С много любов и малко инат - добре дошли при нас, в арабския свят! -82

  • 29 766
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 333
Хоп и аз в новата тема!  Party

Добър вечер на всички ви!  Hug

Даам... ние с Наира се видяхме вчера на моето работно мясти и се оказа, че се познаваме от преди. Наистина е малък света.  Grinning

Наира Благодаря ти, че дойде. Много мило ми стана!  HugИзвинявяй, че не можах да ти обърна внимание и те накарах да чакаш толкова дълго време.... много неудобно ми стана така, но за съжаление вчера май за твой късмет имаше много хора на главата ми. Дано не ми се сърдиш!  Praynig Искаше ми се да поговорим на спокойствие, но нищо някой друг път иншаАлла!  Hug Първия момент, когато те видях не можах да се досетя, че си ти, но като забелязах медалиончето ти и се сетих, че ти бях писала, че ще ме опознаеш по медалиончето ми, но това което ме обърка, че ми беше позната, но не можех да се сетя от къде. Но се досетих, че си Наира и после се сетих, че имаше едно момиче на танците приличаше мн на теб и аз за това малко се обърках в началото. Добре, че ме светна после.  Grinning Аз те бях запомнила с това, че се занимавахте с още едно момиче с астрология. Даже през зимата с другото момиче се бяхме видяли един път и тя беше споменала за тебе. А приятелката-Фигито я знам още от давна и нея като я видях още повече се изненадах.  Simple Smile

Секси И Нина мина вчера през работа и каза, че клипа й е готов. После чакам и аз клипчето. Кой знае каква хубавичка е излязла... голяма сладурана.  Heart Eyes

Много интересни неща сте писали и тъжни разкази как ми се чете, но тази вечер няма да стане, че утре сутринта съм на изпит и ще лягам. Стискайте ми палци за утре .  Praynig

Марси По принцип искам да постя, но на няколко пъти когато не закусвам или не ям..после ми причернява и припадам, и за това малко ме  е страх да рискувам като работя да постя. ИншаАлла Аллах ми даде сили, че да мога и аз да постя.  Simple Smile

Днес се случи нещо за което все още мн ме боли.  Cry - през почивката си ходих в едно местенце където продават пици и закуски и седнах на масите от вън. По едно време мина един човек -скитник и бръкна в коша с боклуци и си изкара парченце пица   Cry и аз и другите хора   го гледахме учудено. И като го видях, че рови за храна и се досетих да му дам пари  или да влезем двамата и да му купя, но се замислих, че може да го засрамя като се правя на щедра пред другите хора там, които го гледаха. Не исках да се почуства лошо от желанието ми да му помогна и докато се реша дали да го помоля да му купя той си тръгна. Все още много ме е яд, че не го направих. Много ми тежи сега на съвеста. А и тогава ми се отяде като видях как докато някои можем да си позволим - алхамдулиллях, а други не.  Cry Много е лош светът!




# 31
  • Мнения: 1
Дезърт не се притеснявай  Hug,Когато си свободна пиши и ще излезем а утре за изпита късмет....
пфф за астрологията съвсем забравих вече  Simple Smile изобщо не съм си го бройла за приоритет макар да съм учила доста...и чак сега се сетих ,че бях ти обещала да ти покажа твоята астрологична карта как изглежда и да ти говоря за характера ти  Grinning.... че за бъдеще и такива работи не вярвам и не се занимавам ,все пак само един знае всичкооо   Simple Smile
Макауи Даниела като написа ,че корема ти е подут след операцията, се сетих за една леля.. точно не помня какъв е беше проблема ,но корема и седеше така подут , и тя каквото и да  пробваше на нея нищо не и помогна,дори и диети горката не и се отразиха.. и тогава си беше взема някакъв вибриращ колан който прави масаж на корема.. и според нейните думии,и помагало,и чуствала промянаа...Инша'Аллах при тебе скоро да има резултат и да се оправиш! може да пробваш с такъв колан,нали и масажж правии ето го приятнотоо !  Hug
  bouquet

# 32
  • Мнения: 689
Taкааа Thinkingмалко да си почеша клавишите,тая нощ ще ми е трета безсънна..

Либра-не се засягай,а пиши и чети-ще видиш с времето колко опит ще придобиеш,макар и виртуален. Hug

Свеър-не постих аз...четвъртък беше един от най-ужасните дни в живота ми.Още го преживявам.Моли се за мен.
Хадита за изневерилата го знам с друг край:по-поучителен.

