28

Общи условия

Активация на акаунт