Розов Хип

  • 7 988
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Педиатрите много често се презастраховат и препоръчват и на здрави бебета да пият хипоалергичните млека.  Peace Поне при нас беше така. Бяхме на НАН ХА и меко казано е отврат.
много съм доволна от розовия ХИП. По-гъст е , но е много вкусен. Мирише на ванилия и е леко сладък. Препоръчват го на бебета ,които нямат апетит или имат рефлукс.
Проблемът е ,че не навсякъде го има.
Успех в храненето  Peace

# 16
  • Мнения: 1 546
Аз започнах с Фризо, смених с НАН, дъщеря ми получи запек и на своя глава смених за 3ти път с розов ХИПП. Стомахчето й се регулира идеално. Малко имах проблем докато му хвана цаката как да го разтварям добре, но вече съм спец. Wink

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Препоръчвам да се ползва розовия Хипп, защото спомага за правилното функциониране на стомашно-чревния тракт при бебетата, тъй като съдържа пробиотици, а те са необходими при храносмилането.


подкрепям с две ръце
от раждането беше на НАН, после след 6м. пробвахме с НАН2, но не го искаше и минахме на розов ХИП2, взимала съм и ХИП3 за след 8-ми месец, но рядко се открива и ще караме на 2  Peace

# 18
  • Мнения: 17
Ние сме на розов ХИПП и съм много доволна, нямам никакъв проблем с разтварянето. Понася се много добре от бебчо и си ака чудна жълта каша 1-2 пъти на ден.

# 19
  • Мнения: 2 334
Ние сме на розов ХИПП и съм много доволна, нямам никакъв проблем с разтварянето. Понася се много добре от бебчо и си ака чудна жълта каша 1-2 пъти на ден.

И при нас е така Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4
Малко след като ни изписаха от болницата ми спря кърмата  и преминахме на АМ. Взех и Нутрилон,но от него много се запичаше. По 7-8 дни не акаше и педито ни препоръча розовия Хип с пробиотици. И стана чудо Grinning. Наистина е по гъсто млекото,но малката го усвоява добре и резултата е - акане всеки ден. Много съм доволна Wink

# 21
  • Мнения: 36
Изключително съм недоволна и от розовия и от синия HIPP. Когато ни изписаха от болницата нямах кърма и започнахме директно със синия  HIPP- запечени до полуда.Изпаднали в тази ситуация и виждайки как детето ми се мъчи,се принудих да премина на розовия HIPP,всичко вървеше нормално докато 1 ден детето не се скъса от рев ,като имаше постоянни присвивания в стомахчето. Принудихме се с мъжа ми да го заведем по спешност  на лекар.Оказа се : увеличена перисталтика+разстройство и да сме подготвени за евентуално приемане в болница.
Принудих се пак да сменя храната.Сега сме на Лактана Био1 и съм невероятно доволна !

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 260
На нас ни изписаха НАН ха защото бебето се разкашля. В последствие се оказа че било настинка и е нямало нужда да сменям млеката. Тези педиатри за щяло и нещяло изписват противоалергични млека. Незнам за другите, но този НАН беше адски гаден, щом и моя лакомник му се мръщеше ....

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
хм след като коки отказа да се кърми, бях започнала да му давам по малко АМ добавка. педиатърката беше предписала нутрилон или розов хип, но аз не се обърках и вместо нутрилон взех розов хип.
както се казва, щастлива "грешка"- коки не е имал и секунда проблем с това мляко- нито запек, нито разстройство, нито повръщане- веднага го прие и всичко беше наред.
нормално е не всички деца да се повлияват добре от една и съща марка мляко, така че след съвет с педиатъра се насочете към вашето АМ Peace

# 24
  • Мнения: 307
Давала съм на сина ми от розовия Хипп, много хубаво мляко е. Сега е на Лактана Био 3 и пак съм доволна.

Моят съвет е да отидеш при педиатъра на детето и да се посъветваш с нея кое мляко е по-добро за твоето дете. Смятам, че не е редно здраво дете да пие хипоалергенно мляко. А и е факт, че повечето лекари изписват Фризо, не знам поради каква причина.

Синът ми много повръщаше до една годинка, и тогава пиеше Милумил. Може и твоето бебе да има такъв проблем. Но все пак трябва да направите една визитация на личния лекар с бебо.
Колко е голямо бебенцето все пак?

# 25
  • Мнения: 556
Повръщането беше само първия ден,вече от 1м(или повече)сме с розовия Хип и нямам никакви оплаквания,доволна съм от него.Много го харесва малкия,аз също,коремчето му се оправи и вече ака всеки ден,без напъни като преди.Споделих на консултацията с педиатърката,че сменила млякото,каза че ако всичко е наред и няма проблеми,да продължавам с Хипа.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 260
радвам се че бебчето ти се е оправило  baby_neutral
И ние минахме на розовия Хип, но и това мляко като другите не на засища. Яде по 220 готов разствор и след 3 часа пак е гладен  Shocked  Някой имал ли е такав проблем и как се справихте?
Почнах да му давам кашички и пюрета.

# 27
  • Мнения: 284
...но и това мляко като другите не на засища. Яде по 220 готов разствор и след 3 часа пак е гладен  Shocked  ....
3ч. са напълно нормална пауза  Peace ,моя син,въпреки че е на близо 10м. все още си хапва през 3ч.
И според мен все още е рано да го захранваш,но това е друга тема...

# 28
  • Мнения: 556
Явно при всяко дете си е различно.Иванчо изпива по 140-160мл и си го засища,дори нощем прави 5 часова пауза  Simple Smile

# 29
  • България
  • Мнения: 457
Ние също бяхме на Фризо ХА и го сменихме с Лактана био,но ни запече страшно много,явно не му понесе и след това смених с Розов Хип.Сега сме с него и нямаме проблем даже и запека ни мина.Доволна съм. Peace

Общи условия

Активация на акаунт