Амал-така е,женското обрязване е няква дива мода в Европа Sick
Ето: http://www.bulpress.net/article/5051,58

Шилан-дай хадита,аз ще ти дам:този от дебелата книга:
Един човек попитал Пророка САУС:,,Виж ги,те обрязват женските рожби,според Исляма ли е това
или е забранено,харам,добро ли сторват или зло?''
Мухаммад САУС замълчал,свел поглед и се обърнал.Не казал и дума.
(отнася се за 1-вия вид обрязване:махане на ципа,с цел УСИЛВАНЕ на половата чувственост при жената.)
Останалите видове логично са харам.Забележи произхода на хадитите,сунна ли са,достоверни ли са.
За който се интересува за видовете(данните в %-ти са фалш)

http://avangardisco.wordpress.com/2008/01/06/%D0%9E%D1%81%D0%B0% … 0%B5%D0%BD%D0%B8/

Спирам до тук.Много пъти съм обсъждала въпроса с мюсюлмани и не мюсюлмани в други форуми.Извода е един и същ:женското обрязване във всичките му видове НЕ  Е СПОРЕД ИСЛЯМА и който го практикува го прави заради останали от ПРЕДИСЛЯМСКИЯ период традиции.

Дезърт-ИншаАлла,доброто ти намерение да помогнеш на клошара е признато,а понякога то е по-важно от действието.
За теб новина от Арабия:
Според вътрешен източник,новото гадже на Памела Андерсън е много красив мъж.
Оказа се,че въпросния е шейх,т.е.от семейството на Емира на Абу Даби.
На галено Памелка му казва: Милк Шейк(х) hahaha
На колко ли е този г-н,Пам е на 41-2год Thinking

Друго за какво щях да се произнасям....
Аха:съпруга ми,черния арабин,каза,че е уморен и не му се мисли по глупави въпроси,като
би ли убил сестра си,ако опетни името на семейството и за  ислямофобските клипове в нета.Кажете:не ме ли пренебрегва?!
Знаех си аз,че ме държи у дома си за да си задоволява нагона и като личен асистент:накара ме да му режа плодове,да си хапнат с децата,гушнахме се и заспа(забрави да ме набие,късмет!).
Робиня съм аз на любовта............................................

Имортал или както там ти е ника,със сладкото зайче на аватара-особено не симпатична си ми,заради манията ти да съчетаваш образа на Двата с египетски символи,обаче съм съгласна с мнението ти на ниво обща култура,че много насилие към жени има по арабските държави.
Факт.
Скоро попаднах на студентка,която искаше да посети Русия,но я беше
страх,че братушките ще я набият  Rolling Eyes
Чело момичето,че руснаците яко трепят половинките си,половин форум го потвърди..
Е как да няма опасения....чула.
Ако мюсюлманите познаваха и практикуваха религията си,нямаше да е така,уви.
Арабите като цяло са импулсивни хора,с много дързост и още повече предрасъдаци.
Тъпо ли е ако кажа,че не всички араби си шамарят жените?!

Една приятелка преди няколко дена ми каза,че само ненормалници пишат по форумите.
Замислям се.
За себе си Grinning

Ако една модерна българка си мисли,че един възпитан според Исляма младеж
ще е щастлив от факта,че си показва задника и деколтето за радост на чуждите мъже
по улицата или че невинния флирт с друг ще я направи по-желана за него:не е познала.
Или си намерете арабин-мюсюлманин,който не е религиозен(!!!?) или
се огледайте за други видове левенти.

Хайде стига толкова.
Като примерна робиня отивам да завия моя Браун Милк Шейк и да го погледам как спи,
че ми липсва. Heart Eyes
................... 

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 02:43 от Water Lily

# 33
  • Мнения: 112
хмммм дезърт и аз го знам този дето бърка по казаните,с една голяма брада е той винаги стой пред закуските и все някои му купува по нещо.
а на кака памелка нека и е лошо с шеиха Laughing
лека и мека

# 34
  • Мнения: 2 804
Секси , каква мека бе жена мъж ми е само кокали и кожа  Mr. Green!

И аз имам колан , но не виждам ефект , А за отслабване имам колан и клин , и пак нищо .
Както и да е ще се преборя някак си  Tired .

# 35
  • Мнения: 3 804


добро утро моми4ета

наира,рени много вълнуващи прит4и,карат те да се замислиш
рени извинявай за въпроса ,може и да не съм разбрала правилно,ти бременна ли си,защо спомена за раждане  newsm78
спорти много калори4на по4ерпка  Grinning,ама ще си взема Mr. Green


лек и успешен ден на вси4ки

# 36
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами !
Днес се очаква да дойде зълва ми на обяд , а довечера ще ходим до едно съседно градче да се повеселим .
Деси , мерси за капучото !

# 37
  • Мнения: 3 804
http://www.youtube.com/watch?v=DY9L_KMTVcQ

поздрав за вси4ки-певицата е от Алжир

# 38
  • София
  • Мнения: 18 025
Добро утро момичета, събудих се в супер настроение, тъй като считано от днес 16 дни съм в ОТПУСКА!Явно доста уморена съм и физически и психически, щом такива малки радости ме карат да се чувствам страхотно! Mr. GreenЯ да взема да ви почерпя с една закусчица..

Желая ви хубав ден! Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 18 025
Либра, поосвободи си кутията, пълна е.. Thinking

# 40
  • Мнения: 1
Доброо утроо на всичкии  Simple Smile   bouquet
Саратед ,приятна отпускаа!

да ви почерпя с по един Милк Шейк

Много ми е чудно ако е истина за Пам,как на този Шейх семейството му ще приеме или той самия или изобщо....все пак това е Памелаа  #Crazy

# 41
  • Мнения: 3 215
Добър ден и от мен, докато се включа и стана пладне. Интернета ми хич го няма - ту има,ту няма и не знам като започна да пиша нещо,дали ще успея да го довърша..
Лили, казваш,че си имала много лош ден.Дано да ти е минало вече каквото е било и да си добре и най-вече да сте живи и здрави.Тая Памела си няма друга работа,както и шейхът явно.Всичко ще е ден до пладне мен,ако питате.Забавляват се хората,нямат други грижи.Що се отнася до това дали само ненормалници пишат по форумите - сигурно има нещо вярно,но пък я какви ненормалници - весели,забавни и умни  Mr. Green Руснаците шамаросват яко също,не си поплюват.Изобщо домашното насилие не е патент само на арабските страни,има го навсякъде за съжаление.
Теди, честита отпуска.Да и се наслаждаваш максимално и никакви ремонти  Naughty
Дезърт, успех на изпита!
Ели, успех и на теб - събота е, стискам палци!
Наира, вярно,че е време за приказчица.Само дано нета позволи...
Лили, мисля, че Рени имаше предвид,че е време да помисли за бебе.Аз така го разбрах казаното от нея  newsm78
По отношение на това дали мъжете обичат жените им да се развяват гологъзи - мисля,че не само арабите се дразнят.Всичко е въпрос на добро възпитание.Няма нищо лошо в това човек да е по-консервативен.Нали по-малко показаното е всъщност повече - мъжете обичат да им стимулираш фантазията,а не да им се изтипосваш по без нищо на улицата,прекалено се опростяват нещата така...

# 42
  • Мнения: 1
ох Лили чак сега прочетох твоя пост подробноо.. и аз ще се моля за теб!  Praynig дано си остане и да е само за четвъртъкк  Praynig

# 43
  • Мнения: 3 215


Малко динка за разхлаждане...А и не е калорична като сладките отснощи  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 152
Привет и от мен,мили мои  Hug
Аз малко късничко се появявам,но бяхме на плаж до преди малко   grinning039
Времето все още позволява,искам лятото да няма край,но уви при нас не е така  newsm03
Бързам да вкуся от динята на Sport,изглежда ми чудна  eat.Ние купихме като се вращахме от плажа,
ама тя милата нз къде е расла,ни цвят ни вкус,само кури и семки в нея  Sick
Дезърт стискам палци за изпита.Успех   love001

Момичета страхотни сте,притчите ,които сте написали са супер.Карат те да се замислиш за много неща.
По повод притчата за мъжа,който се е подиграл със слепия човек,се сетих че началната ми учителка,
ни беше разказала(олеее преди колко много време е било това  ooooh!) за момче от нейното село,
което одрязало езика на една лястовичка и след години неговото дете се родило без език.
Сега ми оставям,но предполагам ще е за кратичко.Отивам да се изкапя,че още съм с пясъка,но бързах да ви прочета  smile3529

Приятен и слънчев  ден,почивайте си и се усмихвайте на живота,тъй като той е като огледалото,
ако ние му се усмихнем и то ще ни отварне със същото.Целувки за всички малки и големи  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт