СЕПТЕМВРИ е от бебета дъждовен, за нас е месец най-любовен!!!

  • 13 285
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 123
Нощна смяна - тук!

За прането - дрехите на 40 градуса, чаршафите на 60 градуса. Гладя всичко, което излезе смачкано от пералнята /сушилнята/. Чаршафите - също ги гладя...  Confused ми не мога на намачкани да спя и това си е.
шейле, супер за щерките. И за двете!
Дидка, аз лично не съм виждала по-усмихнато бебе на няколко дни. Честно!  Peace някакви новини от Ваня?Поздравления за успешното кърмене  Hug
Сонче, и аз съм парцал и поцял ден тялото ми и лицето сякаш лепнат... от тези жеги все едно съм в азия - струва ми се страхотна влага въздуха.
бизу, прекрасни сте със Софи! Възхищавам се на позитивизма ти, за всичко!
Айде утре асето да идва, че ми е неудобно да й звъня, а липсва вече.

лека и безаварийна
 Hug

# 286
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Леле, момичета, вие сте си тук и коментирате. А аз -  Crazy всичко наготово "вземам". Седя си, пиша си магистратурката, и хвърлям по едно око да "проверя" как са нещата.
Ама май ще се отправям и аз към леглото, че тези мойте "крачета" вече не могат и седнала. Не знам как е при вас, но всичко опитах - подути и това си е!  Crazy Crazy
Така че засега лека нощ!!  Hug

# 287
  • Мнения: 571
Аз отдавна го мъдрех тоя въпрос с етикетчетата ама ме беше срам да питам Embarassed щото майка ми като я питах и ми каза "Абе дете ти си се побъркала бе!!Я се взимай в ръце,още малко ще разшиеш дрешките и наново ще ги шиеш да са по-малки ръбовете"
И аз за това ме досрамя!Аз ще ги пера както пише на самите дрешки!Нямам нищо ярко така,че не се притеснявам!Всичко е или бяло или бледорозово,зеленичко,жълто!А на чаршафите ми пише 40гр и за това не смея на 60 а и нямам толкова много,че отделно само тях да пусна на 60!
MY NAME е защо директно секцио-не може ли индуцирано раждане ако се установи че плода страда newsm78
Аз мислех че в Майчин Дом стоят 7 дни мамите секцио!Пък на Асето утре и е 5ти newsm78Аз също я очаквам с нетърпение-нито веднъж не посмях да и се обадя,пък много липсва наистина!!!

# 288
  • Мнения: 353
За етикетчетата на дрешките си мисля че при всяко дете е различно. Моето докато беше бебе нямаше проблем с никакви етикети. Сега обаче е ужас кара ме да махам всички етикети от дрехите.
Сега не съм махала нищо, но ако видя че има някакво дразнене по кожата ще ги отрежа.

# 289
Добро утро, момичета !Моята мила сестричка danip тази нощ роди момиченце 3.300 , 50 см. Нормално раждане. И двете са добре. Аз съм най - щастливата леля на света.

# 290
  • Мнения: 391
Аз се надявам Асето да е добре. Това затишие, малко ме притеснява майче.  Praynig

За пране и етикети - измъквам ютията ако нещо прилича на хармоника и само тогава, което е рядко явление Wink. Веднъж спрях ли да гладя, това беше, камо ли да гладя бебешки дрешки. Ужасна съм, ха ха ха. Някои етикетчета махам, но само тези които дращят и те не се срещат много често.

Спах като бебенце! Ще оживея, представяте ли си?! Гърло още ме боли и очите ми са още червени, но се чувствам толкова по-добре с отпушен нос. Направо искам да подскачам от радост. Даже си мисля да отида на фитнес днес.

Деси, аз забравих да коментирам на твоя отпечатък на корема! И аз искам да си направя, но не ми се плащат тези цени на пакетите, та искам да си купя гипса и така. Дано да ми остане време. Имаш ли снимка на твоя?

ДАНИП!!! Честито на принцеската и всичко най-хубаво и на двете!!!

# 291
  • софия
  • Мнения: 88
ехааааааааа колко хубаво  newsm81 newsm81 newsm81
 много се радвам за всяко бебенце.

ДаниП Честито !!!

да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва Wink

бързо възстановяване и за двете newsm17 newsm17 newsm17 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Някой ще пусне ли нова тема като се излюпи Simple Smile

# 292

Общи условия

Активация на акаунт