Няма причина, няма и бебе!

  • 4 733
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте мили момичета.
Има ли межу вас, които от дълго време опитват за бебе, правили са всички необходими иследвания проблем нямя, но и бебо не идва. Много ще се радвам, момичета които споделят моята съдба да се включат в темата. Какво правите от тук нататък? Предварително благодаря. newsm03 newsm51

# 1
  • Мнения: 9 063
Много трудно могат да се направят всички необходими изследвания и често след години мъки и лекари, се оказва, че нещо е пропуснато или пък си бил жертва на лекарска некомпетентност...
В другия случай, когато казват, че проблема е на "горния етаж" - сигурно е по-тежко, но пък историята е показала, че точно тези случай се радват на изненадваща и неочаквана бременност Simple Smile
Ти от кои случаи си?

# 2
  • Мнения: 98
Все още и аз незнам в коя група спадам.
Прави ли сме спермограма - перфектна, хламиидия - отрицателни, хормони в норма, цветна снимка - проходими тръби, тест за съвместимост - положителен останаха само имунологични и то другата седмица ще си ги пускам. Погледнато за сега проблем никъкъв, но човек не може понякога да престане да се притеснява и да се пита защо не идваи бебо newsm12. Божа работа.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Спермограмата в клиника по стерилитет ли я правихте или в обикновенна лаборатория?

Понякога спермограмите от обикновените лаборатории са грешни.

Направете разширена спермограма в клиника по стерилитет.

# 4
  • Мнения: 98
Спермограмата е правена в клиника по стерилитет. Преди две години също сме правили спермограма при д-р Александров - Варна и тогава беше ок.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пробвала ли си да правиш фоликуметрия в продължение на 3-4 месеца ?

# 6
  • Мнения: 98
И това съм го правила даже бях на стимулация с клостил, но този месец имам задържан фоликул и съм на Регулон.

# 7
  • Мнения: 1 248
Здравей аз съм така имам всички изследвания и мъжо също но бебе няма вече четири години и един месец Cry

# 8
  • Мнения: 1 085
Ох милички пожелавам ви скоро време да се похвалите с голямата новина че ставате мами.Това е ужасно да не можеш да забременееш и най вече да няма причина за това.Стискам палци и се моля за вас. Praynig

# 9
  • Мнения: 9 063
Djani, сигурно знаеш, че при такова положение трябва лекарят да е специалист по стерилитет и предполагам, че такъв посещаваш.
Тъй като ти предстои много важна част от изследванията - имунология - бих те посъветвала да пуснеш и генетични, тъй като мнго често проблемът се оказва именно там. Обикновенно, където ти вземат кръв, праща се по куриер до София, в Майчин дом, при проф. Кременски, а резултатите са готови до месец. Предполагам си говорила по този въпрос с доц.Конова..?
наистина май ви е останало само това, тъй като основните неща си ги направила, само не разбрах по принцип установила ли си редовна овулация?

# 10
  • Мнения: 98
Да овулация има, образувам и доминантен фоликул /22 мм/. Имунологичните ще ги правя във Варна в мед. център Надежда от там служебно ги пращат в Плевен, надявам се в най скоро време да имам някакви резултати.

# 11
  • Мнения: 98
Ral4e разбирам как се чувстваш, това чакане е ужасно.

# 12
  • Мнения: 9 063
Доказано ли е, че пукаш фоликулите?

настоявай за генетични, поне за пакет тромбофилия, щитовидна жлеза...

# 13
  • Мнения: 2 960
Ох милички пожелавам ви скоро време да се похвалите с голямата новина че ставате мами.Това е ужасно да не можеш да забременееш и най вече да няма причина за това.Стискам палци и се моля за вас. Praynig
дано  Praynig

# 14
  • Мнения: 98
Да предният месец имах образувани три фоликула два от които са се пукнали а третия задържал и за това този месец съм на Регулон, надявам се и той да се пукне преди да се превърне в някоя киста newsm53.

Общи условия

Активация на акаунт