За ваксината Пентаксим

  • 8 573
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 131
И аз сложих от нея на малкия ми син и нямаше никакви странични ефекти, въпреки, че педиатърката ми казваше да давам превантивно панадол, за да не вдигне Т,но аз  профилактично лекарства не давам Naughty!

# 61
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
сложихме на каката при реимунизацията й,предишните пъти слагахме Тетра Акт Хиб+Имовакс полио,вдигаше Т и беше отпаднала но сега при този прием никакви страницни ефекти,освен рева при обождането и последвалото мрънкане  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 305
И ние избрахме Пентаксим На 2-рата и 3-тата ваксина вдигна малко температура но с един прием на панадол всичко отмина  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 928
И ние избрахме Пентаксим. След първия прием - лека температура, след втория - истеричен рев около 45 минути  Sick, след третия - пак температура. Преди една седмица беше четвъртия прием - 2 дни температура варираща между 37,5 и 38,9. Според лекарката, ако сме били от другите ваксини, положението е щяло да бъде още по-трагично  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 161
Една позната ми каза че щяли да спират ПЕНТАКСИМ от производство и тя се запасила и за след година,
на нас сега ни предстои първото боцкане, чули ли сте нещо подобно и вие да си взема ли всички приеми предварително newsm78

# 65
  • Мнения: 4 753
Една позната ми каза че щяли да спират ПЕНТАКСИМ от производство

Защо???   Shocked   Ужас!!!  Crazy

# 66
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Не съм чула такова нещо newsm78. Не мисля, че е добра идея да се запасяваш за след година, все пак има някакъв срок на годност

# 67
  • София
  • Мнения: 928
Една позната ми каза че щяли да спират ПЕНТАКСИМ от производство и тя се запасила и за след година,
Най- добре е да се обадите в представителството на Sanofi-Aventis. От там ще ви дадат достоверна информация Peace

# 68
  • Мнения: 321
и ние сме от доволните  Peace

# 69
  • Мнения: 571
Дали само 1 година е срока на годност на ваксините newsm78Лекарствата са годни по 4-5 години може и ваксините да имат дълъг срок newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 6 011
Дали само 1 година е срока на годност на ваксините newsm78Лекарствата са годни по 4-5 години може и ваксините да имат дълъг срок newsm78
Съвсем не е една година годността. В момента имам една ваксина вкъщи, погледнах я и е годна поне още две години.

Общи условия

Активация на акаунт