Мога ли да го науча да става по-късно?

  • 1 777
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние спим до седем и това си е  Tired Много рядко се случав да стане към осем Confused Аз начин да я накарам да спи по-дълго не съм открила. Дори си мисля, че няма такъв Confused

# 16
  • Мнения: 1 367
в 6 съм противна и зла, никой край мен не може да стои... та и дечко май е разбрал, че мама е добричка като се наспинка, иначе е противна...  newsm78
А,то и аз не съм по-красива в това ненормално време! EmbarassedСамо че моят синковец май не го е разбрал вече толкова време.Определено от мен е взел кривотийките и се състезаваме кой е по-крив  Laughing Обикновено отстъпвам аз,защото иначе той реве и събужда и баща си.
Ох,май наистина няма начин да го излъжа да спи повече и ще трябва да чакам той сам да благоволи...

# 17
  • Мнения: 2 479
Вече пета година търся и аз решение на този проблем... Laughing. Лягаме си не по рано от десет и ставаме около 6.30 - 7.00. Събота и неделя може и по - рано ooooh! Tired...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 336
Да не те обезкуражавам, но не мисля че има начин детето да се накара да спи до по късно!

# 19
  • Мнения: 2 960
А колкото по-големи стават толкова до по-късно спят. Това е светлината в тунела Mr. Green

и колкото по ви се иска да станат и да тръгнат за някое важно място ,толкова по дълго е нужно да се разбуждат.
Та според мен -няма такова нещо "да го научиш"да става  еди кога си.

# 20
  • Мнения: 139
Моят син също е много активно дете, не се спира нито за секунда, но и много обича да си поспива. Следобед спи по 2-3 часа, а вечер си ляга най-късно в 21:00 и става към 8:00. Само, че това е от както се е родил, може би всичко си е до детето.

# 21
  • Мнения: 10 983
Дъщеря ми спеше до по-късно през есента и зимата. През пролетта и особенно през лятото е много ранобудна, а в студените сезони спеше до 10-10.30 ч.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не съм успяла да я "науча" да става късно. Обикновено спи до 8. Няколко пъти в месеца се случва да се успи докъм 9. За моята щерка няма значение кога си е легнала- винаги става по едно и също време.

# 23
  • Мнения: 333
Ще науча детето си да става по-късно точно тогава когато някой научи мен да ставам в 6 и да ми е готино  Laughing.

# 24
  • Мнения: 1 367
Има ли изобщо човек,който да става в 6 и да му е готино?

# 25
  • Мнения: 2 132
Съмнявам се да може да промениш нещо. Най-голямата ми сестра още от дете е ставала в 6 сутринта и до сега е така. Едвам издържа до 21 и вече е в леглото Simple Smile

# 26
  • Мнения: 115
и аз се записвам да следя.
И моя бебок става в 6-7 часа. МММннного ми се спи Laughing.Много неща и аз съм пробвала , както авторката на темата , но уви. Трудно ми е да си лягам рано, все пак  и с мъжо искам да се видя и да си свърша някоя работа..най-после спокойно.
Все си мисля, че като поотрасне ще спи до по-късно, но като гедам тук май доста големи дечица още си стават рано newsm78 та се отчайвам. Как ще я карам така? Не е болка за умиране Wink, но все си е неудобство. Недоспиването ме измаря много.
С баткото бяхме по-добре- той спеше до към 8-9  Rolling Eyes
Дано някой предложи нещо интересно, макар че се съмнявам да си променим навиците на децата. По-скоро си споделяме май Wink

# 27
  • Мнения: 115
Има ли изобщо човек,който да става в 6 и да му е готино?

да на възрастните хора Rolling Eyes Свекърът ми става в 6 и е много доволен newsm78 Чуди се на другите, които спят до 8-9 как си проспивали деня Joy Луда работа

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 22:02 от Лорена

# 28
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами аз незнам дали точно съм я "научила" и дали имам някаква заслуга, но като беше още на месеци и си изпиеше млякото сутрин към 6, ние с таткото се изстрелвахме с одеялата директно в хола, за да не я разсейваме и разиграваме и тя си се унасяше отново след половин час.  Flutter И така си спеше до 9 Heart Eyes Никога не е ставала по-рано от 8 по този начин. Този акъл ми го даде една майка в градинката с по-голямо дете, тя така го беше свикнала и при нея също имаше ефект.
Но детенцето на авторката е вече големичко и май е пропуснала момента.
За сведение, аз сега имам обратния проблем, ако оставя дъщеря ми без да я ръчкам да става, си откарва до 12 без проблеми Rolling Eyes

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Има ли изобщо човек,който да става в 6 и да му е готино?

Възрастните хора определено стават толкова рано. До 8 ч баба ми е изчистила и сготвила, ехе. Много ми се чуди жената като ми звънне в 8 и кажа, че още спим  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт