Бременна в училище

  • 15 615
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
Гледам тука Рийба. Искат да я изгонят, но нямат право. Преди време гледах и някакъв австралийски филм. Ходеше си бременна на у-ще. Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 4 916
По мое време, ако някоя гимназистка забременееше, задължително я местеха във вечерно училище. Имах съседка, която се кри, за да завърши редовно, а не вечерно. Не знам как е сега.
А коя е Рийба?

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Какво е Рийба?  Rolling Eyes

# 3
# 4
  • Мнения: 12 648
Сериал - по GTV.

# 5
  • Мнения: 1 479
Слаб родителски контрол.

# 6
  • Мнения: 7 947
Е какво да мисля, то бременната да му мисли  Joy
Аз лично не виждам нищо лошо, нито срамно.

# 7
  • Мнения: 830
Аз завърших бременна ама университета  Crazy а се дипломирах с бебе на 2 годинки, див купон ви казвам Mr. Green
тоз сериал иначе не съм го гледала..

# 8
  • Мнения: 3 521
Имах бременна съученичка и много добра приятелка. Юни месец си направи класните по всички предмети, на 20 Септември роди момченце и изкара първият срок във вечерното, после спря да кърми бебето и втория срок си завърши с нас съвсем редовно.
Годината беше 98ма.
хубавото е, че когато тя забремена комай целият клас започна да взима Силест Rolling Eyes.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Не виждам никакъв проблем да ходи бременна на училище. Станалото - станало. Няма никаква логика момичето да бъде наказано с преместване или изключване от училище. Това не е никакво дисциплинарно нарушение, защото не помня накъде в правилниците да е написано, че не може бременни да ходят на училище.

# 10
  • Мнения: 213
Мисля, че само семейните ги местят вечерно задължително.

# 11
  • Мнения: 4 585

Дали има долна възръстова граница за поставяне ня спирала?
А татковците да зареждаме със Дурекс синовете си.

# 12
  • Мнения: 984
Дванадесет - тринадесет годинки, Волфи.

# 13
  • Мнения: 2 229
Ако момичето има здрава психика да понесе подмятанията, подигравките и обсъжданията - да ходи, не мисля, че има наредба, която да й забрани. newsm78
Съвсем различно е да си бременна в училище и в университета, нищо общо няма. Peace Crazy
В моето училище и в училищата на познати е нямало такива изцепки. Thinking

# 14
  • Мнения: 2 381
В моето училище и в училищата на познати е нямало такива изцепки. Thinking

чак пък изцепка  Tired

16 годишна от моето училище се самоуби, когато бях за първа година там. Заради бременност.
По- добре бременна в училище, отколкото неграмотна майка.
Не бих съдила нито родители, нито подрастващи в подобни случаи.

Общи условия

Активация на акаунт