школа - МАГНЕТ

  • 10 919
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
На един мои приятел детето ходеше на уроци там. Влезе във "Златарски" и сега е много доволно. Казаха само, че било голям зор по математика със домашните. Иначе всички било перфектно.  Heart Eyes  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Това нов метод за реклама ли е, да се оплаква от нещата, които правят добро впечатление? Хитро!

# 32
  • Мнения: 1
Искам да се обърна персонално към ,,Elina_", защото явно тя пише без да знае!!!  Laughing
 Твърдите , че нещата , които се преподават, са лесни и не са от полза? Също така казвате, че се учи само наизуст ? Тук съм, за да ви кажа, че грешите чудовищно.
 Сигурна съм, че мога да ви дам задача от тетрадката на сина ми и вие , ,,многознаещата" , да не можете да я решите.
Материалът е съобразен с изискванията на АК. Нещата, които се учат на изуст са само най-важните като числата, повдигнати на врора степен, или важни изречения, които могат да помогнат в паниката!!!

# 33
  • Мнения: 1 144
Искам да се обърна персонално към ,,Elina_", защото явно тя пише без да знае!!!  Laughing
 Твърдите , че нещата , които се преподават, са лесни и не са от полза? Също така казвате, че се учи само наизуст ? Тук съм, за да ви кажа, че грешите чудовищно.
 Сигурна съм, че мога да ви дам задача от тетрадката на сина ми и вие , ,,многознаещата" , да не можете да я решите.
Материалът е съобразен с изискванията на АК. Нещата, които се учат на изуст са само най-важните като числата, повдигнати на врора степен, или важни изречения, които могат да помогнат в паниката!!!

Да, така е, учат наизуст разни "шорткъти", Теди беше научил таблицата до 20 например и разни степени. Но да учиш задачи наизуст... това никъде не съм чувала да се практикува. И аз съм доволна от Магнет. Оттогава минаха 4-5 години, но и за втория ми син, като дойде време, вероятно пак там ще го запиша. Най съм доволна, че моят мързелив първороден го мотивираха да решава с желание, което дотогава не беше се случвало.

# 34
  • Мнения: 40 892
Някой може ли да даде някакви статистики, доказващи приноса на тази школа за успех на изпита за АК? Питам, защото децата от СМГ тази година доминираха без никаква подготовка. А и самият АК не препоръчва подготовки.

# 35
  • Мнения: 1 144
Някой може ли да даде някакви статистики, доказващи приноса на тази школа за успех на изпита за АК? Питам, защото децата от СМГ тази година доминираха без никаква подготовка. А и самият АК не препоръчва подготовки.

Можете да ги попитате за статистика, няма начин да не си водят и не вярвам да откажат да ви дадат. По мое мнение, ако ви е голямо желание колежът, а не се явявате пробно и да ви е все едно дали там или в някое от другите добри училища, не рискувайте без подготовка. Различен е изпитът от това, за което ги готвят в училище, на уроци, курсове и тн. Иска си тренинг.  За моя големия младеж Американския колеж беше единственото желание и за другите изпити се готвеше само между другото, като краен вариант, така че без школа нямаше как да минем. Има и доста други школи, ако тази нещо не ви допада, но лично аз съм много доволна от тази. Пак казвам, че става дума за преди 5 години. Но не ми се вярва да им е паднало нивото, защото собственичката беше доста амбициозна и сериозна жена и изцяло отдадена на тази школа. Ще продължавам да следя темата, интересно ми е как се развиват, защото имам и двама по-малки сина, които след време също ще кандидатстват, така че трябва да съм в час. Simple Smile Успех!

Общи условия

Активация на акаунт