Куриере де ла Форум

  • 2 406
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
  Научавате всичко от форума, нали? От най-актуалните събития, до най-дъртите и зловещи клюки. Тук има почва както за всекидневни новини, рубрики и прегледи на печата, така и за по-задълбочени анализи, профилирани статии и обзорни репортажи от всички точки на страната. Бъдете репортери. Бъдете фоторепортери. Бъдете разследващи журналисти. Бъдете финансови анализатори. Бъдете Кари Брадшоу.
  Можете да си измислите и рубрика. Ето например един много млад писател, с все още нестартирана кариера в голямата литература вече списва ежедневна рубрика в Споделете, правейки мониторинг на темите в Клюкарника. Осмелявам се да предложа на вниманието ви някои от тях -

Здравейте, набори, здравей и ти, Фараон Волф.
Не съм обобщавал отдавна, защото бях много зает с важни неща, знам, че се досещате какви. Наздраве!
Започвам, настървявайте се.

Пазара на труда в София, хиляди левове, милиони възможности. Всъщност Борис си търси оправдание да напусне жена си.

Глези ли ви мъжът до вас? Да, но само когато съпругът ми е в командировка, а това е доста рядко, мъка.

Албена Вулева гола пред парламента, шок и ужас на жълтите павета. Обругано народно събрание, плосък гъз, малки цици, кофти кожа...Нищо свято не остана. Борис пак не си купува списанието.

Заради прочетеното или написаното? Написаното, мноо ясно. Плюс цитатите с ника ни. Що за въпрос?!

Харесвате ли името си? Невероятните човешки способности, с времето, да приема и най-лошото, дори и да му захаресва. Добро утро, Стокхолм.

Таралеж скочил от 2-ри етаж. Друг път като каните Ерика на гости, да имате едно наум.

Вили Вуцов подал оставка. Мноо ясно, никой не може да се ебава с Бате Борисов, откъдето и да е/са той/те.

Какви сме искали да сме като малки? Големи. Но пък сега се вдетеняваме по форуми. Нема угодия.

Измамите по телефона и реакциите на полицията. Какво на полицията?!

Колко хора сте канили на кръщенето. Подкрепете ме, мъжът ми иска да пие в широк кръг, а чиниите ще мия после аз.

Любителски полети със самолет, къде? Моме, тук всички сме професионалисти, обиждаш ни с тая тема. Аматьорите имат фест в Ню-Йорк, но е септември или поне такива спомени имам.

До нови срещи, наздраве!



Здравейте, флори, фауни, алкохоли и други обикновенни дизайнери. Здравей и ти, дефлораторе Селиндж.
Знам, че знаете, че зная и няма да ви измъчвам. Нека обобщението започне сега!

Преглед на печата. От темата става ясно, че само Лиска и Кармацома четат жълтури, като втората го прави по неволя. Останалите са на Файненшъл таймс и Нешънъл джеографик в оригинал.

Пиши ми на ЛС. Дренкини страдания поради неполучаване на отговор на нейно ЛС до неизвестно кой и с неизвестно съдържание. Няма интрига. Темата навърта 200 стр. И нито една гола снимка. Мъка.

Защо се наказваме така? Не, темата не е садо – мазо. Жалко.

Ден , без изхарчен лев, въможно ли било? Естественно. Никога ли не си била арестувана? И не са те забравили заключена с белезници за рамката на леглото? Колко странно...

Копи/пейст. Нещо като – как мислите, кой-кого го кефи и дали по постовете му разбирате за това? Никой не си признава. Всички сме индивидуалисти, разбира се.

Съседите и диктатът върху животът ни. Подписка, от която нищо не става ясно и всеки си дрънчи за собствените съседи. За сега снимки няма.

Евробоклуци нападат Каварна. Борис обяснява защо няма да отиде на техно фест. И си иска обратно полякините и чехкините. Нищо, че не се бръснеха.

Задръствания към Бургас, какво да правим? Хванете влак, но си вземете пожарогасител.

Завистта на хората. Методи за предпазване и борба с нея. Бременност за цвят, все пак сме в родителски форум.

Имотен балон, че и 2. Тема, в която тези, които имат, се надяват, че цените ще растат, а тези, които нямат, се надяват, е цените ще се сгромолясат. Вечна тема, нещо като за и против поп-фолка.

Разлики в заплатите. Анкета с цел прегрупиране и опознаване на съфорумката. Нископлатени професори и продавачки-милионерки. Битката между доброто и злото е вечна.

Толкова за сега. Айде хора, припявайте, че Мишон има нужда от възмута.
Наздраве!


Успех. Открийте таланта си. И да се разберем - няма заплащане.  Grinning

# 1
  • Мнения: 274
Пу първи!

ПП На ме ми се струва, че вчера се роди една любов  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 152
аз щом съм Фтори, вероятно съм секънд... хенд! Баси... пръждосвам се...  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 072
Заплю си клюкарската рубрика значи.  Grinning
Мислех, че ти ще си финансовия анализатор.

П.П. Сели, знаеш, че сърцето ми е само твое. Като направим притурка с обяви, ще купя цяла страница за да ти се обясня.  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 835
Браво Тони, браво български юнак! Кравичке, какво всъщност казваше....? Чакай, че толкова се заплеснах по Тончевите размисли, че забравих за какво беше темата. Сега пак ще прочета и ще пиша, ако не съм заспала де. Laughing
Обаче в Тони има потенциал, защо не пусне една рубрика във форума, дет викаш. "Задочни репортажи", примерно. Grinning Откога се чудя как да постигна това съвършенство, хем да не чета всички, че и целите теми, и пак да съм в час. Това ще ми даде възможност да осъществя отдавна лелеяната си мечта, да се включвам от раз на последната страница.

# 5
  • Мнения: 940
Размисли и страсти...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Летяща, идолопоклонничество и полигамия ли надушвам?
 

# 7
  • Мнения: 17 546
Крав, няма кой да ти повярва, че оценяваш само таланта на тончо Laughing който е безспорен, предвид анонсите му.
Много е голямо туй твое сърце... ех искам и моето да е такова Tired , ама... нъцки!

Аз, таково и секънд хенд няма да откажа... да чета Crazy Никс Hug

# 8
  • Мнения: 17 407
Кравич, не те ли е срам! Сельо, тони... Ай, спри се, де! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 072
Ивонска - "Третото око" - ясновидства и пророкува - моля, обяви час, в който ще правиш сеанс, за да си сложим чаша  вода и захар пред мониторите.

Балу - "Вещи съвети към многодетните"

Дренка - "Кажете от какво се оплаквате?"

Фащайте си рубриките и стига с тези жълтини.  Grinning Всичките са мои.

# 10
  • Мнения: 17 546
Балу - "Вещи съвети към многодетните"
И друго имам какво да кажа, ма не е за пред хора Mr. Green Blush

# 11
  • Мнения: 17 407
Лошо, Крав! Не се и опитвай. ТАзи тема трябваше да е на сопран,  не твоя Mr. Green

# 12
  • London, baby
  • Мнения: 800
Тончо, Тончоо. ОткраднАха ти темата.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 072
От обезлюдяването на Клюкарника се получава страшно ехо.  Кънти. Трябва да се измислят виртуални аналози на звукопоглъщащите стени в концертните зали.

# 14
  • Мнения: 3 423
Ами, освен да ви кажа прогнозите за времето.
Така и така знам какво ще е в България поне
седмица преди това. Ето, тук вали. И там ще.

Общи условия

Активация на акаунт