Някой,ползвал ли е продуктите на NIVEA VISAGE Oxygen Power?

  • 1 938
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 31
И мойта кожа е смесена към мазна, но не усещам да ми опъва много след измиване. Обикновено си мия лицето само вечер с него, защото много хубаво маха грим от очите и не щипе Simple Smile, а след това си измивам по-старателно с едно гелче на Vichy. Много съм доволна и от измиващия гел на Biotherm в синята тубичка, но то също остава кожата малко скърцаща. А ако искаш нещо, от което да не си чувстваш опъната кожата след измиване мисля,че на Bioderma ще ти хареса гелчето от серията за мазна кожа. Истината е, че си трябват много проби и грешки, докато си намери човек продукта за него....за съжаление Sad

# 16
  • Мнения: 63
Аз в момента ползвам гелчето , с нормална кожа съм( А и на тубичката пише, че е предназначено за такава) и съм доволна. Почиства добре, кожата на допир е мека и гладка след измиване.Изсушава ако след това не нанесеш нищо, но мисля че всички гелове са така. Аз лично го ползвам вечер, след това слагам тоник, крем и нямам проблем.

# 17
  • Мнения: 225
 Аз съм с комбиниран тип кожа, а си взех въпросния измивен гел за нормална. Не съм доволна -пресушава ми лицето. Мисля че е за много мазна кожа.Не смятам  да го ползвам, нито пък ще си купя каквото и да е от Нивеа повече.

# 18
  • MUC
  • Мнения: 297
На мен ми подариха и трите - гела и двата крема. Като цяло съм доволна, гелът не ми пресушава кожата, защото винаги след миене мажа с нещо хидратиращо.
Установих, че дневният крем също ми пасва добре, нощния го ползвам по-рядко.
Като цяло кожата на лицето ми живва някак си, но не ги ползвам всеки ден, тъй като имам едно друга серия, от която съм много доволна и ги редувам.

За протокола - със смесена кожа съм, мазна в Т-зоната.

# 19
след като остановихме,че този гел прекалено изсушава кожата...препоръчайте нещо за смесена кожа,от което сте доволни.аз досега каквото и да съм ползвала,винаги ми е изсушавало кожата.незнам какво да си взмема вече,а така се бях навила за този на нивеа.

# 20
  • Мнения: 225
след като остановихме,че този гел прекалено изсушава кожата...препоръчайте нещо за смесена кожа,от което сте доволни.аз досега каквото и да съм ползвала,винаги ми е изсушавало кожата.незнам какво да си взмема вече,а така се бях навила за този на нивеа.

тествай това- Liquid facial soap `Mild` на  Clinique
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45002&goChar=C#DETAIL

# 21
  • Мнения: 743
Аз съм доволна от серията.
Използвам този гел
И този нощен крем -
Дневният е този -

Общи условия

Активация на акаунт