как бихте постъпили?

  • 977
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Синът ми е почти на 16 години.Днес разбрах,че негов приятел има обратни наклонности.
Не е просто клюка,а долових част от караницата им преди час,притиснах сина ми и той 'изплю камъчето'.Вчера се возили с мотопед ,и въпросното момче го обарвало.Синът ми е решил че е неволно,но като му предложил да се отбият някъде,направо го е докарал до стрес.На тази възраст се експирементира,и съм притеснена.Много добре знам че за хората съдим по делата им ,не по сексуалната им ориентация,и ако бяха по на 25 примерно,вече сексуално ориентирани,изобщо нямаше да ми дреме с кой спи един от добрите му приятели.Но те са само на 16

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
Днешното поколение на 16 години не са чак толкова боси по темата за сексуалната ориентация и за секса изобщо! Детето ти не е никак малко за да може само да прецени, кое за него е лошо и кое не. Сама казваш, че е изпаднал в стрес, значи не му е било приятно това, което се е случило. Нека поговори с приятела си за това. Поговори и ти със сина си за случилото се. Не го притискай, имай търпение към него- 16 години е една сложна възраст!

# 2
  • Мнения: 51
ЗДР! Stop
Много грешиш,че ако са на 25 са вече ориентирани!Няма да влизам в подробности:седни и поговори с него,но не показвай с нищо,че си възмутена!Подпитай го дали му е харесало и как би постъпил ако е така и тогава търси помощ,докато е рано още,а не като стане на 25 и нагоре....Нормално е да е в шок!Страхът от това да се окаже с етикет го е шокирало....
Преди година започнах втора работа и се оказах в гилдията на точно такъв сорт хора!На мен ми бе трудно да го превъзмогна,камо ли на 16 годишен и то от мъжки пол..
Желая Ви всичко да се нареди според очакванията!!УСПЕХ!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Първо сигурно много ще се притесня. За собственото си дете, естествено. Но както са казали момичетата, ако не веднага, то след 2-3 дена го подпитай отново. Или направо поговори открито с него. Дали е забелязал това по-рано? Говорили ли са си по темата те двамата? Споделял ли му е интимни неща? Как е реагирало твоето момче? Притеснява ли го нещо?

Успех, мила! Дано са напразни терзания. Hug

Общи условия

Активация на акаунт