Кърмене и бира

  • 31 988
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 718
Не ми се пуска друга тема затова ще питам тук - проблем ли е, че понякога пия по чаша червено вино, много рядко две?
Можеш да пиеш по чаша вино, червеното е за предпочитане. Не е проблем независимо дали кърмиш през нощта или не. Но е хубаво поне в началото количеството на виното да не е по голямо  Wine Glass

# 46
  • Мнения: 148
А аз какви угризения имах заради тази ми слабост - бирата! При първото въобще не съм пила и капка, при второто първите 6 месеца се сдържах (сега сме на 10м), но започнах да пийвам по чашка, а някой път и по цяла бира. Благодаря ви, момичета за хубавата тема  bouquet

# 47
  • Мнения: 295
Преди да забременея не бях голяма бираджиика, но в пети месец открих Гинес и си пиех по една чаша до края на бременноста. Сега продължавам и не намирам да му се отразява зле на бебо, а и неонатолозите в болницата казаха, че може по чаша бира или вино да се пие и по време на кърмене. Така, че освен да кажа едно наздраве cheers beer3 друго не остана

# 48
  • Мнения: 4 017
Аз си пийвах по малко бира вечер и определено имаше ефект.

Няма да забравя колко вкусна ми се стори първата бира след като родих, направо истинска конкуренция на всички немски, белгийски и др. бири, които съм опитвала Grinning

# 49
  • Мнения: 3 718
Сега си спомням, че докато бях бременна, първия път когато усетих Алекс да мърда беше когато бяхме тръгнали към едно заведение да пием бира. Аз се замотах нещо преди да излезем и баща му ми подвикваше от вратата да не се моткам. И в същия момент бебето като се разрита здраво, явно и на него му се е пиела биричка  Mr. Green И до сега е фен, казва наздраве, но още не пие директно де  Wink

# 50
Пия си бири4ка по4ти всяка ве4ер - по 1 чашка с мъжо. Бебка няма нито колики, нито каквито и да било здравословни проблеми!
Мисля, че разбира като на мама и е хубаво значи и на нея и е гот!А , да и аз кърмя.

# 51
  • Мнения: 1 554
до като кърмех,детето ми постоянно беше опиянено от бирата Laughing

# 52
  • Мнения: 425
Само за сведение-"Бавария"има много хубава безалкохолна бира-въобще не откривам разлика  с обикновената,а на Каменица е супер гадна-прилича на леко вкиснат плодов сок-безалкохолната де.Това за който се притеснява ,аз иначе пия отвреме на време по 1 чаша вечер.

# 53
  • Мнения: X
http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-bebe/p7182.html

Простете ми лиричното отколнение. Сега си прочетох какво съм писала преди 6 месеца и направо се разсмях. Толкова дълго бях въздържател, че 6 малки белгийски бири, изпити в рамките на една седмица, късно вечер след последното вечерно кърмене, ми се видяха празник. Даже не се почувствах виновна. Бях щастлива.  Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 12:38 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 663
Прекрасен подарък! Аз бих ги изпила всичките наведнъж, особено след толкова дълго въздържание. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт